Polsat

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

ARTUR B. pisze:Mamna mysli ten czas od godziny 17, moze nawet 16 gdzie ludzie przychodza z pracy i ze szkół. On tez sie w jakims stopniu zalicza do prime time
W Polsce za prime time przyjmuje się godziny 18 - 23. W niektórych krajach jest to dopiero od 19. Wcześniej jest zbyt mała liczba widzów, by mówić, że jest to czas najwyższej oglądalności.
mks pisze:Halo hans na pewno nie będzie w czwartki o 22.. Lis będzie mieć świetny lead-in jakim jest serial polityczny..
Nie bądź taki pewien. Jakoś wiosną "Co z tą Polską ?" poprzedzały "Mamuśki" i też było dobrze. Po prostu - wątpię, by Lisa udało się wepchnąć na 22:00. A "Ekipa" to political fiction - fikcja , a nie byłoby zbyt dobrze, gdyby widzowie po obejrzeniu fikcyjnego rządu (w którym jednak dochodzi się czasem do kompromisu i są jakieś pozytywne efekty) zderzyli się z brutalną rzeczywistością w postaci prawdziwych polityków. "Halo Hans" to dobry przerywnik między jedną pozycją, a drugą.
max pisze:I Kto tu rządzi proponuję przenieść na niedzielne popołudnie zamiast dawać o 20:30 w czwartki. Halo Hans raczej będzie w czwartek o 20:30 lub w niedziele o 19:30.
Niedziela o 19:30 jest już zajęta przez "Daleko od noszy" - pomysł moim zdaniem idiotyczny, by dawać ten serial do ścisłego prime time i to jeszcze przed "Prison Break". Ja nadal upieram się przy swoim, że "Halo Hans" dostanie bardzo dobry czas antenowy - np. w czwartek o 22:00 (wiem, wiem - jestem monotematyczny).
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Tylko, ze Halo hans wciaz nie jest nigdzie uwzglednione co mnie bardzo martwi..
ARTUR B.

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Terentiew poinformowała, że Polsat ma w zanadrzu trzy gotowe produkcje, które na razie nie weszły na antenę.
Pewnie to Halo Hans! Kiepscy oraz I kto tu rządzi. Ciekawe czemu nie weszły na antenę?
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Artix to nielogiczne.. "Kiepscy" oraz "I kto tu rządzi" wracają jesienią i będą (najprawdopodobniej) emitowane w czwartki od 20-21.. a te gotowe produkcje to "Halo hans" "Skorumpowani" oraz coś jeszcze o czym nie wiemy.. tylko, ze Halo hans mialo znależć sie w tej ramówce.. kto wie.. moze po prostu zostali pominięci a w ramówce i tak się znajadą..
ARTUR B.

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Halo Hans może się pojawić w połowie jesieni. Tak jak było z "I kto tu rządzi", które weszło na ekrany w połowie wiosny
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 19 sie 2007, 17:29
Lokalizacja: Springfield

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: max »

Mnie nadal zastanawia czas emisji CSI: NY. A ciekawe jak to będzie z serialem Wojna i Pokój ?? 4x 100 minut??
ARTUR B.

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

W Polsce podzielą ten serial na 8 części. Już gdzieś było o tym mówione
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Nie, podzielą na 4.. które łącznie z reklamami potrwają ok 2 godzin nadane zostaną najprawdopodobniej we wtorki o 21 lub piątki o 20
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

22 to zdecydowanie za pozno dla Halo Hans Ekipa powinna byc o 21:30 a Halo Hans o 21:00 zreszta jak nie wiem czy Halo Hans nie bedzie trwał około 45-55 minut a jesli tak to 20:35 czwartek o 20:00.

A wie ktos co z Fala zbrodni wroci czy nie? Bo widziałem ze w poniedziałek znów beda meczy Z archiwum X wolałbym jednak albo Gotowe wszytsko tu a Fale zbrodni w niedizele o 22 albo Fala zbrodni w poniedziałek o 20 a Z archiwum X - niedziela 23
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Brakuje jeszcze w tej ramówce : Grasz czy nie grasz i Hugo...
Poland - Aktywnie najlepszy!
ARTUR B.

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Grasz czy nie grasz już nie będzie emitowane, a Hugo rzeczywiście wspaniały hit tej ramówki :D
Golbi przestań ustawiać ramówki jak już są przygotowane
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Żal mi Grasz czy nie grasz mogliby dać to co TVN robił kiedyś czyli "Milionerów".
ARTUR B. pisze:Polsat ma na wszystko czas, ale już są znane niektóre pozycje.
Poniedziałek - piątek:
-Wraca serial Samo Życie o godz. 19.30
-Powróci także drugi tasiemiec Pierwsza Miłość o godz. 18.00
-Polsat ponownie będzie powtarzał Świat według Bundych od 6 sezonu o godz. 14.45, zaraz po tym Benny Hill
- nie wiadomo czemu będą powtarzać 13 posterunek o godz. 16.45
- o 17.15 dalsze powtórki Miodowych Lat
- tradycyjnie Interwencja popołudniowych Wydarzeniach.

Dalsze pozycje:

Poniedziałek
- o 20.00 dalsze odcinki Z Archiwum X, a potem Mega Hit
Wtorek
- o 20 nowe odcinki CSI: Kryminalne Zagadki Miami
- 21.00 jakiś filmek
- 23.35 kontynuacja drugiego sezonu Chirulgów
Środa
- 20.00 nowy serial obyczajowy Tylko Miłość
- 21.00 tradycyjnie komedia
Czwartek
- w pierwszym tygodniu września o 20.00 zakończą się powtórki pierwszego sezonu Skazany na Śmierć, nie wiadomo co w następnym tygodniu będzie o tej godzinie. Prawdopodobnie seriale komediowe
- 21.00 Ekipa od 13 września (możliwe, że po 2 odcinki)
Piątek
- od 20.00 filmy familijne
Sobota
- 16.45 Piotr Bałtroczyk Show
- 17.45 Dzień Kangura
- 19.30 Mamuśki
- 20.00 Jak Oni spiewają? 2
Niedziela
- 17.45 Rodzina zastępcza Plus
- 20.00 Drugi sezon Skazany na śmierć (2 odcinki)
- 22.00 Gotowe na wszystko

To jest na podstawie Telemagazynu.pl. Na pewno coś jeszcze dojdzie, a coś wypadnie. Niektóre powtórki nie mają sensu, szczególnie w pasmie prime-time. Jeśli coś pominąłem albo coś nowego jest znane, to piszcie
Dorzućmy do tego Daleko od noszy w niedziele (od 2.09) o 19:30 :)
Punktem finałowym tych zmian w Polsacie będą nowe "Wydarzenia".
Zmiany też o poranku w dni powszednie :
5:45 Wstawaj gramy (wcześniej o 6:00)
6:30 Sekret Laury (wcześniej 6:50)
Poza tym lekkie zmiany i przeniesienie Strażnika Teksasu na poranek.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Według inforamcji Presserwisu, "Halo Hans" pojawi się w wiosną 2008 roku.
tomex
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2007, 16:19

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomex »

ja uważam,że tegoroczna jesienna ramówka Polsatu tak jak ramówki z kilku poprzednich lat są beznadziejne.Jedyną dobrą pozycją tej ich ramówki którą na 100% będę oglądał jest PB (2 odcinki w niedzielę o 20.00 w prime-time),a tak to może zobaczę po kilka pierwszych odc "Tylko miłości" i "Halo hansa". W ogóle uważam,że umieszczanie po raz n powtórek tych głupich komediowych seriali typu "13 posterunek" i "Miodowe lata" codziennie w godz popołudniowych jest totalną głupotą i ignorancją widzów przez stację. A wszystkie najlepsze zagraniczne seriale np. Chirurdzy są emitowane po 23 lub "Sekret Laury" o 6.30 rano. Czy ich kompletnie w tym Polsacie pogieło jakby nie mogli dać "Sekretów Laury" właśnie o 17.15 a te durne "Miodowe lata" przenieś na rano,przecież "Culpable de este amor" miałoby bardzo dobrą oglądalność bo to dobra tela kryminalna.Mam też dość tych głupich długoodcinkowych polskich tasiemców "Pierwsze mdłości" czy "Samo srycie",uważam,że te seriale powinny się zakończyć najpózniej w lutym 2008r i Polsat mógłby w końcu zadbać o młodego widza i dzieci i wyemitować dla dzieci jakąś fajną anime tylko nie tę durną Czarodziejke z księzyca a dla młodzieży jakiś nowy serial np. Rebelde way albo chociaż powtórkę Roswell lub Szkoły przetrwania.
Na razie najlepszą stacją w kwestii emisji seriali dla młodzieży jest TVN,który obecnie emituje One Tree Hill a wcześniej THE O.C i Veronicę Mars.TVN pobija was na głowę a wasza stacja spada na straszliwe psy, Kiedy wrócą te czasy z najlepszych lat Polsatu które były w okresie od 1997-2003r. Ma ktoś może jesienne ramówki z okresu świetności Polsatu z 1997-2003? Jak tak to zapodajcie chociaż kilka dla porównania?
ARTUR B.

Polsat (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Ale ciekawy komentarz. Ile Ty masz lat? Era latynoamerykańskich telenowel minęła i stała się zapchajdziurami zaś Chirurdzy mieli słabą oglądalność i dlatego trafili na tą godzinę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości