TVN

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Re: TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

TVN pokazuje spot promujący dwie części "Sagi Zmierzch. Przed świtem" które pokazane będą w niedziele 6 i 13 grudnia. Do spotu użyto piosenki "Bohater gorących romansów". Ja za tym nie przepadam, ale spot dobrze zrobiony jest.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2015, 18:51 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 2 razy.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

Re: TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

Oto i wspomniany wyżej spot:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dDXg7iU ... e=youtu.be[/youtube]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

http://www.today.pl/Adrian-Jablonski/Te ... rany-HuQpd

Temat bardzo ogólny, ale zdecydowałem się poruszyć tutaj. Coraz częściej wraca się do starszych programów jak i seriali. Co myślicie o tym zjawisku?
Tradycjonalista

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Nie tylko w TVN wraca się do starych seriali. Przykładem jest oferta TVS od 1 grudnia. "Strażnik Teksasu" i "Mac Gyver", i to nie jedyny przykład.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Re: TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Tutaj nie chodzi o emisję starych seriali, tylko ich kontynuowanie i krecenie nowych odcinków... Jakiś czas temu pisałem w temacie o serialu Kryminalni i zastanawiałem się, czy TVN pokusiłby się, aby nakręcić nowe odcinki. Ta stacja ma teraz duży kłopot, już drugi ich nowy serial został skasowany po jednym sezonie. Ciekawe, czy w wypadku Cold Feet TVN byłby chętny zrobić w przyszłości nowe odcinki Usta Usta.

Kryminalni i Usta Usta mają już wyrobioną opinię, wznowienie ich dałoby dużo większą szansę na odniesienie ponownego sukcesu, niż zaczynanie czegoś nowego. Nie wiem tylko czy ten pierwszy serial pasowałby do obecnej ramówki TVN ;-)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Zbychu51 pisze:Nie tylko w TVN wraca się do starych seriali. Przykładem jest oferta TVS od 1 grudnia. "Strażnik Teksasu" i "Mac Gyver", i to nie jedyny przykład.
"MacGyver" po raz pierwszy po dłuższej przerwie już raz powrócił - dobrych kilka lat temu, konkretnie w Pulsie za czasów tzw. zielonej kulki. Emisja w TVS to już nie taka znowu sensacja ;).

"Kryminalni"? Bez wątpienia jedna z lepszych produkcji fabularnych TVN. Produkcję zakończono dość szybko, bo po czterech latach i 101 odcinkach, więc trudno mówić o czymś w rodzaju wypalenia formuły. Dlatego myślę, że można z tego jeszcze sporo wycisnąć. Tylko może być trudno zebrać z powrotem obsadę, o ile choć jej część będzie chciała wrócić do roli. W każdym razie ja jestem za :).

TVN nie ma jednak zbytnio szczęścia do powrotów. "Milionerzy" wrócili z umiarkowanym sukcesem, z kolei nowe "Mamy Cię!" było porażką na całej linii.
2009-2021
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co jak co - ale przejęcie "TzG" przez Polsat - co by nie mówić - było mistrzowskim ruchem. Wciąż jest to obok "The Voice" i "Mam Talent" jedno z najpopularniejszych widowisk rozrywkowych na świecie. Za to w tym roku TVN nadrobił wielkim sukcesem "Małych Gigantów".

Co do "Milionerów" - warto wspomnieć, że prawie 2 lata temu stacja ITV po ponad 15 latach definitywnie zakończyła emisję tamtejszej oryginalnej wersji programu. Z kolei w USA wypadł ze ścisłego prime-time'u i realizowany jest teraz z takim "luzem", jak u nas "Jaka to melodia?".

A reaktywacja seriali nie jest zjawiskiem nowym. Przykładem jest chociażby dalszy ciąg "40-latka" z 1993 roku, czy czeski "Szpital na peryferiach - 20 lat później" emitowany w 2003 roku, który pobił tam wszelkie rekordy oglądalności.
Pozdrawiam, Trzeciak
alojz
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 gru 2015, 22:18
x 4
x 5

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alojz »

Krakowski oddział TVN pracuje nad nowym serialem, pod roboczym tytułem "Absolwenci". Agencja castingowa Stars Impresariat poszukuje statystów do produkcji: link - http://olx.pl/oferta/casting-do-nowego- ... 65pU1.html. Zdjęcia już trwają.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Sobotni "Koncert do M." chyba będzie na żywo, czego się nie spodziewałem. Widziałem dzisiaj zapowiedź i nie było w niej fragmentu koncertu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Koncert będzie realizowany w Transcolorze - tam, gdzie w minioną sobotę był finał "Mam Talent!". ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Koncert został nagrany dzisiaj. Edyta Górniak podczas tego nagrania.

Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A czy to jakaś wielka różnica, ze koncert jest lub nie "na żywo". ;)

Swoją drogą Górniak z Piasecznym nawet po "TVoP" nie mogą odmówić wspólnego pozowania do zdjęć fotograficznych. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to wyglądało to jest nagranie z wystepu Górniak również https://www.youtube.com/watch?v=CEDmhWumvZ0
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Saga ''Gwiezdne wojny'' wkrótce w TVN, właśnie widziałem ciekawy zwiastun. Pewnie coś od stycznia będzie.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości