Lepper odchodzi

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

W ramach "ciekawostki":
W zamian za usługi seksualne dla przewodniczącego Leppera i posła Łyżwińskiego dostałam pracę w Samoobronie - ujawnia w poniedziałkowej "Gazecie Wyborczej" Aneta K., była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i dyrektorka biura poselskiego Stanisława Łyżwińskiego. Sygnał o seksualnym wykorzystywaniu pracownic Samoobrony "Gazeta Wyborcza" dostała od byłego działacza tej partii w Łódzkiem. Wskazał trop - biuro poselskie Stanisława Łyżwińskiego. Reporter odnalazł Anetę K. Postanowiła opowiedzieć "Gazecie", jak dostała pracę w Samoobronie.
Obrazek
Jej relację potwierdzają historie innych kobiet, które pracowały u posła Łyżwińskiego lub odrzuciły propozycje pracy ze względu na towarzyszący im seksualny szantaż. (...) 24-letnia Dominika, która cztery lata temu działała w młodzieżówce Samoobrony w Tomaszowie, opowiedziała "Gazecie", jak poseł Łyżwiński zaproponował jej współżycie w trójkącie tuż przez podpisaniem przez nią umowy o pracę. - Pracownica jego biura [była nią - jak potem ustalił reporter "Gazety" - Aneta K.] powiedziała mi, że bez seksu pracy nie będzie - mówi Dominika. Po tej propozycji zrezygnowała z tej szansy na pracę.
Mnie już nic nie dziwi.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Mamy świeże doniesienia w tej sprawie:
Wyniki badań DNA wykluczają ojcostwo posła Stanisława Łyżwińskiego w stosunku do najmłodszego dziecka pani Anety K. - poinformował rzecznik łódzkiej prokuratury, Krzysztof Kopania.
Całość tutaj
Czyżby koniec sexafery?
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Sprawa nie została wyjaśniona, ponieważ nie dotyczyła dziecka Anety K., tylko molestowania seksualnego.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Zgadza się, jednak wiarygodność Anety K. poważnie zmalała (przy okazji dostało się Gazecie Wyborczej) .
Najbardziej w tej całej sprawie żal mi Bogu winnego dziecka, które stało się przedmiotem marnej prowokacji (bo inaczej tego akurat oskarżenia nie można nazwać).

Jak zapowiada pełnomocnik byłej radnej Samoobrony, teraz przebadają Leppera.
A jak Andrew również nie okaże się ojcem, to kto następny? Poseł Filipek?
W partii biało-czerwonych krawatów w końcu mężczyzn nie brakuje :)
Tym bardziej w parlamencie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Tak na prawde to nigdy się nie dowiemy czy to prawda, czy może nie... Może po prostu przekupili kogoś z labolatorium. Podobno Łyżwiński podczas składania próbek DNA cały czas patrzył się dziwnie na to dziecko )
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wiarygnodność może i spadła. Jednak brak udowodnionego ojcostwa u Łyżwińskiego nie wyklucza braku nakazu uprawiania seksu z tym dziadem tak samo jak z Lepperem. Pomijam już fakt, że to ochydne. Po prostu to żenada.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

IZA pisze:przy okazji dostało się Gazecie Wyborczej
Szkoda tylko że politycy którzy krytykują GW nie zdają sobie sprawy z tego jak szerokie jest prawo dziennikarza do pisania. Nawet nieprawdy jeśli opierano się na źródłach, tak jak tu kilku, i weryfikowano je wzajemnie. Takiej sprawy z gazetą nie da się wygrać.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Zobaczymy jak się dalej sprawa potoczy i jakie „nowości” poznamy na dniach. Warto tu przypomnieć kwestię świętej pamięci już „Życia”, które w artykule „Wakacje z agentem” opisywało spotkanie Kwaśniewskiego z Ałganowem (bodajże we Władysławowie). Sprawa trafiła do sądu i po 8 latach okazało się, że takie zdarzenie w ogóle nie miało miejsca. Wyrok był jednym z wielu gwoździem do trumny „Życia”. Kondycja finansowa „Wyborczej” wygląda o niebo lepiej, więc na pewno nie zniknęłaby z rynku w przypadku przegranej sprawy, jednak dalsza kariera dziennikarzy, którzy rozdmuchali aferę, stałaby pod wielkim znakiem zapytania.
Warto również dodać, że w przypadku „Życia” wyszły inne poważne „grzechy”, jak np. wątek adwokata dziennikarza, który namawiał jego informatorów do składania fałszywych zeznań.
Więc na razie niczego nie jestem pewna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Ostatnio coś Lepperowi nerwy puściły do końca i wyzwał Anetę Krawczyk "Puszczalska Kobieta". Jak myślicie przeprosi ją? Ja uważam że Andrzej nie powinien jej przepraszać. Jak można nie wiedzieć, kto jest ojcem dziecka? Nie wiem jak wy, ale ja stoje za Lepperem.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Ostatnio po sieci krążą żarty, czy aby na pewno Aneta K. jest matką tego dziecka?

Co do samej afery, w sprawie pojawił się nowy wątek związany z aresztowaniem pana P. Jeśli straci mandat radnego sejmiku województwa łódzkiego, na jego miejsce wejdzie właśnie Aneta K., która była druga na liście Samoobrony.

Po trupach do władzy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Witu pisze:Ostatnio coś Lepperowi nerwy puściły do końca i wyzwał Anetę Krawczyk "Puszczalska Kobieta". Jak myślicie przeprosi ją? Ja uważam że Andrzej nie powinien jej przepraszać. Jak można nie wiedzieć, kto jest ojcem dziecka? Nie wiem jak wy, ale ja stoje za Lepperem.
ja bym nie przepraszał :D Ma racje Endrju "Burak z chlewni" Lepper, że ją tak nazywa. Ja na miejscu szefa SO, nazwał bym ją pierwsza ............ Rzeczypospolitej :D
Awatar użytkownika
yeti
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2007, 15:42

Lepper odchodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: yeti »

Słusznie że odchodzi bo i tak nic dobrego dla rolników nie zrobił tylko obiecywał sam się obłowił kasą którą nakradł za nieróbstwo ustawiony do końca swoich nędznych dni i rodzinę też dobrze uposażył tylko żeby nie brał wysokiej odprawy za nieróbstwo dużo darł tego pyska i co wykopali go to się wszystkim należy mocny koooop w dupę i na księżyc tam jest ich miejsce do kłutni by nie przynosili krajowi wtydu i hańby.Jak to mówią [Kończ waść wstydu oszczędż].
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości