ipla [VOD] (2008-2021)

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Parę razy w ten sposób obejrzałem m. in. "Stop Drogówkę". ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Tradycjonalista

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Universal Channel, SciFi Universal, 13 Ulica, Discovery Turbo Xtra oraz E! nowościami na ipli.
http://www.cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=5445
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Na Google Chrome nie trzeba oglądać reklam.Jak oglądam mecze Euro 2016 to nie ma reklam(brak na Chromie-Euro 2016).
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

Mam tutaj taką specjalną sondę by internauci wyznaczyli jeden stary program z biblioteki Polsatu który ma szansę trafić do ipli!!! 5 najlepszych i najchętniej wybranych programów trafią do ipli w 2017 roku. link do sondy: http://ipla2017.mojasonda.pl przekaż to swoim znajomym
Jedyny w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

No i super :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Włączyłem sobie wczoraj "Emila, łowcę mandatów" na Ipli w Smart TV. Niestety, reklamy i jakość obrazu były nie do wytrzymania. Osobiście zdaję sobie sprawę, że na konkurencyjnym player.pl "HD" nie zawsze musi być w HD, jednak Ipla to już przeginka - bezpłatnie dostępna jest jedynie jakość SD, a w programie, który trwa trochę ponad 20 minut co najmniej dwa razy wyświetliły mi się reklamy (2-3 min. na blok?), co gorsza głośniejsze o kilka lub kilkanaście decybeli od programu. Przecież tego się nie da oglądać, bo takich przerw nie sypią nawet w amerykańskiej telewizji... Żenada.
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Najlepiej jest to, że u mnie na ipli reklam w ogóle nie ma. Mam przeglądarkę Operę i Adblock a reklam nigdzie nie ma chociaż wcześniej reklamy co 5 minut wszędzie były.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To prawda. W przeglądarce nie ma takich problemów z reklamami, jednak w Smart TV nie da się tego oszukać. Teraz należy sobie odpowiedzieć na pytanie: czy nadal producenci audiowizualni dziwią się, ze ludzie korzystają z takich rzeczy jak AdBlock lub nielegalnie pobierają odcinki programów/seriali, skoro reklamy są narzucone w nieodpowiedni sposób. W Player.pl w Smart TV reklamy czasem są, czasem nie ma wcale - można obejrzeć kilka odcinków programu za jednym zamachem nie oglądając ani jednego spotu, w dodatku wszystko w HD. Ipla.tv jest bezlitosna, bloki pojawiają się niespodziewanie i w nietypowych momentach, bynajmniej nie tych samych, co w telewizji.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

urban1000 pisze:Mam tutaj taką specjalną sondę by internauci wyznaczyli jeden stary program z biblioteki Polsatu który ma szansę trafić do ipli!!! 5 najlepszych i najchętniej wybranych programów trafią do ipli w 2017 roku. link do sondy: http://ipla2017.mojasonda.pl przekaż to swoim znajomym
Ale to jest sonda utworzona przez Iplę czy przez zwykłego użytkownika?
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

Przeze mnie, bo jak powszechnie wiadomo Ipla dostarcza materiały na jakie posiadają licencję, a ja muszę czekać aż pojawią się stare ale jare audycje Polsatu.
Jedyny w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Wiedz, że taka sonda nic nie da. Lepiej byłoby petycję napisać.
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

Wiedziałem że do tego dojdzie i dlatego mam dla was plan awaryjny.
Przygotowałem petycję którą należy podpisać i sprawić by archiwalne programy Polsatu w ipli (Kosztem produkcji TVP) ujrzały światło dzienne.
Link: http://www.petycje.pl/petycja/12054/pet ... _ipli.html
Jedyny w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Na starych ale jarych audycjach Polsatu się zarobić raczej nie da, no bo po co wrzucać "Życiową szansę" (ona akurat była na licencji) czy "Ręce które leczą"? Część z tych programów wymagałaby zgrania do postaci cyfrowej i wątpię, że Polsat już ten krok wykonał w stosunku do produkcji z lat 90. Szczególnie starszych czy niepopularnych.

A co do disco polo - kwestie praw do wykorzystania programów są bardzo skomplikowane. Tracili na tym przecież także artyści, którzy nierzadko pozbywali się praw do utworów na rzecz STD czy innego licha. Nie bez powodu nawet w Disco Relax czy Disco Polo Live oszczędnie się pokazuje archiwa. Co więcej: Disco Polo Live już w Ipli było i z pewnych względów musiano je zdjąć. Anonimowe komentarze (super źródło informacji ^^ ) mówiły, że właśnie z powodu galimatiasu z prawami autorskimi. No bo to nie były produkcje Polsatu, a innych przedsiębiorstw.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

http://media2.pl/media/136095-TVN24-BiS ... -2016.html
Iplę uznano za najlepszą usługę multimedialną, z czym się nie zgadzam. 1/3, co tam pokazują, to reklamy, reklamy i reklamy.
Tradycjonalista

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Już pomijając reklamy, to Ipla faktycznie jest najlepszą usługą multimedialną z najlepszą ofertą programową.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość