Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
pomocy

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pomocy »

Siema mam pytanie jaki jest tytuł piosenki w momencie kiedy wszyscy wchodzą na impreze do tego blondyna
(pierwszy pocałunek z Danielle)
pomocy 2

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pomocy 2 »

Dokładnie to jest moment jak oni idą w kierunku tego domu i a wszyscy sie na nich gapią
Buczek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2007, 22:47

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buczek »

Siema mam pytanie jak nazywa sie piosenka w momencie jak oni wchodzą na impreze a dakładnie jak idą w kierunku domu i wszyscy sie na nich gapią
Wielkie dzięki....

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wielkie dzięki.... »

David Gray - This Years Love Ten kawałek jest cudowny.... szukałem i szukalem aż wkoncu tu znalzałem. Wielkie dzięki i piwko dla tego kto załozył ten temat, oszczędził mi wiele czasu:D
Graciuch

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Graciuch »

A ta piosenka jak werbuja tamtych kolesi do krecenia filmu i zaczyna sie w momencie jak wchodza do pokoju i laski sa juz rozebrane...pozniej przechodza do tych na balu i znowu sa wstawki jak tamcie biegaja i zmieniaja miejsce do krecenia filmu...bardzo prosze o pomoc jak sie nazywa ta piosenka???
robert664

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robert664 »

graty wielki dla tego kto zalozyl ten temat!!!!!! Super film, super muza, ciesze sie ze wkoncu moge ja miec:)
moniczka69

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: moniczka69 »

może ktoś wie jak się nazywa utworek który leci w momencie jak on zobaczył jej garbusa zaparkowanego przed domem gdy jej jeszcze nie znał ( pierwsze minuty filmu) to taki zajefajny kawałek instrumentalny coś pod elektronikę no poprostu coś fantastycznego tyle tylko że nie wiem kto to gra i jak ten utwór ma tytuł że by go skądś załatwić
proszę pomóżcie


No własnie :> ta piosenka na początku taka też znana, wie ktoś co to jest :)?
Awatar użytkownika
boroszek13
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 05 lut 2007, 12:12

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: boroszek13 »

muzyka kiedy wchodza do pokoju z tymi laskami i Danielle tanczy Mattem na balu to The Verve - Lucky Man. To byla piosenka ktorej najdluzej szukalem bo mi sie najbardziej podobala:D

Znalazlem tytul kolejnej poszukiwanej przez kogos: to kiedy Matt jeszcze nie spotkal Danielle i widzi jej auto. Paul Haslinger - Peeping Matt. Niestety nie jest to cala piosenka, jest to utwor nagrany tylko do filmu i ma bodajze minute

Znowu edytuje bo widze ze jeden z forumowiczow jest zdesperowany skoro tyle razy prosi o pomoc:P ta piosenka gdy wchodza na impreze to - tak mi sie wydaje - Dilated Peoples - No Retreat. Jak sciagne to powiem czy na 100% bo nie jestem do konca pewny
kawałek

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kawałek »

a jak sie nazywa ta piosenka która idze jak wszyscy w 4 wchodzą na imprezę??
Mat

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat »

Poszukuje tytułu utworu kiedy Mat wpada na śmietnik zapatrzony w D
Coś tam na końcu koleś spiewa "killing time" ale nie moge znaleść . utworek jest super ^^
Mat

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat »

yeah znalazłem :
Echo And The Bunnymen Killing Moon
OVCA

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OVCA »

mugl by mi ktos powiedziec jaki jest tytuł tej piosenki gdy jest pokazane jak to sie ich yzcie zmienia po wydaniu tego swoje go filmu piosenka jest ostatnia na tym zwiastunie
http://youtube.com/watch?v=n7_rJDNCJcw& ... ed&search=
mexico
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2007, 22:56

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mexico »

a ja tsh szukam piosenki z tego filmu.To jest jush na końcu filmu w takiej garderobie Matt chwyta za klamke i zuważa ślad po szmince, w tej chwili pojawia się ta piosenka(szukam jej), na tle wspomnień Matta związanych z "Dziewczyną z sąsiedztwa"
marcin18wp
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:48

Soundtrack do "Dziewczyny z sąsiedztwa"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcin18wp »

skad moge sciagnac soundtracka do filmu z gory dzieki nigdzie nie moge znalezc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości