TVN

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przy "Singielce", która od niedawna jest nadawana w nowym paśmie radziłbym się wstrzymać z takimi wnioskami - przynajmniej do opublikowania wyników oglądalności (chyba, że @pulkownik dysponuje jakimiś danymi). :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Ja już to uważam za porażkę. Nikt nie marzy o milionie widzów o godzinie 17:25 kiedy konkurencja gromadzi 3 razy tyle. Przeniesienie na inną godzinę tylko to potwierdza.

Nie spodziewaj się cudów kiedy na Dwójce od poniedziałku do środy o 20:40 leca hitowe seriale.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nikt nie spodziewa się cudów, ale nie uważasz, że emisja paradokumentów w ścisłym prime-time jest o wiele bardziej kiepskim rozwiązaniem, niż wstawienie tam komediowej telenoweli romantycznej, która może być niezłą alternatywą dla produkcji Dwójki?
Pozdrawiam, Trzeciak
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Nigdy nie oglądałem paradokumentów i ogóle uważam to za mega kiepski gatunek więc trudno mi się wypowiedzieć. Z tego co się orientuję to "Szpitale" i inne "Szkoły" radzą sobie całkiem dobrze, "W11" którego nie widziałem ani jednego odcinka również dobrze sobie radziło. :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko "W11" raczej nie był już takim typowym paradokumentem, a "Szpital" i "Szkoła" radzą sobie właśnie m. in. dobrze dobranemu pasmu. Stąd porażka "Wesołowskiej..." i "Tego Momentu".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

"Szpital" też nie do końca, personel grają profesjonalni aktorzy ;)
dość
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak jak w "Szkole" ciało pedagogiczne. Jednak obu tym produkcjom (ze względu m. in. na fabułę) bliżej już do typowych paradokumentów, niż "W11", który już bardziej mu do typowego serialu kryminalnego. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Popytałem i "Singielka" od poniedziałku do środy zgromadziła około 900 tysięcy widzów, a w czwartek 1,1 mln. Słabiutko więc. Ciekawe czy czwartek jest spowodowany brakiem hitowych seriali TVP2 czy powoli odzyskuje widownię.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Czyli jednak prime-time nie jest większym ratunkiem dla ''Singielki'', i podobne wyniki zapewne do ''Ten moment''. Chociaż liczę na pozytywny trend nadal, zasługuje na odrobinę więcej.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Spodziewali sie pewnie, że pozostanie widownia po NW, a tutaj niespodzianka. To pierwszy tydzień więc może jeszcze cos się zmieni, ale ja wielkiego wzrostu bym się nie spodziewał.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Podejrzewam że ma potencjał by coś zyskać, ale już się wydaje, że o ok. 1,5 mln może być dość ciężko. Cóż, zobaczymy jak to się rozwinie.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
johnny22222
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 22 lis 2015, 6:49

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: johnny22222 »

Na wiosnę szykują kolejny paradokument pt Absolwenci. Podejrzewam, że na 20:55.

http://olx.pl/oferta/casting-do-nowego- ... 65pU1.html

Stąd wiadomo, że paradokument bo szukają statystów, czyli wiadomo jaki gatunek a jako, że inne pasma są zajęte to na wiosnę o 20:55 prawdopodobnie kolejny paradokument.
dennypotter2099
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2015, 18:47

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dennypotter2099 »

Lord_info pisze:Już miałem się pytać czy nadal TVP ma prawa do Star Wars, gdyż długo nie emitowali sagi- a tu do TVN poszło ;)

TVP stracił prawa bo długo nie emitował Gwiezdnych Wojen, w okresie pazdziernik listopad leciały na AXN a odkąd TVN ma prawa do disneya to wykupił SW
N-O-R-O-N pisze:Saga ''Gwiezdne wojny'' wkrótce w TVN, właśnie widziałem ciekawy zwiastun. Pewnie coś od stycznia będzie.

Możliwe że będzie w styczniu :) nareszcie TVN wykupiło świetne filmy. Ramówką filmową przebija Polsat
Ostatnio zmieniony 06 gru 2015, 18:58 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
alojz
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 gru 2015, 22:18
x 4
x 5

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alojz »

johnny22222 pisze:Na wiosnę szykują kolejny paradokument pt Absolwenci. Podejrzewam, że na 20:55.

Stąd wiadomo, że paradokument bo szukają statystów, czyli wiadomo jaki gatunek a jako, że inne pasma są zajęte to na wiosnę o 20:55 prawdopodobnie kolejny paradokument.
Już pisałem o tym kilka postów wcześniej. ;) Z tego co wiem, to premiera "Absolwentów" ma mieć miejsce dopiero jesienią przyszłego roku
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Kolejny paradokument tym razem o tym jak się pije wódkę "Absolwent" xD Przepraszam nie mogłem wytrzymać co TVN jeszcze wymyśli. Mogli by zamiast oglupiajacych paradokumentów jakis teleturniej zrobić, choćby "Najsłabsze Ogniwo" bez Szczuki lub "Milionerzy".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości