[TVP2] Kocham Cię, Polsko! (2009-2012, 2016-2018)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 558
x 102
Kontakt:

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Press.pl za Super Expressem:
Przyznał on (Włodzimierz Szaranowicz), że Kurzajewski będzie pracować w TVP na dotychczasowych warunkach.
Być może ktoś tu nadinterpretował słowa "na dotychczasowych warunkach" i uznał, że tyczy się to również "Kocham Cię, Polsko!"
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
pazdziochowicz99
Obserwator

Post autor: pazdziochowicz99 »

I co dalej z tym programem, podobno miał powrócić na wiosnę. A może poczekamy dopiero do jesieni?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Post autor: Trzeciak »

Już nie wróci.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1058
x 3205

Post autor: pulkownik »

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Poczekajmy mimo wszystko na bardziej wiarygodne komunikaty. Jastrząb Post jest zdolny do pisania bzdur (vide: artykuł o piątym jurorze w "MBTM"), a terminy i to na dwa miesiące do przodu oraz informacje o ilości odcinków (sezon "KCP" zawsze liczył 11-12 wydań) mogą być wyjęte z czapy. ;)

Aczkolwiek powrót byłby bardzo dobrym pomysłem. Format wydaje się ponadczasowy, a w Holandii wciąż jest jednym z najpopularniejszych nadawanych tam programów rozrywkowych zbierając wciąż ponad 2 mln widzów i ponad 30 proc. udziałów w grupie 6+. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

Post autor: wiatriwoda »

pulkownik pisze:
Trzeciak pisze:Już nie wróci.
A jednak? http://jastrzabpost.pl/exclusive/kocham ... 38373.html
Duże zaskoczenie , ciekawe jak to wyjdzie, bo ostatnie edycje były słabe, liczę na nowe twarze , bo przestałem oglądać program przez Rogalską , a Koroniewska była gwoździem do trumny, ale pewnie Kurzajewski się cieszy , bo raczej się tam pojawi. Ewidentnie moda na powroty. Wygląda na to , że nie ma co być kategorycznym ,że coś nie wróci bo kazus Agenta , a prawdopodobnie KcP temu przeczą
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Gwoździem do trumny były nie kapitanki drużyn (bo Koroniewska w tej roli nawet radziła sobie nie najgorzej), a pora emisji ostatniej edycji i "genialne" przetasowania w jesiennej ramówce Dwójki z jesieni 2012 roku (a w czasach kryzysu na rynku telewizyjnym tego typu "zagrywki" były wielkim ryzykiem graniczącym z głupotą). Stąd też format po tym sezonie wyleciał z Dwójkowej ramówki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

Dla mnie gwoździem było co innego i takie jest moje zdanie.
tvferdex97
Junior
x 5
x 12

Post autor: tvferdex97 »

Zgadzam się. Ostatnia była najgorsza ze wszystkich i wielka szkoda że nie powtarzają na TVP Rozrywce bo to jedyny dla mnie z ostatnich 5 lat program który prawie regularnie oglądaĺem.
Co do JastrząbPostu to oni kiedyś też informowali o 8. serii "Hotelu 52" w co akurat nie wierzyłem i miałem rację.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1299

Post autor: Medyk24 »

Dodatkowo ograniczono program do 45 minut co także odbiło się na mniejszej atrakcyjności programu. Zastanawiam się teraz gdzie ewentualnie można by go umieścić w ramówce, bo sprawa nie jest prosta, mam jednak nadzieję, że nie planują sobotniego primie-time, bo może się powtórzyć sytuacja z ostatniej edycji, może zatem piątek o 21:40 w miejsce "Latającego klubu Dwójki".
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Tyle, że prawdopodobnie w sobotnim ścisłym prime-time jedynym dużym show w paśmie będą "Mali Giganci" na antenie TVN-u. Polsat po serii ostatnich porażek w tym paśmie raczej nie da nic wielkiego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

Re: [TVP2] Kocham Cię, Polsko!

Mnie się wydaję, że Nina nie odpuści soboty , a KcP widziałbym jak Medyk w dawnym dniu emisji czyli w Piątek.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1299

Post autor: Medyk24 »

No i byłaby kontynuacja rozrywkowego pasma piątkowego - OMSNM, "Rodzinka.pl" i potem powrót KCP :)
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

wiatriwoda pisze:Mnie się wydaję, że Nina nie odpuści soboty , a KcP widziałbym jak Medyk w dawnym dniu emisji czyli w Piątek.
Dużych formatów rozrywkowych (w przeciwieństwie do seriali) nie ma nieskończenie dużo, a koszt ich produkcji nie jest mały. A Nina chyba już doszła do ściany skoro nawet filmy w tym paśmie potrafią wygenerować większą widownię, a ich emisja nie kosztuje tak wiele.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

Re: [TVP2] Kocham Cię, Polsko!

Post autor: Poland »

wiatriwoda pisze:Mnie się wydaję, że Nina nie odpuści soboty , a KcP widziałbym jak Medyk w dawnym dniu emisji czyli w Piątek.
Jeżeli do tego miałoby dojść do kabarety musiałyby trafić na weekendowe wieczory co raczej nie jest możliwe.
Moim zdaniem program powinien wrócić do swojej pierwotnej formy - Telewizja Polska powinna brać tutaj przykład ze swojego słowackiego odpowiednika gdzie ten sam program co nasze "Kocham cię Polsko" dalej leci i ma się dobrze.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”