[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

No 1 zadanie trzeba przyznać dość mało telewizyjne. Ale pociąg wszystko rewanżuje, bo był świetny :) Te pogadanki za tydzień w zwiastunie wyglądały niczym z "Na językach". Liczę, że ktoś poda warianty poprawnych odpowiedzi dla każdego uczestnika odnośnie tych 5 pytań :D
elgato
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2016, 14:03

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elgato »

Nie drazni Was ze wrzucaja w odcinek co rusz retrospekcje mini? Bo mnie tak. Znamy te urywki na pamiec juz

Obawiam sie ze moga schrzanic odcinek finalowy. Tzn montaz i produkcja. Ze pokaza malo z dzialalnosci agenta i beda wspominac nie klu a znowu przygody Tomka itd itp ze beda gadac z gwiazdami po prostu przez wiekszosc czasu i to nie o tym co trzeba. Taki oto pesymizm mnie ogarnal. Ale Antka wciaz typuje;)
madzwoneczek
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 04 maja 2016, 17:44

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: madzwoneczek »

Serce to mi aż stanęło jak Antek podniósł rękę :D Przez te porównanie Tamary teraz już odchodzę od jej agentury, nie daliby nam aż takiej podpowiedzi :(
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To prawda dziś było za dużo wspomnień :)

Kinga dziś na koniec nawet dała radę , ten pociąg nocą był bardzo klimatyczny. Ale Antek mnie rozwalił.
elgato
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2016, 14:03

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elgato »

Antek tez usta otworzyl jakby chcial powiedziec ja;) potem podniosl lapke dopiero
Missmarylin
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2016, 22:31

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Missmarylin »

pstrejajo pisze:Ciekawe czy przypadkiem rozsadzenie uczestników przy stole w ostatnim odcinku nie jest analogiczne do WIDM 2013?
To samo pomyślałam... ;) jeżeli tak to... szkoda.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W ogóle na koniec jak już stali z Kingą miałem wrażenie, że to ten znany podkład z 1 Agenta, bo się podobnie zaczynał :D Ale niestety
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:47
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SkylarDiggins »

Jezu, co za emocje! :o Jak Antek podniósł rękę to myślałem, że skoczę przez okno, ale na szczęście oni też podnieści >:D
To porównanie do Maty Hari... Raczej nie strzeliliby takiej gafy, myślę, że Hubert mówił tak o Tamarze w kontekście, że pomagała Tomkowi i Antkowi? Sam nie wiem, zobaczymy.
Nie wiem, czy chcę wiedzieć jak byli rozsadzeni w WIDM 2013... Bo to naprawdę mogłoby wszystko zepsuć w tym momencie. No ale znając mnie to i tak sprawdzę...Boże!!!
elgato
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2016, 14:03

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elgato »

Ja bym wolala zeby oni dowiedzieli sie tam na miejscu kto wygral itd nawet jesli pokazaliby nam to za tydzien a potem czysty epilog. Kto na kogo glosowal. Wprost i na prawde. Kto jak odpowiadal i przede wszystkim jak dzialal agent. Polibilam Tomka Szpaka Huberta Antka Macka a nawet przekonalam sie do Aski. Ale nie chce ogladac wynurzen o kluczach i ulu. Zobaczymy co nam przygotowali wiec zdaje sobie sprawe ze marudze na wyrost ale jakos noe ufam osobom odpowiedzialnym za program niczym agentowi;) bo juz nie raz tak bylo. Program fajny a final nuda i do bani. Sorry za porownanie bo inny poziom ale wezmy taki topmodel. W antm wyboeraja zwyciezce jurorzy u nas oczywiscie widzowie sla esemesy i dlatego mamy to co mamy. Choc pragne podkreslic ze nie porownuje programu Agent to tego show bo jest przepasc w zalozeniach formatu wiadomo;

Ja bym chciala wiedziec jak byli rozstawieni-zaspoileruje ktos zgodnie z regulaminem?
Missmarylin
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2016, 22:31

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Missmarylin »

Oni sie powinni dowiedziec tam ale cała reszta uczestnikow juz w Warszawie :) po prostu puszczą im nagranie z tego peronu z RPA :d tak przynajmniej bylo w holenderskiej wersji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

To teraz na mnie pora - ide ogladac, niech ten tydzien minie szybko i sie program skonczy bo mi cisnienie skacze ;)
Missmarylin
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2016, 22:31

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Missmarylin »

Tradycja pisze:To teraz na mnie pora - ide ogladac, niech ten tydzien minie szybko i sie program skonczy bo mi cisnienie skacze ;)
Ja tez sie tak tym niesamowicie przejmuje! Super że w końcu jakis reality show wzbudza emocje :)
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Zapewne w ciągu tych kilku(nastu?) tygodni tożsamość Agenta sobie wyjawili i o tym rozmawiali, nie sądzę, aby było inaczej. Przynajmniej reakcja na zwycięzcę będzie realna :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W zapowiedzi spodobał mi się moment jak Kinga powiedziała , że myślała , że Monika jest agentem-to było bardzo naturalne i prawdziwe.
encore_
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:13

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: encore_ »

Z Matą Hari może o to raczej chodzi, że Tamara się obudowała (i manipulowała) samymi facetami (Antek, Tomek). Nie musiało to być zatem powiedziane w kontekście agentury (podwójny agent), a właśnie przyjętej w programie strategii.
confusion will be my epitaph
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 2 gości