TVP - sprawy bieżące

Forum poświęcone działalności Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Odwołanie emisji cyklu "Media III RP" wywołane chęcią nakręcenia kolejnej części, bardziej aktualnej: http://[link zakazany]/artykul/tv ... dia-iii-rp - niektórzy nie mogli się tej emisji doczekać, a może się okazać, że nie będzie jej nie tylko w najbliższym czasie, a może i nawet w tym roku...
dość
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2403
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Nie wiedziałem, gdzie to napisać.
Podczas wczorajszego spotkania z dziećmi pracowników TVP Jacek Kurski obiecał powrót "Teleranka" i - tu co ciekawe -"Turnieju Miast". No proszę, bym się tego nie spodziewał. Kto wie, może niedługo wrócą "Wielka gra" i "Wideoteka Dorosłego Człowieka"? ;)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Chyba w zeszłym tygodniu w temacie Pegaza albo Sondy napisałam, że jeszcze do kompletu brakuje Wielkiej gry. Zapomniałam o Teleranku, Turnieju miast i Wideotece... Jak jeszcze te programy wrócą w nowych wersjach to wraz z emisjami wszystkich archiwaliów będzie kopia TVP z okresu PRL-u. Niech jeszcze wycofa z emisji w TVP wszelkie filmy i seriale zagraniczne skupiając się wyłącznie na rodzimych produkcjach to będzie prawie jak za PRL-u - prawie, bo wtedy przynajmniej były produkcje z krajów bloku wschodniego...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W sumie nową wersja "Dziennika telewizyjnego" już mamy :P A tak na poważnie to może wraz z "Telerankiem" powróci program "5-10-15".
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Patrząc na ramówki TVP1 i TVP2 szczerze powiedziawszy bardziej mi się podobały te sprzed wielu lat, gdzie były miejsca zarówno na programy fla dzieci, programy publicystyczne czy program kulturalny. Teraz niestety stacje te praktycznie niewiele różnią się od Polsatu i TVN sprzed 10 lat, gdzie stawia się głównie na seriale polskie i zagraniczne i filmy. Szkoda. Jednak trzeba przyznać, ze mamy inne czasy. Wiele lat temu nie mieliśmy TVP Kultura czy TVP ABC. I co najważniejsze - sieci internetowej. A zarabiać przecież trzeba...
2008-2023
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Jantar pisze:Chyba w zeszłym tygodniu w temacie Pegaza albo Sondy napisałam, że jeszcze do kompletu brakuje Wielkiej gry. Zapomniałam o Teleranku, Turnieju miast i Wideotece... Jak jeszcze te programy wrócą w nowych wersjach to wraz z emisjami wszystkich archiwaliów będzie kopia TVP z okresu PRL-u. Niech jeszcze wycofa z emisji w TVP wszelkie filmy i seriale zagraniczne skupiając się wyłącznie na rodzimych produkcjach to będzie prawie jak za PRL-u - prawie, bo wtedy przynajmniej były produkcje z krajów bloku wschodniego...
I koniecznie wieczorami kino rosyjskie jak to było przed laty. :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

No i jeszcze koniecznie trzeba dodać Piątki z Pankracym...

Co do kina rosyjskiego to kto wie, czy nie sięgną. W końcu zapowiadają "bliższą współpracę z Rosją", więc kto wie... Może "wymiana kulturalna" się szykuje...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Może wrócą do pomysłu kontynuacji Czterdziestolatka ;)
dość
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

"Czterdziestolatek. 40 lat później" ;D
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kainróg »

Niestety głowny bohater już bardzo schorowany więc chociaż ten pomysł im nie wyjdzie. No, ale można przecież wrócić do pomysłu kontynuacji Alternatyw 4. Przed laty tylko 3 nowe odcinki się pojawiły. :D
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Alternatywy 4??? Hmmm, pomysł ciekawy, ale jakoś obsady nie widzę... Poza tym serial musiałby wyśmiewać III RP, a nie obecny rząd...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

"Alternatywy 4" już raz wróciły jako "Dylematu 5" - to był NAJGORSZY serial w historii polskiej telewizji. Najgorszy. Klasyki się nie rusza.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Według informacji serwisów eurovision.tv (czyli oficjalnej strony Konkursu Piosenki Eurowizji) oraz eurowizja.org (należącego do OGAE Polska) pierwsze po kilkulatach nieobecności "Krajowe Eliminacje" mają być emitowane 5 marca o 21:25 w Jedynce i TVP Polonia. Ciekawe tylko z jakiego powodu o takiej porze? Według mnie TVP1 spokojnie mogłaby sobie darować serial i przesunąć koncert tak by ramówka TVP Polonii była niezaburzona.
Poland - Aktywnie najlepszy!
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Ta Eurowizja to juz wszędzie prawie jest
michal
VIP Expert
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Nowości w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Jantar pisze:Chyba w zeszłym tygodniu w temacie Pegaza albo Sondy napisałam, że jeszcze do kompletu brakuje Wielkiej gry.
Przed laty Andrzej Urbański zapowiadał powrót "Wielkiej gry". Ale nic z tego nie wyszło.
pulkownik pisze:"Alternatywy 4" już raz wróciły jako "Dylematu 5" - to był NAJGORSZY serial w historii polskiej telewizji. Najgorszy. Klasyki się nie rusza.
Najgorszy? Rzeczywiście pierwszy odcinek był fatalny. Ale już następny mi się spodobał.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2016, 17:42 przez michal, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości