[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przeczytałem ten artykuł w "Fakcie" - wg informatorów tabloidu tancerze są b. źle traktowani przez produkcję. Mam jednak wątpliwości co do wiarygodności ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja tam nie kwestionuje źródeł , bo ostatnio szczególnie wiele się potwierdza -wiadomo takie teksty , że ktoś tam mówi nie są pewne , ale o Głogowskiej pisali i się potwierdziło.
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Coś mi się wydaje, że na prowadzącą programu duże szanse ma jednak Kaczorowska
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Też mam takie wrażenie - "Sylwestrowa moc przebojów" prawdę Ci powie - Głogowskiej nie było w składzie, a w zamian Kaczorowska, więc...
Awatar użytkownika
patryk.nowak
Junior
Posty: 1454
Rejestracja: 15 lut 2014, 13:09
x 80
x 311

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: patryk.nowak »

pulkownik pisze:Żeby była jasność - nie jest mi szkoda konferansjerki w wykonaniu Głogowskiej, ale samej Głogowskiej.
Otóż to, ja mam dokładnie tak samo.
Myślę, że programowi przyda się zmiana, również liczę na Tatianę. Chrapkę na prowadzenie ma pewnie Popielewicz, oby nie... Dla Kaczorowskiej też jestem na nie.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, 14:18 przez patryk.nowak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak jak kiedyś pisałem podejrzewam , że dadzą Kaczorowską na jedną edycję . Potem może Sykut będzie wolna bo MBTM spadnie i wejdzie to TzG.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ja będę z uporem powtarzać, że za Tyszkiewicz Głogowska, a za Grabowskiego jakiś aktor-tancerz albo wielki powrót Galińskiego.
Awatar użytkownika
qba5000
Obserwator
Posty: 293
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:53
x 93
x 123

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qba5000 »

Czyli odebranie Ance tabeleczki było prorocze :D Szkoda, przynajmniej nadawała jakiejś energii tego programowi. Wszyscy będą lepsi niż Kaczorowska...
Co do jury, no cóż - trzeba wywalić Grabowskiego i Pavlović....
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jeżeli zamienią Głogowską na Kaczorowską, to będzie jeszcze większy dramat. Przeciez ona jest do bólu przesłodzona i zrobi z programu jeszcze większy festyn, w dodatku sztuczny.

Jeżeli już nowa prowadząca, to Okupnik, ewentualnie powrót Szkrzynki. Obawiam się jednak, że przez te ostatnie lansowanie, to niestety właśnie Kaczorowska ma największe szanse :(
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 659

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Bardzo dobrze, że Głogowska odchodzi. Może i prywatnie jest bardzo sympatyczna, ale jako prowadząca była nie do zniesienia! Następny do wylotu jest Grabowski.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze:Tak jak kiedyś pisałem podejrzewam , że dadzą Kaczorowską na jedną edycję . Potem może Sykut będzie wolna bo MBTM spadnie i wejdzie to TzG.
Bez sensu, to już Głogowska mogłaby zostać jeszcze jeden raz. Mają racje ci którym jej szkoda jako człowieka, bo bardzo dużo w życiu przeszła, życie na prawdę jej nie rozpieszczało, ale od dziecka była zafascynowana tańcem i dużo, dzięki ciężkiej pracy i życzliwości kilku osób, osiągnęła, no ale jak wiemy showbiznes to nie ochronka, i tak los się ładnie do niej uśmiechnął. Kaczorowska też mi nie pasuje jako zapowiadająca, będziemy mieli Cichopek na bis, albo jeszcze gorzej, więc mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Kaczorowska jest zwierzęciem parkietowym, tam może uruchomić ten cały zestaw swoich minek, kokieterii i bez wątpienia umiejętności i będzie z tego większy pożytek dla widzów niż w przypadku konferansjerki.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

No właśnie - Kaczorowska powinna pozostać tancerką, totalnie nie wyobrażam jej sobie za kulisami, rozmawiającą np. ze Stankiewicz, prowadzenie imprezy plenerowej to zdecydowanie inna bajka niż kulisy, co udowadnia np. Popielewicz - całkiem niezła na scenie, tragiczna w kulisach TzG. Okupnik też mi średnio pasuje :/ Głogowska była taką a nie inną prowadzącą, ja zazwyczaj patrzyłem na nią przychylniejszym okiem, właśnie przez to, o czym pisała Nina. No i nie ma wątpliwości, że kończy się jakaś epoka programu, czekam aż podziękują Soszyńskiej :/

PS. Ciekawe czy nowa prowadząca oznacza powrót punktów do greenroomu?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

Re: [TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dobrze by było ta zmiana w ogóle mi nie pasowała.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Podobno Głogowska usłyszała, że jest za stara. Skrzynecka i Okupnik w takim razie też pewnie odpadają z grona potencjalnych kandydatek, a zostaje przesłodzona Kaczorowska. Jakoś jej nie widzę w tej roli i w dodatku w towarzystwie równie przesłodzonego Ibisza :(
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kryterium0 pisze:Gdybym nie widział konferansjerki w wykonaniu Głogowskiej to po tym wywiadzie pomyślałbym sobie: ale chamy w tym Polsacie, tak skrzywdzić dziewczynę. Jeszcze te sugestie dziennikarki, że nie była pupilką Terentiew (akurat... Nina się zachwycała Głogowską przez 3 edycje, mówiła o młodzieńczej energii i empatii, bo sama jest tancerką), albo że była wzywana na dywanik i słyszała sugestie ze strony dyrektor programowej (a to dziwne, że ktoś odpowiadający za programing stacji stara się, by program dążył do perfekcji i rozmawia z jego prowadzącymi).

Głogowska wyleciała, bo była niesamowicie irytująca, co niestety rosło z edycji na edycję. Zmiany personalne są konieczne, żeby przyciągnąć młodych widzów. Pytanie tylko: czy oprócz wymiany prowadzącej na mniej drażniącą, wymiany kilku tancerzy, podziękują także komuś z jury? Jest tam taki jeden do wymiany... ;)
I to nie tylko było w "TzG", ale także w dwóch ostatnich edycjach "Got to Dance", gdzie zastąpiła czującą "młodzieńczy flow" Kasię Kępkę - zapewne z podobnych powodów, co ma teraz miejsce w przypadku "TzG" (udziały w 16-49). Choć fakt, że w "TzG" czuła się jak ryba w wodzie, gdzie przynajmniej w pierwszych edycjach w Polsacie jej prowadzenie nie było tak irytujące.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: giga.talent120, Mat212346, przemek94 i 17 gości