[TVN] Kryminalni

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
tvferdex97
Junior
x 2
x 10

[TVN] Kryminalni

Post autor: tvferdex97 » 15 sie 2016, 11:57

I tak znam dobrze życie, na pewno na TVN7 puszczą ocenzurowane i od 12 lat, zresztą co stoi na przeszkodzie żeby po północy powtarzać. Poza tym, też święcie przekonany jestem że TVN Fabuła po pokazaniu całości powtórzy ponownie.
0 x
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 16 sie 2016, 8:21

Już poprawili emisja od 12. Poza tym TVN7 nie mógłby o tej porze puścić od 16 lat tego serialu bo by zapłacił za to karę zresztą jak każdy kanał czy to TVP1 czy TVP2. Szkoda że TVN nie ma kanału oddzielnego na seriale, wiem że niby kanał zbędny ale tam np mógłby puścić kryminalnych po północy jak to robi TVP seriale prokuratora puszcza o takiej godzinie. Wtedy można by serial emitować o takiej porze po 2 odcinki. A rano do wieczora takie seriale jak szpital itd

http://www.telemagazyn.pl/serial/krymin ... 3491/odc1/
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
tvferdex97
Junior
x 2
x 10

[TVN] Kryminalni

Post autor: tvferdex97 » 20 sie 2016, 9:32

https://www.youtube.com/watch?v=V25mJYNkiw4
Unikat: Zapowiedź wówczas premierowego serialu "Kryminalni" wyemitowana w sierpniu 2004 r. Oglądajcie od 1:36.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 109
x 237

Re: [TVN] Kryminalni

Post autor: Direct » 20 sie 2016, 13:22

Pamiętam majowe "Co za tydzień" z relacją z planu :).
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 13 wrz 2016, 22:37

We wtorek 20 września o 20:00 w TVN FABUŁA rozpocznie się emisja 8 sezonu a zarazem ostatniego sezonu Kryminalnych. Jak wiadomo cały ten sezon jest od 16 lat

Z chęcią przypomnę sobie ten sezon :)

co prawda już pisałem opinię o serialu ale nic się nie stanie chyba jeśli powtórzę. Więc tak sezon 8 zakończył według mnie jeden z najlepszych Polskich seriali. Cały serial bo oglądałem powtórki w TVN Fabuła oglądany już któryś raz z kolei wciąż trzyma w napięciu.

1 sezon według mnie to bardzo dobry start serialu. Klimat tego sezonu jest niepowtarzalny. I z kolejnym obejrzeniem zrobił na mnie wrażenie. Odcinki Klub, Reporterzy, Śmierć w Akademiku to jak dla mnie najlepsze odcinki pierwszej serii

2 sezon po powtórce znowu brak zastrzeżeń zawsze z kolejnym seansem ogląda się bardzo dobrze. Szczególnie odcinki Polowanie, Miasteczko Patryka Vegi, Pętla też niczego sobie

sezon 3 u mnie w rankingu sezonów Kryminalnych na drugim miejscu. I po powtórkach widać że z tym sezonem poziom serialu wzrastał na co raz to wyższy. Odcinki najlepsze tej serii to moim zdaniem w Krakowie, Na śpiocha :) pierwszy pocałunek Basi i Marka, Powrót, Hip Hop jak dla mnie najlepsze odcinki 3 serii.

4 sezon i o to wreszcie powtórkowo był Tryptyk. I cały sezon bez pominięć oglądało się wreszcie tak jak powinno i za to dziękuję TVN Fabuła. Ten sezon u mnie na 3 miejscu w rankingu. Najlepsze odcinki to trylogia Tryptyku, pierwszy śnieg, Apteka, Modelki

5 sezon i jak dla mnie nie stanowi żadnej konkurencji dla wszystkich serii Kryminalnych oraz ze wszystkich seriali TVN. Najlepszy sezon Kryminalnych może i przesadzam ale to moja opinia. I tu też dziękuję TVN FABUŁA za emisję tego świetnego sezonu. To najbardziej energiczny, trzymający w napięciu, świetną muzyką dużo utworu Zapatrzenie (chwała Maciejowi Zielińskiemu za tak zajebis** inaczej opisać nie umiem soundtrack) z tego sezonu nie potrafię wybrać najlepszego odcinka bo każdy kolejny raz oglądany trzyma w napięciu. Najbardziej jednak lubię Dyptyk Gdański Pozdrowienia z Hamburga oraz Dyptyk Gdański w Potrzasku. Z tego odcinka mam nawet ukochaną scenę [youtube]https://m.youtube.com/watch?v=LY_aKQXfX ... ogle&hl=pl[/youtube]

do tego sezonu była też według mnie najlepsza czołówka dla przypomnienia

Czołówka Kryminalnych od 1 sezonu do 5 sezonu
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=DDBGKXQr6 ... ogle&hl=pl[/youtube]

sezon 6 również oglądałem w TVN Fabuła i jako fan serialu muszę powiedzieć że w tym sezonie zaczęły się schody. Odcinki Maltańskie świetne na równi z 5 sezonem. Ale już po nich zaczęły się kłopoty: irytujący wątek Basi i Marka te ich kłótnie niszczą klimat 6 sezonu. Za dużo też wątków życiowych bohaterów´ czego poprzednie sezony 1-4 nie miały ewentualnie w tle jednak liczyło się bardziej śledztwo poza 5 sezonem gdzie te wątki już były jednak wciąż liczyło się śledztwo ale wątki życiowe których, było więcej w 5 sezonie nie niszczyły klimatu lecz go budowały w tym sezonie były kiepskie. Odcinki dotyk śmierci i eksperyment uratowały sytuację 6 sezonu. I do końca było znośnie. Prokurator Dumicz jak dla mnie irytująca postać i wolałem Prokurator Wiśniewską.

czołówka od tego sezonu też była słabsza.

dla przypomnienia

[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=4_FK3EV3h ... ogle&hl=pl[/youtube]

to jest akurat z 8 bo z Dumiczem który został dodany ale i tak bez zmian

sezon 7 ten sezon oglądałem wielokrotnie ale w TVN FABUŁA odpuściłem sobie poza trzema odcinkami tego sezonu czyli wyspy szczęśliwe Kameleon świetny, Obóz oraz Bracia. Są to jedyne odcinki które są niezłe i da się oglądnąć. Reszta tego sezonu moim zdaniem woła o pomstę do nieba, pominę minusy poza 4 wielkimi. Irytujące zachowanie Marka, słaba Natalia w tej roli Małgosia Kożuchowska, niektóre sceny Basi w tym jej wygląd wolałem ją w krótkich włosach albo w tych 5 sezonu. I ogólnie scenariusz.

To tyle w tym poście sorry że tak długi ale postanowiłem zrobić takie moje podsumowanie skoro TVN FABUŁA wyemitował prawie wszystkie sezony i pewnie nie tylko ja oglądałem. Pomyślałem że warto ten ostatni raz ocenić serial po ponownym obejrzeniu już wszystkich sezonów. O ocenie 8 sezonu napiszę opinię po jej emisji. Czyli w październiku. A teraz zapraszam do dyskusji może ktoś napisze swoją opinię po ponownym obejrzeniu lub w czymś się nie zgadza ze mną albo chce coś dodać.

Pozdrawiam ;)
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
tvferdex97
Junior
x 2
x 10

[TVN] Kryminalni

Post autor: tvferdex97 » 21 wrz 2016, 11:32

Dzisiaj włączam tv po moim przebudzeniu o 3:40 zmieniam kanały aż kiedy dochodzę do TVN7 - patrze a tam zamiast Klubu Magii leca Kryminalni i to z ograniczeniem od lat "16".
0 x
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 21 wrz 2016, 11:44

Który odcinek? i ciekawe czy to pomyłka czy raczej zmiana o której nie wspomniano...
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
tvferdex97
Junior
x 2
x 10

