TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 29 paź 2007, 14:27

Pawel pisze:
Axel pisze:No i po co te reklamy przed Pogodą i Sportem ? A po Sporcie tez reklama a po reklamach powrót do głównego studia tylko po to żeby prowadzący mogli sie pożegnać z widzami... Ja nie wiem ale to może tak na wzór amerykański ? W każdym bądź razie takie coś sie u nas nie przyjmie.
Nie mylisz się co do tego że to na wzór amerykański. I jeśli o mnie chodzi to bardzo mi to przypadło do gustu. Brawo Puls.
Nie rozumiem tego ale co w tych reklamach jest dobrego ? Może to, że możesz wyjść podczas nich do toalety albo do kuchni ? ;) Ja jeśli już będę oglądał "Puls raport" to zrezygnuje z oglądania Pogody i Sportu bo jakoś nie widzi mi sie oglądać tak słabych serwisów jeszcze poprzedzonymi reklamami a już na pewno nie warto czekać kolejnego bloku reklamowego żeby usłyszeć jak prowadzący żegnają sie z widzami.

Jedno jest pewne - jeśli "Puls Raport" chce konkurować z "Wiadomościami" o 19:30 to z takim przygotowaniem nie mają żadnych szans i chyba każdy sie ze mną zgodzi. Nawet gdyby dzisiaj przenieśli "Fakty" TVN-u na 19:30 to nie wygrali by z "Wiadomościami" TVP1 a co dopiero serwis Pulsu jak dotąd nie rozpoznawany przez ludzi i z nazwą, która kojarzy sie z serwisem biznesowym (a'la "Puls biznesu).
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 29 paź 2007, 14:54

Axel pisze:
Pawel pisze:
Axel pisze:No i po co te reklamy przed Pogodą i Sportem ? A po Sporcie tez reklama a po reklamach powrót do głównego studia tylko po to żeby prowadzący mogli sie pożegnać z widzami... Ja nie wiem ale to może tak na wzór amerykański ? W każdym bądź razie takie coś sie u nas nie przyjmie.
Nie mylisz się co do tego że to na wzór amerykański. I jeśli o mnie chodzi to bardzo mi to przypadło do gustu. Brawo Puls.
Nie rozumiem tego ale co w tych reklamach jest dobrego ? Może to, że możesz wyjść podczas nich do toalety albo do kuchni ? ;) Ja jeśli już będę oglądał "Puls raport" to zrezygnuje z oglądania Pogody i Sportu bo jakoś nie widzi mi sie oglądać tak słabych serwisów jeszcze poprzedzonymi reklamami a już na pewno nie warto czekać kolejnego bloku reklamowego żeby usłyszeć jak prowadzący żegnają sie z widzami.
Jakbyś oglądał więcej amerykańskiej telewizji to tych reklam byś nawet nie zauważał. Poza tym jeśli masz oglądać także następny program o 20:00 to wiadomo że w tym czasie nie będziesz zmieniał kanału.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: wojt.20 » 29 paź 2007, 15:28

Axel pisze:Nie rozumiem tego ale co w tych reklamach jest dobrego ? Może to, że możesz wyjść podczas nich do toalety albo do kuchni ? ;) Ja jeśli już będę oglądał "Puls raport" to zrezygnuje z oglądania Pogody i Sportu bo jakoś nie widzi mi sie oglądać tak słabych serwisów jeszcze poprzedzonymi reklamami a już na pewno nie warto czekać kolejnego bloku reklamowego żeby usłyszeć jak prowadzący żegnają sie z widzami. (...)
Nie rozumiem jednej rzeczy w wypowiedziach nie których to znaczy stwierdzenia, że te reklamy po Raporcie są nie potrzebne (jak to, przecież to zwykła komercyja tv :/)
a co do Axela: to pogody na Polsacie czy tvn-ie też nie oglądasz bo po ich serwisach są reklamy !? :/ Nie bądź śmieszny, wszyscy tak robią tylko Puls zrobił to w ten sposób ,że jeszcze na chwilę wchodzą prezenterzy z serwisu przed pogodą i sportem. I tego nie możesz zaakceptować ??? Z Afryki jesteś czy co ??? :) :) <= żart
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Golbi » 29 paź 2007, 17:01

Pawel pisze:
Golbi pisze:Gdyby wywalili te reklamy to zyskali by z 5 minut.
Puls to nie fundacja charytatywna nie utrzymuje się z datków tylko właśnie z reklam.
No wlasnie i te 5 minut by mogli przeznaczyc na reklamy
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan » 29 paź 2007, 17:08

...wywalić 5 minut reklam, żeby przeznaczyć na reklamy? Pokrętne.
dość
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 29 paź 2007, 21:31

wojt.20 pisze:
Axel pisze:Nie rozumiem tego ale co w tych reklamach jest dobrego ? Może to, że możesz wyjść podczas nich do toalety albo do kuchni ? ;) Ja jeśli już będę oglądał "Puls raport" to zrezygnuje z oglądania Pogody i Sportu bo jakoś nie widzi mi sie oglądać tak słabych serwisów jeszcze poprzedzonymi reklamami a już na pewno nie warto czekać kolejnego bloku reklamowego żeby usłyszeć jak prowadzący żegnają sie z widzami. (...)
Nie rozumiem jednej rzeczy w wypowiedziach nie których to znaczy stwierdzenia, że te reklamy po Raporcie są nie potrzebne (jak to, przecież to zwykła komercyja tv :/)
a co do Axela: to pogody na Polsacie czy tvn-ie też nie oglądasz bo po ich serwisach są reklamy !? :/ Nie bądź śmieszny, wszyscy tak robią tylko Puls zrobił to w ten sposób ,że jeszcze na chwilę wchodzą prezenterzy z serwisu przed pogodą i sportem. I tego nie możesz zaakceptować ??? Z Afryki jesteś czy co ??? :) :) <= żart
No zgadłeś, jestem z Afryki.
Na pewno nie przeczytałeś mojego posta w ogóle bo nie napisałem tam ze reklamy są nie potrzebne ale to w jaki sposób pokazuje je Puls jest komiczny i nie sądzę żeby to sie przyjęło w tej stacji.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 » 29 paź 2007, 21:42

Obejrzałem dwie kolejne nowości Pulsu i z przykrością muszę stwierdzić, że to zupełny niewypał.

"Tylko Ty" - pozbawiony dynamizmu program, przy którym spokojnie można zasnąć. Zasady mało odkrywcze. Wszystko to już się przewinęło przez programy typu "We dwoje", czy "Na całe życie". Andrus też się słabo sprawdza w roli prowadzącego - niby satyryk, a tak naprawdę niczego śmiesznego nie powiedział. Studio obrzydliwe, ekipa mało profesjonalna (reżyserem był chyba totalny amator).Moja ocena 3/10

"Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" to kolejny przykład (po BB 4.1), jak to Polacy potrafią zepsuć bardzo dobry format. Montaż bardzo kiepściutki. Brakuje rozsuwanych ścian, które są w zagranicznych edycjach i które pozwalają na pokazanie wbiegających dzieci (wbrew pozorom bardzo istotny element programu), bo gdy ramię kamerowe zaczyna jazdę już od początku rozsuwanych ścian może spokojnie zmieścić się logo i dopiero pokazane są dzieciaki. U nas logo całkowicie zasłoniło dzieci wbiegające do "klasy" i wychodzącego prowadzącego. No, ale tutaj przyczyna leży w małym studiu. Pozytywnie zaskoczył mnie prowadzący. Reżyseria, podobnie jak w "Tylko Ty" słaba, choć lepsza niż w tym pierwszym :). No i dzieci niezbyt bystre. Zamiast pomagać dorosłym wprowadzają ich w błąd. Na szczęście druga "klasa", która występuję naprzemiennie z tą pokazaną dzisiaj jest mądrzejsza :).

Trochę mi smutno, że nawet Słowacy, nie oszukujmy się - kraj biedniejszy niż Polska, przygotował lepiej ten teleturniej. Tam studio jest naprawdę duże, no i realizacja na wyższym poziomie. Ocena "Czy jesteś mądrzejszy..." - 5/10 .
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: wojt.20 » 29 paź 2007, 23:01

Powiem tak ,jestem trochę rozczrowny "Czy jesteś..." myślałem, że będe to oglądał jak kiedyś Milionerów ale ta piosenka na początku jest żałosna (jakbym był w przedszkolu) szkoda, że Puls spieprzył taki dobry program (wyszły te wasze oszczędności).
Jak już pokazujecie w PrimeTime quiz show to się trochę wysilcie . Prowadzący nawet ,nawet ale wszystko poza tym D N O. W tym czasie wolałem zobaczyć Jolkę z BB4 a nie ten program.
Zobaczymy już nie długo jak widzowie odbiorą "Czy jesteś...".
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 29 paź 2007, 23:09

To raczej nie Puls spieprzył ten program, a Mastiff Media, która nie postarała się z realizacją.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 29 paź 2007, 23:17

Dla nich zawsze bedzie wszystko z winy PULSu :) A tak na powaznie, Ja oceniam oba programy na 7 (z 10). Natomiast SingaDinga na 5 (z 10).
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell » 29 paź 2007, 23:30

Oglądałem dzisiaj wieczorny "Puls Raport" i wszystko co leciało wcześniej - kilkadziesiąt minut przed nim. I tego co było wcześniej, się przyczepię. Amatorszczyzna totalna. Oglądając tę żenadę można było tylko bezradnie załamać ręce. Czy oni tam zatrudaniają choć jednego fachowca, czy samych młodziaków, którzy dopiero uczą się telewizji? Najpierw leciał ten ich teleturniej muzyczny (realizacja niezła - w końcu robiony przez zewnętrzną firmę). Ale już emisja - porażka po całej linii. Ma wejść przerwa na reklamy, zostaje na jakąś minutę plansza z logo programu, po czym leci urwany, emitowany już wcześniej fragment programu (jakieś 10 minut). Po nim przerwa na reklamy. Teleturniej się kończy, wchodzą zwiastuny, dwa razy lecą te same spoty po kolei. Wchodzi jingiel Pulsu, po nim następny, i następny. Naliczyłem chyba z pięć i zażenowany zmieniłem kanał. Włączam po kilku minutach - znów lecą te same spoty i ponownie jingiel kolejnych kilka razy pod rząd. Wchodzi serwis Pulsu, uff...

Co za żenada, amatorszczyzna i porażka. Gdzie się podziała dobra telewizja lat 90? :( Polonia 1 w pierwszych latach działalności w porównaniu do Pulsu to było techniczne mistrzostwo. Zresztą, do tej pory - mimo wszelkich wpadek - takiej szopki nikt tam nie odstawia.

Jak dla mnie, to niech ten Murdoch spada z tym swoim "amerykańskim poziomem" w rodzime strony.

Ufff, uniosłem się. :) A raczej "nakręciłem" pisząc ten tekst, bo normalnie na Puls patrzę z dystansem i co najwyżej politowaniem.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 29 paź 2007, 23:43

Kolejne nowe programy i kolejne moje rozczarowanie. Zgadzam sie z większością rzeczy, które wymienił Kryterium0 ale dodam tez coś od siebie.

"Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" - według mnie ten program to nieporozumienie. Tego typu teleturniej z dziećmi w głównej roli powinien znaleźć sie w ramówce raczej po południu ale nie w prime time o godzinie 20 i to na dodatek codziennie ! Na prawdę nie wiem kto to ma niby oglądać ten program właśnie o tej porze bo program skonstruowany jest tak jakby był bardziej skierowany dla dzieci aby przekonały sie, że to one też są mądre a nawet mądrzejsze od dorosłych ludzi w wykształceniem. Osobiście nie lubię programów z dziećmi w roli głównej a takich było w polskiej telewizji już sporo i staram sie ich nie oglądać bo nawet lecą o godzinach bardziej przeznaczonych dla dzieci a wiec ta godzina 20 w prime time dla tego programu według mnie jest nieporozumieniem. Osobiście liczę tez na to, że nie powstanie druga seria teleturnieju. Już wolałbym powtórki "Macgyvera" o 20 na sezon zimowy.

"Tylko ty" - akurat nie oglądałem tego programu o 19 ale powtórkę po 22:30. Program miał taki ściemniony obraz, czy o 19 tez tak było ?
To fakt, że to kolejny bzdurny program podobny do "We dwoje" (TVN) czy "Na zawsze razem" (Polsat), który mnie nie zachęca do obejrzenia kolejnego odcinka. Ale target tego programu chyba jest skierowany do młodych par małżeńskich itd. Prowadzący Artur Andrus, niby komik ale w prowadzeniu programów i innych uroczystości wypada kiepsko a jego żarty niby mają być śmieszne. Tak samo w tym programie nie popisał sie niczym ciekawym.

Ale liczę na to, że pozostałe programy rozrywkowe, które maja być wyemitowane w kolejne dni będą znacznie lepsze bo nawet na nie czekam, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych pozycji, które od razu po obejrzeniu zwiastunów wydawały mi sie być nie godne uwagi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 30 paź 2007, 0:11

Axel pisze:"Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" - według mnie ten program to nieporozumienie. Tego typu teleturniej z dziećmi w głównej roli powinien znaleźć sie w ramówce raczej po południu ale nie w prime time o godzinie 20 i to na dodatek codziennie !
Ten program leci w primetime w USA.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 30 paź 2007, 0:53

Karol pisze:
Axel pisze:"Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" - według mnie ten program to nieporozumienie. Tego typu teleturniej z dziećmi w głównej roli powinien znaleźć sie w ramówce raczej po południu ale nie w prime time o godzinie 20 i to na dodatek codziennie !
Ten program leci w primetime w USA.
Polska to nie USA ;) Może gdyby puszczali u nas wersje amerykańską z polskim tłumaczeniem to było by to warte puszczania w prime time ale jeśli polska edycja programu jest taka kiepska to nadaje sie co najwyżej na godzinę 16 ale nie 20. Zresztą Kryterium0 bardzo dobrze napisał co jest złe w tym programie.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 » 30 paź 2007, 7:12

Karol pisze:To raczej nie Puls spieprzył ten program, a Mastiff Media, która nie postarała się z realizacją.
No i tu się akurat nie zgodzę - producent zanim rozpocznie nagrywanie danego programu ma obowiązek przedstawienia wszystkich elementów produkcji przedstawicielom stacji. Tutaj też tak było. Ale Puls się za bardzo tym nie przejmował. Poszli po kosztach i to wszystko. Acha - wszystkie produkcje robione przez producentów zewnętrznych mają producenta nadzorującego z ramienia stacji emitującej dany program. Człowieka Pulsu na planie nie było :). To się nazywa profesjonalizm.
Pitus pisze:Dla nich zawsze bedzie wszystko z winy PULSu
Kolega znany jest ze swojej miłości do Pulsu, ale nie wmawiaj czegoś ludziom, czego nie ma. Ja obiektywnie oceniam to, co widzę. Ale dla Ciebie zawsze to, co będzie na Pulsie będzie super, mimo, że może być największym kitem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”