TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
mati90
Obserwator
x 1
x 17

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

I znowu mamy sytuację gdy konkurencyjne stacje pokazują konferencje Schetyny z PO
A TVP INFO co? Jak piłkarze jadą do swojej bazy we Francji
Kainróg
Obserwator
x 1
x 18

TVP INFO

Post autor: Kainróg »

I niech ktoś mi napisze teraz, że kiedyś TVP INFO nie transmitowało konferencji PiS-u. Zabijali się o to by być jedynymi którzy Jarka pokażą.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 216
x 94
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: mateusz_71 »

A o 17:35 włączyłem TVP Info, aby zobaczyć konferencję prasową Adama Nawałki i Roberta Lewandowskiego (skoro przyjazd był, to czemu konferencji miałoby nie być). Jednak transmisji brak.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 123
x 150
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: SNOL »

TVP Info przypomina program "30 minut", emitowany jeszcze za czasów TVP3: klik na YouTube.
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 529
x 1300

TVP INFO

Post autor: Medyk24 »

mateusz_71 pisze:A o 17:35 włączyłem TVP Info, aby zobaczyć konferencję prasową Adama Nawałki i Roberta Lewandowskiego (skoro przyjazd był, to czemu konferencji miałoby nie być). Jednak transmisji brak.
[ Spoiler ]
CO tam konferencja, ważne, że dzisiaj pokazali jak piłkarze lepią pierogi, ja już czekam na "ekskluzywną" relację z ich konsumpcji ;D
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
x 6

TVP INFO

Post autor: kossa »

Mam pytanie, czy ktoś widział na antenie ten program "Na pierwszej stronie"? Bo szczerze jakoś wypadło mi z głowy i nie zwróciłem na to uwagi? Wiadomo co to jest?

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że reporterką w Info - centrali została Małgorzata Dzieciniak z TVP3 Poznań. W sumie to dobry transfer :).
A co do reporterki z Brukseli to chyba na stałe została nią Dominika Ćosić, tak mi się wydaje.
Ba, jednak na pewno: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/do ... w-brukseli

Bo od dłuższego czasu nie widzę na antenie Magdaleny Sobkowiak. Czy została zwolniona z TVP, czy została przesunięta gdzieś indziej?
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
look
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: look »

kossa pisze: A co do reporterki z Brukseli to chyba na stałe została nią Dominika Ćosić, tak mi się wydaje.
Nie wiem kto tą panią wybrał, ale był (z góry przepraszam) albo ślepy, albo głuchy. Nie potrafi mówić, złożyć zdania. Jej relacje to jedna wielka klapa.
Jak tylko ją widzę, zmieniam kanał.
Awatar użytkownika
woy
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: woy »

Fakt, ostatnio widziałem jakąś jej relację i kiepsko się tego słuchało. Moim zdaniem ma lekką wadę wymowy. Może uznanie tego faktu jako dyskwalifikującego ją jako reporterkę byłoby... dyskryminacją. No ale już umiejętność budowy spójnych i zrozumiałych zdań i płynność wypowiedzi to już wymagania niezbędne. Może jest dobrą dziennikarką, ale na pewno nie reporterką. Ja nie wiem, ktoś w tym info chyba dywersję uprawia.
michal
VIP Expert
x 6
x 18

TVP INFO

Post autor: michal »

look pisze:
kossa pisze: A co do reporterki z Brukseli to chyba na stałe została nią Dominika Ćosić, tak mi się wydaje.
Nie wiem kto tą panią wybrał, ale był (z góry przepraszam) albo ślepy, albo głuchy. Nie potrafi mówić, złożyć zdania. Jej relacje to jedna wielka klapa.
Mogę prosić o linki do jej relacji? Pytam, ponieważ jeszcze nie miałem okazji się z nimi zetknąć. Jedynie dwukrotnie trafiłem na jej króciutkie
wypowiedzi telefoniczne, które były dołączone do materiałów innych reporterów.
mrc5
Obserwator
x 2
x 3

TVP INFO

Post autor: mrc5 »

TVP Info mogłaby sobie darować puszczanie w dniu dzisiejszym "Dziś Wieczorem". Z całym szacunkiem, ale Danuta Holecka nie jest na tyle dobrą dziennikarką sportową aby robić wywiady na temat Euro, a Bez Retuszu jest niepotrzebnie krótsze.
Wynik meczu Polska - Irlandia Płn. na ozdobniku mógłby zostać zastąpiony wynikiem trwającego meczu Niemcy - Ukraina.
look
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: look »

michal pisze:
look pisze:
Mogę prosić o linki do jej relacji? Pytam, ponieważ jeszcze nie miałem okazji się z nimi zetknąć. Jedynie dwukrotnie trafiłem na jej króciutkie
wypowiedzi telefoniczne, które były dołączone do materiałów innych reporterów.

Niestety, ale nie nagrywam. Dosyć często przeprowadza relacje.
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
x 9

TVP INFO

Post autor: Lord_info »

kossa pisze:Mam pytanie, czy ktoś widział na antenie ten program "Na pierwszej stronie"? Bo szczerze jakoś wypadło mi z głowy i nie zwróciłem na to uwagi? Wiadomo co to jest?
Tak on wygląda, trwa 1 minutę:
https://youtu.be/BOv6S05WmLU
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3345
x 1487

TVP INFO

Post autor: Trzeciak »

I znowu przy tym programie widać brak pluralizmu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

TVP INFO

Post autor: Dijon »

Pomimo tego, że jest pokazana belka o lokowaniu produktu, to program i tak wygląda jak zwykła reklama jedynie słusznych gazet. Z przeglądem prasy to ma mało wspólnego.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3345
x 1487

TVP INFO

Post autor: Trzeciak »

Senator Rulewski złożył skargę do KRRiTV w związku z programem "Minęła Dwudziesta" w którym brał udział: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/se ... o-incydent
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”