[TVN] Kryminalni

Post autor: tvferdex97 » 21 wrz 2016, 12:39

Ogladalem tylko troche, biorac pod uwage aktorow ktorzy tam byli to byl odcinek 70.
0 x
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 21 wrz 2016, 12:41

Odcinek 70? serio? czyli seria 6 leci... lipa trochę
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 11 paź 2016, 9:04

Dzisiaj już 101 czyli ostatni odcinek Kryminalnych ostatni serialu i 13 odcinek 8 serii czyli ostatniej w TVN Fabuła już o 20:00 :)
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 20 lis 2016, 7:15

8 sezon Kryminalnych od środy 14 grudnia około 22:00 w TVN7.
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 05 kwie 2017, 7:25

Do ramówki TVN7 wracają powtórki 8 sezonu Kryminalnych. Od dzisiaj o 22:15 oczywiście co tydzień o różnych godzinach. Szkoda że 5 nie wyemitują :P wolałbym 5 sezon w otwartej TV. I o 15:55 dalszy ciąg pierwszego sezonu - odcinek 5 Bagno - informacja dla tych co oglądają
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
bustram
VIP Expert
x 70
x 1310

[TVN] Kryminalni

Post autor: bustram » 11 kwie 2017, 18:16

Wkleję tutaj link dla zainteresowanych - kulisy niektórych odcinków i sezonów serialu "Kryminalni" :
https://www.youtube.com/user/KRYMINALNI ... =2&sort=dd
0 x
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kryminalni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 11 kwie 2017, 20:22

Przeglądałem te kulisy ostatnio. I powiem że dzięki nim doceniam wkład twórców w serial jeszcze bardziej
0 x
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
bustram
VIP Expert
x 70
x 1310

[TVN] Kryminalni

Post autor: bustram » 11 kwie 2017, 23:30

Na TVN7 leci o 15.55 pierwszy sezon i czasem sobie zerkam ale właściwie te odcinki do 50 prawie wszystkie znam. Z tych pierwszych chciałbym tylko przypomnieć sobie "Fotel biskupa" ale niestety player.pl to porażka. W ogóle te playery TVP i TVN oraz Ipla to porażki na całej linii. Ktoś kto ma słabszy internet nie ma szans na to, by godnie obejrzeć odcinek. Już nie chodzi o to, że długo się ładują, bo to bym jeszcze zniósł - ale w ogóle nie da się oglądać ! Zacinają się, rwą, spowalniają, głos wyprzedza obraz itp. Kompletna porażka. Eh marzę, by stacje w końcu dogadały się z YouTube i tam umieszczały seriale, bo tylko YouTube potrafi zapewnić najwyższą jakość usług.

Ale wracając do tematu: "Kryminalni" byli niegdyś moim ulubionym serialem jak tu kiedyś już zresztą wspominałem - to były czasy gimnazjum, najbardziej lata 2005/2006 - niemniej jednak szybko z tego zafascynowania wyrosłem i na okolicach 50 odcinka przestałem oglądać serial. Powody ? Pojawiły się nowe postacie... Oczywiście historie nadal były wciągające, ale będąc przyzwyczajonym do "klasycznych" warszawskich odcinków z 1 i 2 sezonu trudno było mi zaakceptować te nowe twarze i nowe sytuacje. Jeszcze coś niecoś wtedy oglądałem lecz gdy pojawił się prokurator Durnicz (czy jakoś tak :)) wtedy kompletnie sobie odpuściłem serial. A teraz po latach ? Teraz po latach chętnie bym jednak dokończył ten seans i obejrzał drugą połowę. Dla mnie "Kryminalni" mimo, że dawno się już skończyli nadal mogą być "nowym" serialem mającym premierowe odcinki. Czy to nie świetne ? :) Tylko gdzie oglądać ? Hmm, kiedyś może w końcu je obejrzę ;)

Szkoda jednak, że Włodarczyk odkąd serial się skończył poszedł na poniewierkę... Komisarz Adam Zawada w nędznym paradokumencie na TV4 ? Tego nigdy bym nie przypuszczał... :o
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”