NickToons PL

Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

NickToons PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

Zakładam temat, bo na Wikipedii pisało, że już wkrótce powstanie polska wersja NickToons.
I pytanie: czy to naprawdę? Bo na żadnym portalu medialnym nie ma wzmianki o tym, a że ta informacja może być tylko absolutnym fejkiem, to edytowałem w tym artykule, że NickToons nie będzie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nickelodeon
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

NickToons PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Ta informacja nie jest poparta żadnym źródłem, a na Wikipedii można napisać byle co.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

NickToons PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jak zwykle poniosło blogerów Satkuriera, a fama doszła aż do Wikipedii :) Nickelodeon ma już dwa kanały dziecięce w Polsce, nie jest konieczne by uruchamiać trzeci. Patrząc na ostatnie osiągnięcia i możliwości dystrybucyjne VIMN w Polsce, najlepiej byłoby sformatować któryś z istniejących kanałów - np. CC Family lub VH1 z uwagi na ich obecność w sieciach kablowych.

Już uruchomili Paramount Channel, którego dystrybucja zacięła się na platformach cyfrowych i paru sieciach kablowych.

Jednakże umówmy się. Nicktoons póki co nie będzie.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

NickToons PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Nuuuu~ A ja myślałam że to na serio :(

@Karol Znając VIMN to kto wie do czego dojdzie, już i tak zrobili z kilku kanałów "kanały widmo": CC Family to CC 2 jakby nie patrzeć na ramówkę tam emitują powtórki "Przyjaciół", "Seks w wielkim mieście", "Sposób użycia" i "Męską robotę", niby kanał familijny a ramówka wcale nie taka familijna. Do VH1 się nie przyczępię, bo słabo się promuje tak samo jak i VIVA, która ma praktycznie martwą playlistę muzyczną. EDM nie miesza się z nowym popem ostatnich miesięcy. A o Viacom Blink to już nie wspomnę.

Nicktoons mógłby emitować to co kiedyś Nickelodeon za czasów 2008-09. Ja bym była za tym pomysłem gdyby powstał taki kanał, ale że go w obecnej chwili nie będzie to mogę tylko pomarzyć.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

NickToons PL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

@atomówka96: Ja tak samo, bo lubiłem starego Nicka, a teraz? Prawie same seriale młodzieżowe (choć wg mnie niektóre to są dobre, ale niektóre złe np. Chica Vampiro mnie wkurza).
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paramount Global”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości