[TVN] Singielka

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wydaje mi się, że Miszczak nie oczekuje cudów. Ten Moment ma średnio 800.000 widzów. Dodając to, że kończy się sezon jesienny, to jedyna potężna konkurencja Singielki to będzie TVP2 tak naprawdę. Z TVP1 i Polsatem można powalczyć - skończą się Kryptonim Szef, HK, TC i Psiapsióły. Jedynka w czwartki tylko ma Księdza Mateusza, za to dwójka nic mocnego wtedy nie emituje. Zobaczymy jak to będzie, ale ponad milion byłoby moim zdaniem wynikiem całkiem okej, a im więcej tym lepiej. Zwłaszcza, że telka jest hitem playera większym od Web Therapy, gdzie kolejne odcinki sporo mniej ludzi ogląda od pierwszego.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Kiedyś byłem przeciwny umieszczeniu "Singielki" na porę wieczorną. No ale "Ten moment" (w którym paradokumenty powinny zniknąć z TV :D) szwankuje, tak samo jak Ugotowani wcześniej. Po pierwszych trzech tygodniach, miała milion widzów, przegrywając w obu grupach z TVP1 i Polsatem.

Z drugiej strony, teraz powinno być luźniej, więc telenowelę wieczorem stać na regularne wyniki powyżej 1,1 mln... fakt faktem, że TVP2 stanowi potężną nadal konkurencję. Różnie może wyglądać walka z Polsatem i powtórkami w tym czasie. TVP1 tylko Ojciec Mateusz będzie mocny i tyle.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

Nie będzie mocny bo to powtórki będą.
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Zeszłej zimy te powtórki dalej miały regularnie ponad 4 mln widzów... ;) Tej zimy pewnie będzie podobnie.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Miejmy nadzieję, że "Singielka" podoła powierzonemu wyzwaniu i utrzyma się chociaż na trzeciej pozycji.
Ja wreszcie będę mógł oglądać. :)
Oby widzów przybyło.

Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Mnie się pomysł z umieszczeniem singielki na 20.45 nie podoba. Wyniki o 17.25 może nie były rewelacyjne ale o 20.45 wcale lepsze nie będą a TVN przez ostatnie porażki podejmuje zbyt pochopne decyzje. Z tego co pamiętam to Brzydula początkowo miała bardzo słabe wyniki ale potem było coraz lepie i myślę że gdyby TVN poczekał to i Singielka zebrałaby swoją grupę widzów. Według mnie TVN powinien wrócić do emisji takich telenowel na 17.55, a Szpital powoli traci mocną pozycje o 18.00 więc przesunięcie go na 17.00 nie byłoby wielką szkodą
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie da się jednak ukryć, że "Singielka" o wiele bardziej nadaje się na ścisły prime-time, niż kolejny paradokument.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Zwłaszcza, że po 29 odcinkach to naprawdę fajna i lekka produkcja :) Uwielbiam matkę Elki i jej wieczne knowania XD W ogóle takich prawdziwych antagonistów rodem z typowych telenowel nie widać. Z Andrzeja idzie się nieźle pośmiać, tak samo z Doroty - niby udająca rasową małpę, a i ona ma komediowe scenki.

Mam nadzieję, że Miszczak widząc dwie klapy docusoap w primetime już nigdy nie wrzuci tam czegoś takiego . Nie myślałem, że będę tęksnić za W11...
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19323
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13431

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie wiem kto to wymyślił, ale ma świetne pomysły - pod koniec "NW" Igor z Elżbietą oglądali "Singielkę", tzn. czołówkę serialu jednocześnie go zachwalając, na telewizorze Nowaka pojawiło się logo "Singielki" a TVN od razu ruszył płynnie z odcinkiem. Na początku przedstawiono postać Elki - dla nowych widzów ;)

PS. W "Świecie Seriali" pojawiła się informacja, że TVN planuje przerwę w emisji po 57 odcinkach, ale nowe są kręcone - dziś był live z planu w DDTVN. Wychodziłoby, że ostatni odcinek przed przerwą będzie nadany 30.12.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Mogło być też tak, że ta informacja jest jeszcze sprzed przeniesienia pory - wtedy przy emisji 5 razy w tygodniu 57 odcinek wypadałby 23 grudnia. Jeśli wyniki będą dobre dobre przerwy w styczniu robić według mnie nie powinni.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Na początku października jak ruszał serial, to główni bohaterowie byli gośćmi w DDTVN i już wtedy mówili, że scenariusz mają do 60, a nakręcili już praktycznie 40 odcinków, więc myślę, że już 60 przekroczyli na planie i to o kilka-kilkanaście epów.

Może Miszczak w ogóle rezygnuje z zimy zostawiając tylko Na Wspólnej? A takie plany miał...
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Pierwsza seria zaplanowana była na 60 odcinków, skorygowano to po przeniesieniu serialu. A z planami Miszczaka jak wiadomo różnie bywa, o czym ostatnio widać też na przykładzie np. Aż po sufit.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19323
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13431

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ja uważam, że niezależnie od wyników, nie mają nic do stracenia i chociaż do marca powinni pociągnąć emisję. Gdyby serial się nie przyjął wieczorem - to z końcem lutego wypad z ramówki.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

Re: [TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tam ostatnio planów brak ;)
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

[TVN] Singielka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Przejście z NW było nietypowe. Widzowie chociaż nie musieli czekać na start po bloku reklamowym. Myślę, że o 20:55 "Singielka" się jakoś przyjmie.
Może uda się zdobyć 3 pozycję. :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości