[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
jastrzab100
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:01
x 1
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jastrzab100 »

Dla mnie najfajniejszym rozwiązaniem byłoby,gdyby Antek był Agentem a Hubert wygrał.
Tylko,że jakoś nie chce mi się wierzyć, że Tamara obnosiłaby się tak na blogu ze swoim sprytem i przebiegłością, gdyby się dała Antkowi zrobić w bamuko, a Hubert zgodziłby się wziąć udział w programie, z którego mógłby odpaść po jednym odcinku. To by już całkiem zgasiło jego i tak już przyblakłą gwiazdę.
CharlieMalcolm
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2016, 22:25
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CharlieMalcolm »

Jeśli to Hubert, to niestety, ale TVN dziś zawalił w śniadaniówce i całe dobre wrażenie o programie pójdzie w nicość…

Ps. Do wredoli - kobieta z basenu wykonuje też inne ruchy ;)
veltrish
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2016, 10:04

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: veltrish »

krejzolekk pisze:Mandela spędził 27 lat w więzieniu, ale to już jest totalna abstrakcja. :D

Ta cała Makeba urodziła się w tym samym miesiącu, co Hubert, jeśli szukać podpowiedzi w kartkach.
O to juz cos! Zarowno na Huberta jak i Tamare wiele wskazuje. Jesli Agentem okaze sie ktos z nich nie bede zawiedziona.

Co do tych liter- u Tomka na kartce jest litera O czyli do tekstu "The mole is.." brakowaloby juz tylko liter T H E M L E I . Ciekawa jestem co na kartkach mialy Asia, Monika i Dominika..
encore_
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:13

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: encore_ »

veltrish pisze:[

I teraz wszystko mi pasuje :) Szczerze mowiac liczylam na to ze uslysze Monika :D Dziekuje za informacje! Skoro Tamarze zalezalo zeby nikt nie znalazl tego pamietnika byc moze byly tam cenne wskazowki :) I teraz wiadomo by bylo dlaczego porwali Monike- najlepiej typowala agenta- Tamare.
A nie chodzi tu raczej o to, że Monika wszystkim nakłamała nt. zadania, które wykonywała sama z Hubertem właśnie (podczas, gdy reszta szukała zwierzątek na safari)? Tamara chciała się dobrać do rzetelnych informacji, jak mniemam zapisanych przez Monikę w notesie - w ten sposób wypełniła sobie lukę w wiedzy. Co ciekawe do tamtego zadania nikt się nie zgłaszał - Huberta i Monikę wywołała Kinga, jak się później okazało oboje mieli szansę na immunitet. Być może była to właśnie nagroda za najlepiej napisany test dla Moniki, także Tamara mądrze wybrała dziennik - mądrze z perspektywy finalisty gracza, a nie agenta. Agent powinien zabrać własny.

Na chwilę obecną chciałabym - zresztą wiem, że nie jestem w tym sama ;) - żeby agentem był Hubert i zwycięzcą Hubert. Aczkolwiek realnie obstawiam parę Agent Antek i zwycięzca Hubert oraz odwrotnie Agent Hubert i zwycięzca Antek. Wydaje mi się, że Antek nie mówił wszystkiego Tamarze, a zdobywał jakieś informacje od Huberta (aczkolwiek z dzisiejszego wywiadu wynika, że agent rozpowiadał fałszywe informacje o sobie - może dlatego Dominika odpadła :P, a Hubert wydawał się potem lekko skruszony - zarówno podczas setki, jaki i przy pożegnaniu). To ciągłe podkreślanie Tamary na blogu, że była lojalna wobec sojuszu brzmi jak lokowana zawczasu pretensja wobec Antka (że On nie) i być może wytłumaczenie ewentualnej porażki. Także jeszcze na koniec zrobi z siebie męczennicę i ostatnią sprawiedliwą ;D .

PS. Tamarka to typowa celebrytka - nie przyszła do TVN bo przygotowywała się na galę, ależ mi obowiązek ;D.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 18:24 przez encore_, łącznie zmieniany 5 razy.
confusion will be my epitaph
me-now
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 17 maja 2016, 15:34

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: me-now »

veltrish pisze:Powiem tak- wyciagnelam wszystkie duze litery z kartek i nie jestem w stanie ulozyc z nich slowa Hubert albo Antek bo brakuje liter, ale z tego co zostalo nam pokazane w tv imie tamara spokojnie da sie odczytac. Pierwszy tekst Antka o Sugar Man- litery S oraz T A, drugi tekst antka o Miriam Makebie- litery M A, pierwszy tekst Huberta dlugi o Nelspruit- litery R A. Byc moze inne uczestniczki mialy w swoich tekstach inne litery, tak ze ukladalo sie to w np. "The mole is tamara" bo brakuje liter T H E M O L E I

Z tego co pamietam była DAKOTA jako akronim i Suezi, plemię chyba
Czarnula87
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:43
x 129
x 37

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarnula87 »

Litery z tekstów wyświetlanych podczas ich czytania:

S
N
B


D
D
A
C
T
A

P
K
J
(A)

N
P
P
(A)
(A)


Teksty Asi, Dominiki, Tamary i Moniki. Te (A) to ze w pytaniu słowo Agent było z dużej litery
despina
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 kwie 2016, 14:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: despina »

A nie chodzi tu raczej o to, że Monika wszystkim nakłamała nt. zadania, które wykonywała sama z Hubertem właśnie (podczas, gdy reszta szukała zwierzątek na safari)? Tamara chciała się dobrać do rzetelnych informacji, jak mniemam zapisanych przez Monikę w notesie - w ten sposób wypełniła sobie lukę w wiedzy. Co ciekawe do tamtego zadania nikt się nie zgłaszał - Huberta i Monikę wywołała Kinga, jak się później okazało oboje mieli szansę na immunitet. Być może była to właśnie nagroda za najlepiej napisany test dla Moniki, także Tamara mądrze wybrała dziennik - mądrze z perspektywy finalisty gracza, a nie agenta. Agent powinien zabrać własny.



Zgadzam sie. Poza tym Tamara nie miala jak uzyskac informacji z czytanych kartek oraz pytaniach dot. Agenta, bo byla w przeciwnym sojuszu. Poza tym, jesli pogloski pokrywaja sie z prawda, ze Monika obstawiala Huberta, to pamietnik Moniki byl cennym zrodlem brakujacych informacji, bo Monika przebywala wiecej czasu z Hubertem. Tamara na pewno miala jakis margines bledu na sprawozdania sojusznika Antka. Zabierajac pamietnik Moniki dorwala sie do wiadomosci wrogiego obozu.
Konspiracja
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 29 lut 2016, 0:37

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konspiracja »

Jedno jest pewne - Tamara musi byc albo agentka, albo zwyciezca, bo inaczej nie odstawilaby sie tak, jak szczur na otwarcie kanalu, z mega duzym dekoltem :D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 18:45 przez Konspiracja, łącznie zmieniany 1 raz.
Missmarylin
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2016, 22:31

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Missmarylin »

E tam, w końcu to jej praca! Nie czepiałabym się tak, pracuje w takim zawodzie a nie innym i swoim ubiorem wystawia sobie recenzję. Moim zdaniem wygląda bombowo!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
veltrish
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2016, 10:04

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: veltrish »

encore_ pisze:
veltrish pisze:[

I teraz wszystko mi pasuje :) Szczerze mowiac liczylam na to ze uslysze Monika :D Dziekuje za informacje! Skoro Tamarze zalezalo zeby nikt nie znalazl tego pamietnika byc moze byly tam cenne wskazowki :) I teraz wiadomo by bylo dlaczego porwali Monike- najlepiej typowala agenta- Tamare.
A nie chodzi tu raczej o to, że Monika wszystkim nakłamała nt. zadania, które wykonywała sama z Hubertem właśnie (podczas, gdy reszta szukała zwierzątek na safari)? Tamara chciała się dobrać do rzetelnych informacji, jak mniemam zapisanych przez Monikę w notesie - w ten sposób wypełniła sobie lukę w wiedzy. Co ciekawe do tamtego zadania nikt się nie zgłaszał - Huberta i Monikę wywołała Kinga, jak się później okazało oboje mieli szansę na immunitet. Być może była to właśnie nagroda za najlepiej napisany test dla Moniki, także Tamara mądrze wybrała dziennik - mądrze z perspektywy finalisty gracza, a nie agenta. Agent powinien zabrać własny.

Na chwilę obecną chciałabym - zresztą wiem, że nie jestem w tym sama ;) - żeby agentem był Hubert i zwycięzcą Hubert. Aczkolwiek obstawiam też parę Agent Antek i zwycięzca Hubert oraz odwrotnie Agent Hubert i zwycięzca Antek. Wydaje mi się, że Antek nie mówił wszystkiego Tamarze, a zdobywał jakieś informacje od Huberta (aczkolwiek z dzisiejszego wywiadu wynika, że agent rozpowiadał fałszywe informacje o sobie!). To ciągłe podkreślanie Tamary na blogu, że była lojalna wobec sojuszu brzmi jak lokowana zawczasu pretensja wobec Antka (że On nie) i być może wytłumaczenie ewentualnej porażki.
Ale przeciez Tamara wziela zarowno swoj jak i Moniki dziennik, co jest takze idealna taktyka dla Agenta- gdyby ktos przeczytalby dziennik Moniki moglby zaczac lepiej typowac agenta; co potwierdza zreszta ze 1sza dotarla do pomnika i otworzyla koperte- jesli jest agentem w ten sposob pozbawia innych mozliwosci zdemaskowania jej. Ja to odbieram w ten sposob :) Hubert jest swietnym kozlem ofiarnym i zaslona dymna ;)
dactylo
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2016, 18:33

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dactylo »

Wiem wiem, jestem nowym użytkownikiem i nie warto czytać moich wypowiedzi ;) Czytam to forum niemalże od początku reaktywacji programu. Nie będę wypowiadać się na temat moich typów na agenta bo teorii jest już wystarczająco dużo a za kilka chwil wszystko się wyjaśni. Chciałam natomiast wypowiedzieć się w kwestii manipulacji montażystów w ostatnim odcinku ponieważ jest kilka spraw, których nikt do tej pory nie poruszył. Przyznam, że czuję się zażenowana i wolałabym aby okazało się, że nie mam racji.
1) W pytaniu o ilość zielonych ekranów konduktor podkreśla żeby odliczyli kartki i nie mówili na głos cyfry, którą wybrali. Większość typowań uczestników w tym zadaniu jest oparta na podstawie cyfry, którą wymawiają na głos.
2) W pytaniu o to kogo nawigował agent widać, że Hubert najpierw podaje zadającej pytanie jakieś zdjęcie/zdjęcia, które miał odłożone z boku. W pewnym momencie widać nawet, że między 1 a 3 zdjęciem jest luka. Następnie zagarnia resztę zdjęć leżących na stole i mówi (jak zresztą sugerują napisy, bo mówi po prostu "nobody") "Żadne z nich". Uważam, że w rzeczywistości wybrał jakieś zdjęcie/zdjęcia a wrażenie, że nie wybrał jest ewidentnym wynikiem sposobu montażu.
Obym się myliła w swoich spostrzeżeniach.
encore_
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:13

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: encore_ »

Z tymi dziennikami to ciekawe w ogóle, że nie mówiono kto wziął ile i czyje, a przecież było to istotne dla budżetu tego zadania (za dzienniki miała być odejmowana kasa). Chyba tylko Huberta zapytano czy wziął dziennik i czyj. Reszty zdaje się, że nie pokazano. Widzieliśmy tylko ile książek odnaleźli.

Z tym montażem i pytaniami w pociągu ewidentnie coś było nie tak. Może ich było więcej, może mieli różne, może to kwestia montażu. Sama wcześniej zauważyłam, że Tamarze pokazywany jest dwa razy Antek (tak jakby w dwóch seriach pytań, choć z uwagi na reżyserowanie programu - mogła to być powtórka sceny, a później zły montaż) - za każdym razem kręci przy nim głową na "nie". Teraz to już kwestia niemal minut - także wkrótce okaże się. Myślę, że akurat do pytań w pociągu - i sposobu prezentacji widzowi - jakoś się odniosą.
confusion will be my epitaph
CharlieMalcolm
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2016, 22:25
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CharlieMalcolm »

Snapy Tamary wskazują na to, że A) przegrała, B) Jest Agentem.
despina
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 kwie 2016, 14:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: despina »

Na koniec podsumujmy nasze spostrzezenia (podajcie jakis przyklady kretowej dzialalnosci, ktore was przekonuja, ze):
agentem jest Antek, bo ....
agentem jest Hubert, bo ...
agentem jest Tamara, bo ...
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

jest ankieta po co podsumowania jakies- zwłaszcza że nie ma sesnu przepisywac tego co już zostało kilkanaście razy napisane;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości