TVN

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

"Ciekawy" to za dużo powiedziane, kultowa plansza i logo filmu :P W grudniu o ile pamiętam będą pokazywać jakiś materiał o Przebudzeniu Mocy, a samych filmów - przynajmniej pięciu, bo z czwartym epizodem jest ciekawa sytuacja prawna i Polsat może chcieć go pokazać w ramach umowy z Foxem - należało się spodziewać, skoro TVN ma już zaklepane prawa do emisji siódmej części. Niestety, znając TVN znów będzie lektor...
dość
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

Już miałem się pytać czy nadal TVP ma prawa do Star Wars, gdyż długo nie emitowali sagi- a tu do TVN poszło ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Właśnie trwa szumnie zapowiadany "Koncert do M.", o którym wzmianka pojawiła się nawet (!) w głównych "Faktach". Mam już dość pompowania balonika - pierwsza część była naprawdę dobra, natomiast nachalna promocja drugiej mnie kompletnie zniechęciła i z premedytacją nie poszedłem do kina. I podobno nie mam czego żałować :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49673
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Czy ja wiem, czy to takie pompowanie balonika? Skoro tylko w jeden weekend film obejrzało ponad 650 tys. widzów (co jest najlepszym wynikiem otwarcia w kinach od 1999 roku), do tej pory sprzedano ponad 2 miliony biletów, a o filmie mówi się nawet w zwyczajnych rozmowach, to chyba jednak świadczy to o fenomenie produkcji.

Fakt jednak, że mimo iż koncert udany, to jednak wstawiony tylko po to, by TVN miał coś rozrywkowego do emisji w pierwszą sobotę grudnia (przed pierwotnie planowaym finałem "MasterChefa" 6 grudnia, który z powodu meczu Polska-Irlandia, a co za tym idzie - późniejszej emisji kolejnych odcinków został przełożony o tydzień).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

pulkownik pisze:Właśnie trwa szumnie zapowiadany "Koncert do M.", o którym wzmianka pojawiła się nawet (!) w głównych "Faktach". Mam już dość pompowania balonika - pierwsza część była naprawdę dobra, natomiast nachalna promocja drugiej mnie kompletnie zniechęciła i z premedytacją nie poszedłem do kina. I podobno nie mam czego żałować :D

Co do pompowania balonika, w całości się zgadzam , ale to mnie tak nie raziło. Jedno mnie bardzo denerwowało, omijanie sztuczne zasad autopromocji i reklamy-jak np. reklamowanie kulis filmu za 2 tygodnie o 2 w nocy-ewidentnie przegięcie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49673
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jeżeli autopromocja wynika z treści z audycji, to zgodnie z obecną ustawą i rozporządzeniem nie jest to nawet omijanie prawa.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jasne, że nie nikt prawa nie ominął, ale nie uważasz, że reklamowanie kulis filmu, emitowanych późną nocą, to czysta reklama tego filmu? :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: RE: TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Trzeciak pisze:Jeżeli autopromocja wynika z treści z audycji, to zgodnie z obecną ustawą i rozporządzeniem nie jest to nawet omijanie prawa.
Najpierw pół filmu pokazane ,a na koniec sekundka ,że kulisy o 2 w nocy za dwa tygodnie :)- masakra -te akcje były też w innych filmach już.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49673
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze:Jasne, że nie nikt prawa nie ominął, ale nie uważasz, że reklamowanie kulis filmu, emitowanych późną nocą, to czysta reklama tego filmu? :D
Przecież sam cały koncert to "w pełni legalna" reklama filmu. Nic poza tym. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ale ja nie mówię o koncercie, tylko autopromocji w TVNie - w okolicach premiery filmu pokazywano mini spoty promocyjne kulis, które były koło 1-2 w nocy ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49673
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

TVN-owi (głównemu producentowi filmu) totalnie się nie dziwię. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale to nie autopromocja, lecz lokowanie produktu :-)
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Ależ ten koncert był żenujacy i nudny. Ta sztuczność odgrywanych scenek totalna porażka. Nie dziwię się, TVN traci widzów, a nowe programy nie zdobywają dużej widowni bo tam ktoś kto wymyśla tego typu projekty jest zupełnie pozbawiony wyczucia dobrego smaku i potrzeb widza.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49673
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

"Mali Giganci", którzy za powrócą na ekrany za trzy miesiące jednak okazały się sukcesem stacji. A koncertu, który był tylko promocyjnym zapychaczem (skoro emisja skończyła się już o 21:18) bym nie demonizował.
Pozdrawiam, Trzeciak
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

"Aż po sufit" i "Singielka" się juź nim jednak nie okazaly. Podobnie jak seriale komediowe, "Mamy Cię!" w poprzednim sezonie. Cóż, z oglądalnością, a raczej jej brakiem nie ma co dyskutować...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości