[TVN] Rozmowy w toku (2000-2016)

Archiwalne programy TVN.
Tradycjonalista

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Widać wyraźnie że tematy już się wyczerpały i zrobiły się z tego Plotki w Toku.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Dzisiaj Ewa Drzyzga opowiadała w DDTVN o Rozmowach w toku i przyszłości w TVN.
https://ok.ru/video/89467062937

Być może, premierowe odcinki pojawią się również w pierwszym tygodniu listopada. Nowy program Ewy Drzyzgi ruszy wraz ze startem wiosennej ramówki- luty/marzec.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dlaczego oni nigdy nie wspomną pierwszych prowadzących, czyli Ewy Bakalarskiej i Anny Maruszeczko? Poza tym odcinek "Duże jest piękne" wcale nie był 1. TVN kłamie.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Myślę, że co jak co, ale "Rozmowy w toku" jeszcze długo pozostaną na antenie tvn i będą stałym elementem nocnej ramówki stacji. :)

Wiem, że czasy świetności tego programu już dawno minęły, ale mimo wszystko decyzja jest dla mnie zaskakująca. Tym bardziej, że program zniknie w środku jesiennego sezonu i nic na to wcześniej nie wskazywało. I byłem przekonany, że jest spora szansa, że program spokojnie doczeka się swego 20-lecia. Wydaje się on być stosunkowo tani, z oglądalnością też nie było najgorzej. Co prawda ostatnie wyniki mówią o 3. pozycji w grupie ogólnej, ale już w grupie 16-49 przegrywali tylko z Polsatem. W 2015 roku byli liderem w grupie komercyjnej. No i była to swego rodzaju przerwa pomiędzy innymi "paradokumentami".

I pomyśleć, że kiedyś ten program ciągnął do góry widownię głównych "Faktów"., znajdował się regularnie w TOP10 stacji. Kiedyś program poruszał ciekawe tematy. Te ostatnio poruszane, w tamtych czasach były nie do pomyślenia. No chyba, że w ramach "Nocnych rozmów w toku". W wybrane dni pojawiały się cykle: "Babiniec", czy też "Galaktyka". Swego czasu nagrywano również odcinki specjalne z Chicago. RwT dołączyły również do akcji "Zły dotyk".

Myślę, że zmiana kierunku programu zmieniła się po decyzji o zamianie emisji "Rozmów w toku" z pasma 17:15-18:25 na 16:25-17:25 (rok 2007), a chwilę później na 15:55-16:55 (rok 2008). Wydaje mi się, że wtedy zmieniono profil docelowy widza i zaczęły pojawiać się tematy niskich lotów.

Co do przyszłości Ewy Drzyzgi w TVN to jakoś nie widzę miejsca w ramówce na podobny program opisujące historie ludzi doświadczonych przez życie. Myślę, ze większe szanse miałby taki program w TTV lub TVN24. No chyba, że pojawi się w zupełnie innym programie albo dostanie swój kącik w "Dzień dobry TVN". A może sama stanie się prowadzącą morning-show TVN-u? Przekonamy się wkrótce.
2008-2023
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Jeszcze w RWT był cykl "Pocztylion".
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

mateusz_71 pisze:Być może, premierowe odcinki pojawią się również w pierwszym tygodniu listopada.
Zainteresował mnie ten fragment. Najpierw było napisane o zakończeniu programu 31 października, a tutaj pojawia się informacja o ewentualnej możliwości wyemitowania dodatkowych odcinków w listopadzie. Czy to oznacza, że mają nakręcony jakiś zapas, który nie zostanie pokazany, jeśli "Rozmowy w toku" znikną wraz z końcem miesiąca, czy jednak ciągle realizują program?

Sama decyzja nie jest jakimś szczególnym zaskoczeniem. Program Drzyzgi przez 16 lat był nieodłącznym punktem ramówki TVN-u. Po jego anulowaniu najdłużej emitowanymi pozycjami na antenie, oczywiście poza "Faktami", będą chyba "Co za tydzień?" i "Superwizjer". Niestety, w ostatnich latach poziom "Rozmów w toku" strasznie osłabł. Tematy o discopolowcach i ciągłych zdradach, przy wykorzystywaniu tandetnego wykrywacza kłamstw, nijak miały się do wcześniejszych, znacznie poważniejszych i ciekawszych dyskusji. Miałem wrażenie, że pani Ewa bardzo się tam marnuje, dlatego liczę, że wiosną czekają na nią o wiele ciekawsze wyzwania zawodowe. Jestem ciekaw, co wykombinuje TVN. Mam nadzieję, że nie oznacza to wstawienia "19+" na stałe. Paradokumentalny day-time znajdziemy w innej stacji, oszczędźmy tego chociaż tutaj. Nie ukrywam, że chciałbym powrotu "Między kuchnią a salonem"... może w późniejszej porze poradziłby sobie lepiej, niż o 14.55, tak jak miało to miejsce wcześniej.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nikt nie odbierze "Rozmowom w toku" swojego miejsca w historii TVN-u. Duża część z was sama przyzna, że w 2000 roku program był w pewnym sensie szokiem, ale i nową jakością w polskiej TV. Dzisiejsze "Rozmowy w toku" to - i to dosłownie - parodia parodii i obraza dla programu z samego początku jego trwania. Stąd czas najwyższy na zmiany po 16 latach. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

A może szykuje się właśnie powrót do korzeni programu tylko pod nowym szyldem, ponieważ "RwT" już kojarzą się z czymś zupełnie innym niż dawnym programem z początków istnienia?
Chociaż z drugiej strony patrząc na ramowke TVN jakoś nie widzę takiego programu. Już nie teraz. Poza "Faktami", "Uwaga" i "Suprwizjerem" to w TVN mamy tylko rozrywkę - pod kilkoma postaciami, wyższych i niższych lotów.
2008-2023
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wyniki oglądalności mówią i to jasno, że decyzja o zdjęciu programu z anteny jest jak najbardziej słuszna: http://[link zakazany]/artykul/ko ... dzow-w-tvn
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Ten program był jak dla mnie zapychaczem w godzinach 15-18 zresztą jak prawie każdy zapychacz w tych godzinach. Jedynie ten szpital da się obejrzeć. Słuszna decyzja o zakończeniu. Programu tego nie lubiłem
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

http://programtv.naziemna.info/program/ ... 2016-11-02
W ramówce na listopad nadal są Rozmowy w toku, ale na prasa.tvn.pl napisali, że 2.11 będzie 19+.
Tradycjonalista

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

O to się nie martw. W przeciwieństwie do tradycyjnej prasowej redakcji, internetowa redakcja w każdej chwili może zaktualizować program telewizyjny.
mati90
Obserwator
Posty: 627
Rejestracja: 23 lis 2015, 18:53
x 1
x 17

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati90 »

Jednak dobrze, że już kończą ten talk-show bo znowu jest ten sam odcinek tzn. jest niby zdrada i zostanie to poddane wykrywaczu kłamstw. Nudne to już.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2016, 16:43 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

To nie jest serial, to jest talk-show.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVN] Rozmowy w toku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

kacper3100 pisze:http://programtv.naziemna.info/program/ ... 2016-11-02
W ramówce na listopad nadal są Rozmowy w toku, ale na prasa.tvn.pl napisali, że 2.11 będzie 19+.
A jednak 19+ dopiero od 7.11 zatem można śmiało stwierdzić, że RWT ostatni raz w piątek 4.11
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości