Jaki telefon z mp3?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Jaki telefon z mp3?

Post autor: gosc »

Pytanie jest w pytaniu.... Nie interesują mnie telefony droższe niż 600zł. Ile w ogóle bateria wytrzyma odtwarzania muzyki?
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

Jaki telefon z mp3?

Post autor: Alan »

SE K750i. Kupisz nówkę za 400-500 zeta. Spisuje sie super, wiem bo mam od roku. aparat foto 2Mpix. Pamięć wewnętrzna 34 MB. Pamięć zewnętrzna: Memory Stick Duo, ja mam kartę 1GB. Posiada radio z RDS.

Zdjęcie z tego telefonu: Obrazek

Film z tego telefonu:
http://sluuurp.wrzuta.pl/film/eqYCekKhL6/pociag
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Jaki telefon z mp3?

Post autor: gosc »

Kupiłem k550i, chyba nie ma dużych różnic, na paru forach wyczytałem, że jest szybszy. Zobaczymy czy mi się opłaci sprzedać będącego w drodze Creative Zen Nano bo przecież trzeba dokupić pamięć do SE. Pewnie się nie opłaci bo SE zapewne nie pochodzi na mp3 7h bez ładowania a tyle mi trzeba. Poza tym niewymienna obudowa by cierpiała na bawieniu się mp3. Ale zobaczę jaki ma zasięg na radiu bo to też ważne dla mnie.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

Jaki telefon z mp3?

Post autor: Alan »

Na SE K750i spokojnie słucham MP3 cały dzień i to na głośniczku, ale nie zbyt głośno. Jeszcze potem można trochę podzwonić. Ciekawe jak sie spisze 550. Słuchawki mam HPM70 chyba jedne z najlepszych oryginalnych SE. Zapłaciłem stówke.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Jaki telefon z mp3?

Post autor: gosc »

Jeśli dostanę takie w zestawie to mam tylko nadzieję ze nie są to słuchawki inne jak tylko w całości gumowe/plastykowe bo tych "materiałowych" nie znoszę. Najlepsze jakie miałem to były w walkmanie Sony. Naprawdę różnica spora. Tylko jak się zepsuł pilot to zażyczyli sobie w sklepie 150zł, czyli wtedy już około połowy ceny tego walkmana:)
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

Jaki telefon z mp3?

Post autor: Alan »

Napisz jakie dostałeś w zestawie. Niedawno jeszcze dawali HPM60 plastiki i takie wielkie, że słoń miał by trudności z włożeniem do ucha jak by sie trąba nauczył je zakładać.
Ja dostałem HPM60 i dla tego zmieniłem w firmowym sklepie SE na HPM70, gumowe, basy chodzą jak w studio i w ogóle super są.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Jaki telefon z mp3?

Post autor: gosc »

A co trzeba dokupić do mp3?

Czy coś takiego:

http://www.agito.pl/product/38870?cid=1243
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

Jaki telefon z mp3?

Post autor: Alan »

Kate pamięci musisz dokupić. Ale nie wiem jaką ma twój telefon. W zestawie powinna być o małej pojemności. U mnie była 64MB. Ja kupiłem jak już pisałem 1GB. Jak Ci przyślą telefon to będziesz widział jaką kupić, bo pewnie dostaniesz jakąś w zestawie. U mnie jest Memory Stick Duo, Sony, a u Ciebie pewnie będzie któraś z micro. Trochę droższe niestety.
Nie kupuj większej karty jak 1GB bo może Ci sie telefon ciąć. W zasadzie może być do do 2GB, ale 1GB w zupełności wystarcza, a ja mam jeszcze wgrany film w formacie 3Gp oraz MP3 i to sporo i sporo jeszcze wolnego miejsca jest na karcie.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Jaki telefon z mp3?

Post autor: to_ti »

Ja polecam Samsunga D900i też ma radio i cena spada
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Jaki telefon z mp3?

Post autor: Witu »

Ja mam nokie 5300. Teraz nową pewnie się kupi za jakieś 500zł. Muzyczny telefon. Bateria wytrzymuje mi 4 dni a cały czas się bawie w przesyłanie przez bluetooth i słuchanie radia/mp3 ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Jaki telefon z mp3?

Post autor: gosc »

Alan pisze:Napisz jakie dostałeś w zestawie. Niedawno jeszcze dawali HPM60 plastiki i takie wielkie, że słoń miał by trudności z włożeniem do ucha jak by sie trąba nauczył je zakładać.
Ja dostałem HPM60 i dla tego zmieniłem w firmowym sklepie SE na HPM70, gumowe, basy chodzą jak w studio i w ogóle super są.
Dostałem słuchawki HPM-62
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

Jaki telefon z mp3?

Post autor: Alan »

To właśnie ja takie dostałem tylko HPM-60, niczym sie nie różnią od HPM-62. Są jak pisałem duże z uszu wypadają i kiepskie. Dlatego kupiłem HPM-70, ale tylko w sklepie SE, krąży cała masa podróbek. Bron boże nie kupować na Allegro, jak byś chciał zmienić.

http://www.dobrakomorka.pl/go/_info/?id=494
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
kofasso
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2007, 12:20

Jaki telefon z mp3?

Post autor: kofasso »

a ja polecam parade ten telefon jest troche drozszy ale mozesz byc pewien ze jest bezawaryjny to jest sprzet naprawde dobrej jakosci, oprócz mp3 jest tez dobry aparat i inne przydatne funcje, w zestawie dostaniesz na pewno cale wyosaenietzn duza arte pamieci słuchwaki kable i inne pierdoły
Awatar użytkownika
rafi
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2007, 22:19

Jaki telefon z mp3?

Post autor: rafi »

ja proponuje nokie 3310cllasyk karta pam. mp3 radio ,kamerka
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości