Wybory w mediach (dawniej: Wybory w TV)

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Wygrana na punkty Ewy Kopacz, potrafiła wybrnąć z zarzutów postawionych przez Beatę Szydło, czego nie było w odwrotnej sytuacji. Beata Szydło nie potrafiła obronić żadnego ataku na rządy PiSu. Ewa Kopacz przerywała, ale dzięki temu nadawała dynamikę tej sztampowej debacie.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

To co zrobiła Gawryluk było bardzo nieeleganckie - jako jedyna z trójki dziennikarzy urządziła sobie kącik autopromocyjny.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Jordi pisze:Jedno co do debaty. Niedopuszczalne zachowanie Szydło. Kopacz jest premierem, a nie "pani przewodnicząca"... Żenada po prostu...
A ona się przypadkiem na początku nie tłumaczyła, że będzie Kopaczową traktować jako równą sobie?

Jak dla mnie, obie wypadły tak samo. Zamiast odpowiadania na pytania (szczególnie te niewygodne), wypominanie konkurencji błędów i porażek.

Co do Gawryluk - to absurd, że w TVP, no i w sumie w TVN-ie też, zareklamowany został wieczór wyborczy Polsatu. Jak dla mnie, Kraśko i Pochanke powinni zaraz po tym zaprosić na swoje wieczory żeby jakoś z tej sytuacji wybrnąć.

W każdym razie, z czegoś była ona mocno niezadowolona.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38078
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mam wrażenie , że Gawryluk zaprosiła i popatrzyła na Krasko , że ten zaprosi ,a tamci zapomnieli.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19208
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2206
x 13297

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przecież ta kobieta nigdy nie miała ani klasy ani warsztatu, więc zupełnie mnie nie dziwi ta autopromocja PN.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Kpc21 pisze:
Jordi pisze:Jedno co do debaty. Niedopuszczalne zachowanie Szydło. Kopacz jest premierem, a nie "pani przewodnicząca"... Żenada po prostu...
A ona się przypadkiem na początku nie tłumaczyła, że będzie Kopaczową traktować jako równą sobie?
Tak też to tłumaczyła. I to jest bardzo fair. Dziennikarze też powinni je traktować jako równe sobie.
wiatriwoda pisze:Mam wrażenie , że Gawryluk zaprosiła i popatrzyła na Krasko , że ten zaprosi ,a tamci zapomnieli.
Ja mam wrażenie, że kącik autopromocyjny nie był ustalany wspólnie przez nadawców i dlatego Kraśko i Pochanke tego nie uczynili.
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

pulkownik pisze:Przecież ta kobieta nigdy nie miała ani klasy ani warsztatu, więc zupełnie mnie nie dziwi ta autopromocja PN.
Jak nie jest fanboyem jedynej słusznej partii jak ty to od razu nie ma warsztatu i klasy?
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
chris.nowak
Obserwator
Posty: 261
Rejestracja: 26 maja 2014, 13:09

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chris.nowak »

Ale chyba każdy wie o wieczorach wyborczych, a Gawryluk po raz kolejny chciała się wykazać i ściągnąć widzów do PN
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

No chyba za to Solorz jej płaci nie? To, ze funkcjonariusze się zagapili nie zaprosili do swoich to ich wina.
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16071
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jako politycy w debacie są równe sobie, ale i tak mi się to nie podobało. Klasę pokazała w tym wypadku Kopacz, bo w odpowiedzi mogła mówić "pani poseł".

Nie widziałem ostatnich 15 minut, ale po 2/3 dla mnie wyraźnie wygrała Kopacz. Szydło siała tylko typową Pisowską propagandę - zero konkretów, a jej nie odpowiadanie na pytania to już jest chyba jej znak rozpoznawczy. Na konfach to samo wiecznie...

Aczkolwiek Kopacz też mnie nie przekonała. Mój głos dostanie jedna z "mniejszych" partii.

Jeśli Gawryluk faktycznie to zrobiła, to się totalnie zbłaźniła... Na miejscu TVP i TVN wykluczyłbym Polsat z wtorkowej debaty...

W TVN24 komentarze w sporej większości mówią jednak o wygranej Kopacz, choć debata słaba...
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Dla mnie to wyglądało tak, jakby się umówili, że reklamy pod koniec nie będzie, Gawryluk się albo zagapiła, albo, co wydaje mi się bardziej prawdopodobne (od samego początku była na coś wkurzona), się wyłamała, a Kraśko nie bardzo wiedział jak na to zareagować.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Kaczyński nie zwykł nazywać Tuska premierem. Stary chwyt, w Poznaniu też Jaśkowiak nie nazywał Grobelnego prezydentem.

Wygrali ci, co nie oglądali. Każda z pań przekonała mnie, że pod żadnym pozorem nie mogę przyłożyć ręki do poparcia ich i naprawdę wolałbym obejrzeć Tuska i Kaczyńskiego zamiast lekarki ZOZ-u i pani nikt. To, jak były bezradne podczas ewidentnych wpadek drugiej osoby rozwalało.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Jordi pisze:Na miejscu TVP i TVN wykluczyłbym Polsat z piątkowej debaty...
Kolejny raz piszesz o jakiejś piątkowej debacie. No więc pytam się, jakiej debacie?
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19208
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2206
x 13297

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Johnny pisze:
pulkownik pisze:Przecież ta kobieta nigdy nie miała ani klasy ani warsztatu, więc zupełnie mnie nie dziwi ta autopromocja PN.
Jak nie jest fanboyem jedynej słusznej partii jak ty to od razu nie ma warsztatu i klasy?
A skąd, wiesz, czyjej partii "fanboyem" jestem? Gawryluk nie ma ani warsztatu ani klasy - to ostatnie dziś dobitnie pokazała. I jej konserwatywne poglądy nie mają nic do tego, w przeciwieństwie do Ciebie nie oceniam ludzi 0-1 ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16071
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Wybory w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Sorki - jutro ta debata jest. Ubzdurało mi się z tym piątkiem ;) Chodzi ogólnie o tę prawdziwą debatę z wszystkimi, bo dziś to teatr w wykonaniu PiS głównie był...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości