[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ja tylko mam nadzieję, że prowadzą ciężkie rozmowy z Avro, żeby zrobić z tego naprawdę przyzwoity format. Ja nie chcę festynu, ja chcę emocji, dobrych konkurencji i świetnego agenta.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

No i mamy rozwiązanie zagadki, skąd taki pośpiech produkcyjny w Jake Vision.

Obawiam się, że kolacja piórkowa i jej specyficzny klimat zostanie zastąpiony przez nowoczesne monitory z zielonymi/czerwonymi piórkami. Kępiński to miłośnik takiego udziwniania i robienia formatów dokładnie tak jak zagranicą (kolacja piórkowa to pomysł polskich producentów).

No to poniedziałkowe pasmo o 21:30 mamy już na wiosnę obsadzone :).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To nie jest udziwnianie - we wszystkich edycjach na całym świecie są komputery , piórka były fajne, ale nie wiadomo czy nawet teraz byłaby taka możliwość.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Właściciele praw do formatu "De mol" zaakceptowali pomysł Polaków w 2000 roku, to dlaczego teraz miałoby nie być takiej możliwości?
Ludzie do dzisiaj pamiętają kolacje piórkowe: stukanie nożem do papieru o kieliszek i otwieranie kopert.

Jasne, można powiedzieć, że nowoczesność itp. Tylko ludzie oczekują emocji jak wtedy, a nie udziwniania. A nowoczesność można wykorzystać w sposobie realizacji (HD, drony) i zadaniach dla uczestników.

Już kilka nieudanych powrotów było: "Big Brother" w TV4, który też "dostosowano do nowoczesności", czy "Mamy Cię", gdzie gagi były robione po taniości, bez pomysłu. Nie chciałbym, by Kępiński i jego firma spieprzyła legendę, jaką jest "Agent".
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie no, bez jaj, żadne komputery, piórka mają być! Jeśli oni naprawdę chcą odbudować legendę "Agenta" to powinni garściami brać z wersji z Mellerem; już "Mamy Cię" wróciło w "nowoczesnej" odsłonie i wyszła katastrofa.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Będą celebryci zamiast zwykłych ludzi i już samo to zmienia diametralnie charakter programu względem wersji z lat 2000-2002 do tego stopnia, że bliski jestem stwierdzenia, iż to nie ma prawa się udać. Na oceny oczywiście przyjdzie pora, ale znam swoje podejście do show z "gwiazdami", więc dla mnie sprawa jest dość jasna w tej chwili. Zapowiada się piękna katastrofa.
2009-2021
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Chciałem tylko przypomnieć , że w Holandii, która jest kolebką Mola gwiazdy są od dawna i świetnie się sprawdzają- to zależy od doboru konkretnych osób i ich zachowania.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Owszem, ale polscy widzowie polubili "Agenta" w wersji bez gwiazdeczek. Takiego "Agenta" znają i pamiętają. Dla mnie tak drastyczna zmiana jest nie do zaakceptowania. Piórka i Meller to przy tym żadna modyfikacja.
2009-2021
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze: gwiazdy są od dawna i świetnie się sprawdzają- to zależy od doboru konkretnych osób i ich zachowania.
Dokładnie tak, dlatego czekam na pierwsze nazwiska uczestników, łatwo nie będzie, bo dla większości naszych gwiazd najważniejsze są ścianki, makijaże i zdjęcia z butem, a raczej sam but :D ale może producent ulepi jakąś ciekawą grupę.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dokładnie podam nazwiska z rękawa, jak pojawili by się Dorociński, Segda czy Kot -czy mielibyśmy coś przeciwko temu?

A jak pojawi się Koksu, Jastrzębska czy Krawczyk to będzie już porażka.

Choć mnie tam i tak obojętne kto będzie :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

wiatriwoda pisze:(...)w Holandii, która jest kolebką Mola (...)
A nie przypadkiem Belgia? :)

Sporo osób chyba zapomniało, jaka była siła edycji ze zwykłymi uczestnikami. Każdy z nich mógł grać kogoś innego - byle tylko zmylić grupę. Wykształcony prawnik mógł udawać kompletną nieznajomość języków obcych, albo ktoś regularnie uprawiający sport mógł wmówić, że dany bieg/pływanie itd. to coś, czego zabronił im lekarz.
Ten element zginie przy edycji z celebrytami. Bo czy ktoś, kto wywijał w "Tańcu z Gwiazdami" będzie umiał wmówić, że ma słabą kondycję, albo gwiazdeczka wrzucająca dziesiątki zdjęć z basenu na insta albo fb, czy powie, że panicznie boi się wody i nie wykona danego zadania?

Ten format ma wiele takich punktów, które łatwo można odpuścić, przez co posypie się cały program i dramaturgia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kolebka w znaczeniu-największy zasięg, najwięcej edycji , największa popularność w społeczeństwie, najbardziej profesjonalnie i z rozmachem zrobione produkcje.

Radzę poczekać z osądami, w Holandii biorą udział muzycy, aktorzy, śpiewacy operowi, kabareciarze , dziennikarze, prowadzący TV -i nikt nie ma wątpliwości udają i grają świetnie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Mogliby soundtrack z intra dać do polskiego Agenta, bo holenderski niezmiennie jest bezbłędny :)
Co do Rusin to boli mnie, że ona nie będzie w stanie wykrzesać z siebie nuty tajemniczości połączonej z cynizmem. Meller w polskiej edycji oddał to bardzo dobrze jeśli nie bezbłędnie.
Piórko, kolacja - jeśli treść, czyli zadania zawiodą (łącznie z postawą agenta), to nawet sentyment do piórek nie pomoże.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mam podobne zdanie, dodam, że w różnych edycjach na świecie prowadzący są i byli w różnym stylu, bądź tacy jak Meller -bardziej tajemniczy-choć jego prowadzenie było inne w 1 edycji , a już inne w 3 lub zwyczajne prowadzenie , na luzie w stylu bardziej telewizyjnym- w dużej mierze dotyczy to wyboru osobowości, teraz w TVN nie ma takiej, musiano by sięgnąć po za , Rusin ma pewne umiejętności więc może zagrać taką chłodną i nieco niedostępną i tajemniczą -jeśli takie będą wskazania reżyserii i produkcji .
Lex

[TVN] Agent (2000-2002; 2016-obecnie)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Celebrytom mówię stanowcze nie. Ten program wzbudzał emocje, bo brali w nim udział zwykli ludzie. Wiedzieli o co walczą, a teraz nie będzie żadnego napięcia, gdyż celebryci i tak skasują za każdy odcinek odpowiednią do swojej popularności gażę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości