[TVP1] Klan

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Carrington
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 08 sie 2014, 20:49
x 2

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Carrington »

lukison pisze:Powstał Komitet obrony Klanu - współczuję tym ludziom, robią z siebie tylko pośmiewisko ;D
news : http://swiatseriali.interia.pl/newsy/se ... Id,2152086
Ty robisz pośmiewisko z siebie, jeśli nie zauważyłeś, że jest to generalnie strona satyryczna, współpracująca zresztą z bardzo popularną Beką z Klanu.

Jeśli chodzi o mnie, to oglądam "Klan" od początku. Nie dla walorów artystycznych, dla świetnych dialogów, czy genialnego scenariusza. Oglądam "Klan" dla beki, bo lubię, bo robię to 18 lat i mam taki nawyk - po prostu. Decyzja o końcu tego serialu będzie potężnym błędem dla TVP, bo jak pisali inni już wcześniej, żadna nowa produkcja NIE zbierze 3 milionów widzów o tej porze. Mało tego - jaki dyrektor likwiduje program, który ma niezłą oglądalność? Chyba kiepski...
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Lex pisze:To jest polska opera mydlana w paśmie daytime. Nie nikomu nie szkodzi i nie zawadza. Nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem o tej porze telewizje w środku tygodnia?! Chyba jak byłem w listopadzie 2015 na L4. Już lepszy serial fabularny niż kolejny paradokument.
Zgadzam się,z resztą są ludzie, którzy kochają Klan, są też tacy, którzy oglądają go, aby się pośmiać, ale serial ma swoją wierną widownię,a skoro serial jest najchętniej oglądaną pozycją w swoim paśmie to po cholerę go anulować?
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Powstała petycja więc ciekawe co z tego wyjdzie
A pamiętamy co było po zakończeniu Plebanii
Dwa seriale nowe i oba klapy a plebania miała prawie cały czas 3 miliony widzów
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Lepiej zostawić ja jest.!! Serial ma wiernych fanów, a z nowymi to wiadomo.... tak btw na vod nadal nie ma nowych odcinków klanu.! :) #dobrazmiana
Pozdrawiam Jacko09
lukison
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:38
x 1

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukison »

Carrington pisze:
lukison pisze:Powstał Komitet obrony Klanu - współczuję tym ludziom, robią z siebie tylko pośmiewisko ;D
news : http://swiatseriali.interia.pl/newsy/se ... Id,2152086
Ty robisz pośmiewisko z siebie, jeśli nie zauważyłeś, że jest to generalnie strona satyryczna, współpracująca zresztą z bardzo popularną Beką z Klanu.

Jeśli chodzi o mnie, to oglądam "Klan" od początku. Nie dla walorów artystycznych, dla świetnych dialogów, czy genialnego scenariusza. Oglądam "Klan" dla beki, bo lubię, bo robię to 18 lat i mam taki nawyk - po prostu. Decyzja o końcu tego serialu będzie potężnym błędem dla TVP, bo jak pisali inni już wcześniej, żadna nowa produkcja NIE zbierze 3 milionów widzów o tej porze. Mało tego - jaki dyrektor likwiduje program, który ma niezłą oglądalność? Chyba kiepski...
Naprawdę w takim razie współczuje ci tego nawyku -18 lat męczarni przed telewizorem, dla beki to ja sobie oglądać mogę ale kabarety a nie takiego tasiemca , wiem natomiast że każdy ma inny gust nie wiedziałem tylko że aż tak zjechany .

Strona satyryczna naprawdę - ŁAŁ co ty nie powiesz ? :o ;D
Wieczna Miłość - TVP 1 [16:05]
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

O gustach się nie dyskutuje, tym bardziej o tym kto ma bardziej "zjechany". Przy kolejnej próbie obrazy kogokolwiek otrzymasz ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Cóż, miejmy nadzieję, że będzie to chwilowa przerwa, mam nadzieję, że koniec dobrej zmiany nastąpi szybciej niż za te niecałe 4 lata i serial zostanie przywrócony ;)
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

To się wszystko może jeszcze zmienić ja w to wierze, że producenci i widzownie takłatwo się nie poddadzą
Tradycjonalista

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Skoro Klan miał spaść z TVP 1 w 2012 roku, ale kierownictwo się wycofało, to widać (przynajmniej w mojej opinii) że serial jest po prostu na siłę przeciągany.
lukison
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:38
x 1

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukison »

Nie jest to żadna plotka jak twierdzą niektórzy, o końcu tego tasiemca napisał nawet Newsweek Polska .

http://polska.newsweek.pl/koniec-klanu- ... 792,1.html

Jak najbardziej zgadzam się że z słowami dyrektora TVP 1, że Klan nie buduje żadnej przyszłości dla stacji .
Wieczna Miłość - TVP 1 [16:05]
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

No cóż, najwyraźniej trzeba zrobić miejsce na serial patriotyczny, albo program publicystyczny, żeby politycy PiS-u mogli uprawiać swoją propagandę. Nie oglądam Klanu, ale zauważam, że przywracają wszystko, co było za czasów PRL-u, a kasują programy i seriale nadawane po 1989 roku. Pewne jest w każdym razie, że TVP straci wiernych widzów serialu i znów oglądalność poleci w dół. Bo jednak Klan był oglądany przez sporą widownię, która teraz pokaże Kurskiemu fucka.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Oni są niepoważni, dla dużej części widzów zniknie ostatni powód oglądania Jedynki xD

Poza tym, jakim prawem oni robią tak dalekosiężne plany, skoro za parę miesięcy czeka nas kolejna nowelizacja ustawy medialnej i równie dobrze wszyscy mogą wylecieć? Zwłaszcza Kurskiego nie widzę na tym stanowisku zbyt długo.
dość
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Ale to jest głupota żeby zastąpić normalny serial dla serialu kostiumowo-historycznego w tym paśmie
A za rok jest 20 lecie serialu
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jeśli do tego dojdzie , to TVN powinien przejąć serial trochę zainwestować i odświeżyć i dać o 18 na swojej antenie by pokazać TVP gdzie raki zimują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości