Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Isabel27
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2016, 13:02

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Isabel27 »

dawid99 pisze:
pablo21 pisze:"Sila" jest kiepska i wg mnie powinni ją ściągnąć z ramówki i dać coś lepszego w to miejsce. Ciekawe co poleci po "10 Przykazań" bo też się kończy :-) Co w ogóle z "Sekretem" czy zamierzają go dokończyć w emisji jak obiecali bo pojawił w ramówce Pulsu 2 i potem go usunęli :-(
Mam zdanie podobne do Ciebie odnośnie serialu "Sıla". Próbowałem ją oglądać, ale w ogóle nie przyciąga widzą i rzeczywiście nudzi. :-\ Ale skoro ma widzów, to pozostanie o tej godzinie, o której jest emitowana.
"Dziesięć przykazań" skończy się w połowie grudnia, ale istnieje możliwość, że dokupią II sezon, więc może będzie emitowana jeszcze przez długi czas.
Co do "Sekretu", to chyba go kiedyś dokończą, skoro mają przetłumaczone odcinki i gotowe do emisji.
Dla mnie Sila też jest nudna nic tylko gadanie o tym, że Sile trzeba zabić.
I tak w koło macieju
katep
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 gru 2014, 22:14
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: katep »

Kupiliby takie tureckie seriale jak "Miłość na wynajem" czy "Miłość nie rozumie słów", świetne z dobrze napisanym scenariuszem i świetną grą aktorską
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

dawid99 pisze:Produkcja argentyńskiej Telefe z 2012 i 2013 roku licząca 301 odcinków. ;)

Ile odcinków :o :o Rany gdzies o 180 za dużo...
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Z tego co widzę to niektóre odc trwają ponad godzinę, więc też nie wiadomo jak to bedzie tutaj.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Niestety nowa telenowela nie w moim guście i nie będę jej oglądać. Z resztą dziwię się, że Puls postawił na telenowelę, która jest już w Polsce dostępna na player.pl. Będzie to samo co swego czasu z "Jesteś moim życiem" na Pulsie :/
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@MoonSwan, ale mylisz 2 różne telenowele z tymi samymi protagonistami. Dulce amor, którą będzie pokazywać Puls, to produkcja wcześniejsza, natomiast na player.pl jest dostępna Droga do miłości, czyli Camino al amor.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Ah! Przepraszam, mój błąd. Osobiście wolę krótsze opowieści, więc i tak nie zamierzam jej oglądać, ale życze telenoweli jak najlepiej. Niech utrzyma pasmo :)
Dalia
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 29 maja 2014, 10:52
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dalia »

A czy już coś wiadomo jaka telenowela zastąpi "W obronie honoru" na itvn? Zostało mało odcinków do końca emisji.
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Moim zdaniem emisja DA o 11:00 świadczy o tym, jak stacja traktuje tę pozycję. O 15:00 i 16:00 emitują powtórkowe audycje, więc tam mogliby ją umieścić. Jeśli będą zmieniać godziny, to produkcja po 100 odcinkach albo i szybciej może zlecieć z anteny. Najlepiej gdyby się trzymali tej jednej pory. Wie ktoś może, czy ta telenowela ma jakąś wersję na eksport? W oryginale jest 301 odcinków, z których większość ma od 40 do 60 minut długości, a niektóre nawet 90 minut. :o
Co do iTVN nic nie wiadomo. Zapewne teraz będzie jakaś Globówka z 2015 roku. :P

Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

TeLeFe nie robi specjalnych wersji na eksport. To domena tylko brazylijskiego Globo. Televisa na eksport łączy pierwsze i ostatnie odcinki 25- minutowe w ok. 45-minutowe, przez co telka jest o kilka odcinków krótsza + dzieli na normalnej długości odcinki 2-u godzinne niedzielne finały.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Nie liczę na jakąś specjalną wersję jak to robi Televisa czy wycinanie scen jak w Globo. Jednak np. El Trece czy Telemundo zrobiło inne wersje telenowel na eksport ("Esperanza mía" - 192 ARG/180 INTERNACIONAL; "Santa Diabla" - 136 USA/140 INTERNACIONAL; "Camino al amor" - 120 ARG/115 INTERNACIONAL). Możliwe, że w "Dulce Amor" będą wycięte sceny i odcinków wyjdzie mniej, bo ta liczba jest przerażająca.

pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

"Esperanza Mia" 178 odc. a nie 180 :-)
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

178 u nas, bo 2 z wspomnieniami nie zostały wyemitowane. W katalogu jest wpisane 180 i tyle też emitowały pozostałe europejskie kraje (u nich były też te 2 ze wspomnieniami z nagrań). W przypadku EM to u nas wystąpiła wyjątkowa sytuacja. ;)

Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Ale te 2 odcinki to jest specjalny dodatek - PolSat wcale nie musiał go kupować. Tak samo, jak TVP nie musiała kupować tego serialu dokumentalnego z planu Wspaniałego stulecia, ale uznali go na tyle ciekawy, że zdecydowali się kupić i wyemitować. Zresztą TVP tego typu materiały ma dość często w swoich ramówkach i to od wielu lat, chociaż przeważnie na głównych antenach były emitowane późnym wieczorem. W przypadku WS zrobiono wyjątek i wyemitowano w porze serialu i słusznie. Owszem, dla niektórych widzów te 2 odcinki EM byłyby ciekawe, ale dla pozostałych już nie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

@Jantar, ja tak trochę nie w temacie, ale ciągle mnie zastanawia dlaczego piszesz "PolSat"? Sugerujesz się ich pierwszym logo? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 11 gości