TVP2

Forum ogólnopolskich anten TVP.
ARTUR B.

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

"Taniec na lodzie" musi poczekać na... zimę
TVP 2 zmieniła swe plany względem show "Taniec na lodzie".
Program nie pojawi się w jesiennej ramówce telewizyjnej. Powodem przesunięcia daty rozpoczęcia emisji show jest... niemożność wyprodukowania go na czas. Polska wersja "Dancing On Ice", produkowana dla TVP 2 przez Rochstar, wystartuje zatem albo w styczniu przyszłego roku, albo dopiero wiosną.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień, Doda ma być jurorką w show, a Tatiana Okupnik - prowadzącą nowy program rozrywkowy.
Źródło: Onet.pl

Moim zdaniem, to mądra decyzja (mimo, że każdy wie jak cenię Tatianę Okupnik), bo za dużo tego tańca by było w tej telewizji jesienią
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

a ja myśle, że głupia.. TVP2 potrzebuje motoru, a ten motor odkładają na mniej pewną pore roku.. jesienią z racji krótkiego dnia widzowie chętniej oglądają telewzije.. tak więć TVP2 traci jesienny przebój..
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Jolanta Fajkowska, Iwona Kubicz i Katarzyna Dowbor żegnają się z widzami TVP. Te trzy popularne i lubiane prezenterki nie znalazły się w jesiennej ramówce Telewizji Publicznej - pisze "Fakt".
Żadna z nich się tego nie spodziewała. Jolanta Fajkowska przed swoim wyjazdem na urlop usłyszała, że jej pomysł na nowy program spodobał się i będzie pracować w telewizji - pisze "Fakt". - Ta informacja spadła na mnie niespodziewanie. Jestem oburzona, bo coś innego wcześniej usłyszałam, a tymczasem jest zupełnie odwrotnie... - złości się prezenterka.

Aneta Wrona, rzeczniczka TVP mówi, że propozycje programów Kubicz, Fajkowskiej i Dowbor zostały odrzucone przez szefostwo.
za onetem

Czyżby jakiś bubek naśladował Targalskiego?
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Wojciech Pawlak 'zgwałcił ' TVP2.. strata WOŚP i Owsiaka.. emigracja Młynarskiej, Bałtroczyka, Kulczyckiego, Racewicz.. teraz jeszcze te trzy panie, które wg mnie były postaciami bardzo silnie kojarzonymi ze stacją.. kto im teraz został.. trzymetrowy Prokop, malo charakterystyczna Sadowska i kiedyś fajna, teraz okropna Wellman
Malinek
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2007, 14:56

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Malinek »

TVP zeszla na psy............ krótko
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Cieszę się, że podziękowała. Najwyższy czas coś zmienić. Szkoda, że jednak całkowicie zrezygnowano z prezenterek - zawsze miło było zobaczyć młode Panie. Niestety te się starzeją i trzeba wizerunek studia na żywo co jakiś czas odświeżać. W TVP2 tego brakowało.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Mnie tam tylko Obary szkoda... Ale narzekania będzie sporo bo u nas zawsze tak jest. Jak np. odsunęli Szpakowskiego od komentowania meczy to mu nagle grono wielbicieli wzrosło ze sto razy. Teraz komentuje to narzekają że hej :lol:
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arczi13_90 »

szkoda, myślałem że ten teleturniej Dowborowej będzie znowu kontynuowany we wrześniu :P a tu cóż. Fajkowska wydawała mi się strasznie wyniosła i poważna...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To w takim razie poważna czy wyniosła? Nie łączyłbym tych dwóch określeń, bo trochę się gryzą.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arczi13_90 »

to lepiej wyniosła
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

"Koło fortuny" wraca do Polski. I to już nie są domysły - to informacja pewna. Castingi do programu odbędą się we Wrocławiu i Warszawie.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Wczoraj tez widziałem informacje o tym na belce u dołu ekranu podczas oglądania "Familiady".
Awatar użytkownika
_Kamilos_
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 07 lip 2007, 0:05
Lokalizacja: Warmia i Mazury

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Kamilos_ »

Kolejna kompromitacja TVP2 retransmitują mecz Crvena Zvezda Belgrad - Groclin Grodzisk Wlkp. w Pucharze UEFA z 15 minutowym opóznieniem a mecz leci na żywo na TVP SPORT razem z komentatorami ogląda go nie wiecej niz 30 osob. A mecz nie jest na zywo bo musieli puscic jakis mizerny serial. Jezeli juz decyuduja sie na transmisje waznych spotkan na TVP SPORT to chociaz powinni postarac sie o wiekszy dostep swojego kanalu to jest chyba najmniej osiagalny program sportowy w Polsce. TVP stara sie o prawa do transmisji meczy a wcale ich nie wykorzystuje dla mnie jest to skandal ze nie pokazuja tego meczu na żywo. Mam tylko nadzieje że TVP nie dostanie praw do transmisj Orange Ekstraklasy bo pewnie by pokazali jeden lub dwa mecze w kolejce i to jeszcze w TVP SPORT. Za co się płaci abonament.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Posty: 302
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hubert »

WSTYD !!! TVP TO DNO !

Dnem są także posty pisane CAPS LOCKIEM
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

TVP2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

W końcu to jest PiSowska telewizja. II ligę zawiesili, żeby konwencje pokazywać, meczu nie pokażą, bo jakiś durny serial. A do TVP SPORT mają dostęp tylko Ci, którzy mają enke. Może vectra się postara?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości