Nowa TV

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Pawel

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jeszcze dodałbym do tego np. The X Files na TVP2.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Marecki384 pisze:Kurcze jak ja chodziłem do szkoły to żaden z moich kumpli nie oglądał telenowel bo to wiocha była.
Adam 12 ,Grom w raju ,Tequila i Bonetti ,Brygada Acapulco,Mac Gyver ,Niebezpieczne ujęcia ,Drużyna A to się oglądało
Jeszcze do tego Kojak, Gliniarz i prokurator i kilka innych...

Telenowele były wtedy raczej postrzegane jako seriale typowo kobiece. Jednak miały też męską widownię, tyle że żaden nie odważył się otwarcie przyznać do oglądania tego gatunku.

Osobiście też pamiętam seriale obyczajowe emitowane u nas, jak Dynastia, Santa Barbara czy Pokolenia.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jest i nowy spot promujący z wczorajszego wydarzenia także :
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator
Posty: 394
Rejestracja: 24 sie 2013, 12:09

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marecki384 »

Jantar pisze:
Marecki384 pisze:Kurcze jak ja chodziłem do szkoły to żaden z moich kumpli nie oglądał telenowel bo to wiocha była.
Adam 12 ,Grom w raju ,Tequila i Bonetti ,Brygada Acapulco,Mac Gyver ,Niebezpieczne ujęcia ,Drużyna A to się oglądało
Jeszcze do tego Kojak, Gliniarz i prokurator i kilka innych...

Telenowele były wtedy raczej postrzegane jako seriale typowo kobiece. Jednak miały też męską widownię, tyle że żaden nie odważył się otwarcie przyznać do oglądania tego gatunku.

Osobiście też pamiętam seriale obyczajowe emitowane u nas, jak Dynastia, Santa Barbara czy Pokolenia.
Mój ojciec uwielbiał Nieustraszonego oglądać
Santa Barbara i Pokolenia to były opery mydlane które sam chętnie oglądałem z naciskiem na Pokolenia :)
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Marecki384 pisze:Kurcze jak ja chodziłem do szkoły to żaden z moich kumpli nie oglądał telenowel bo to wiocha była.
Adam 12 ,Grom w raju ,Tequila i Bonetti ,Brygada Acapulco,Mac Gyver ,Niebezpieczne ujęcia ,Drużyna A to się oglądało
Jeden mój kumpel z klasy gimnazjalnej oglądał, ale rzeczywiście większość widowni to kobiety (kilka koleżanek z klasy - stosunek 5/2). Amerykańskich seriali czy brytyjskich nie oglądam, bo drażni mnie ten język, jakoś zanim nie przepadam. Ale skończmy już offtop, bo telenowele akurat w tej stacji będą stanowiły zaledwie jakiś niewielki procent. ;)
Nowa TV zaoferuje za to seriale francuskie, czyli będzie dla widzów, którzy nie oglądają ani amerykańskich, ani latynoskich. Najbardziej oczywiście zamierzam oglądać serwis "24 godziny online.pl", który zapowiada się bardzo dobrze. Liczę, że pokażą w nim interesujące informacje i nie będą jakoś bardzo lgnęli w stronę którejś z partii politycznych.

Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Mam nadzieję, że polityki tam będzie bardzo mało. Chciałbym, żeby ten serwis choć trochę przypominał "Express" z TTV :)
Na profilu Nowej na fb pojawiły się kolejne informacje dotyczące ramówki, tym razem na temat seriali.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Chciałbym aby ta stacja była dostępna też w Cyfrowym Polsacie. Czytałem we wcześniejszych postach, że będzie w nc+, ciekawe czy platforma Solorza będzie blokowała ten kanał przez miesiące, aż do w końcu dołączą czy może od razu po starcie pojawi się na liście kanałów.
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

Na oficjalnym profilu FB stacji pojawił się ident. Fajnie to wygląda. Tylko szkoda, że nie ma ani identów Metra ani nawet WP|...
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator
Posty: 394
Rejestracja: 24 sie 2013, 12:09

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marecki384 »

Cierpliwości oni startują dopiero za miesiąc.
Dzisiaj nic nie może się obyć bez fejsa
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Nowa TV od 25 października ma prawie 13 tyś użytkowników na profilu na fb a Zoom TV jest od 19 września i ma ich nieco ponad 1200.
Zdaje sobie sprawę, że na fb liczy się aktywność a nie ilość użytkowników ale sam wynik polubień dla zwykłego Kowalskiego też w jakiś sposób robi wrażenie. Nowa TV musiała zapewne wykupić reklamę na portalu społecznościowym.
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 265

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

PPM pisze:Nowa TV musiała zapewne wykupić reklamę na portalu społecznościowym.
Z tego co kojarzę, to w Esce był ten kanał reklamowany. Zresztą któryś z forumowiczów chyba wrzucał nawet nagranie. A ponieważ tej stacji słucha sporo ludzi, to jest możliwe, że część z nich usłyszała o Nowej.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Swoją drogą ten spot (a w szczególności czerwona kulka) nieco mi przypomina Puls 2. Ale oferta jednak bogatsza. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator
Posty: 394
Rejestracja: 24 sie 2013, 12:09

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marecki384 »

Moim zdaniem Nowa TV przegoni oba Pulsy ATM ,Trwam , TV6 i 4
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Marzenia :-)
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Marecki384 pisze:Moim zdaniem Nowa TV przegoni oba Pulsy ATM ,Trwam , TV6 i 4
Już te zakładane 2% w 2018 roku wydają się mało prawdopodobne, a Ty piszesz o przegonieniu TV4 czy TV Puls... Bez żartów :P

Słabe jest to, że stacje ZPR-u z dużo mniejszym potencjałem i możliwościami (8TV i Polo TV) znajdują się na MUX 1, a Nowa TV mająca być flagowym kanałem nadawcy na MUX 8. Pasmo VHF, stosunkowo niska moc nadajników, niewielka świadomość społeczna - to wszystko nawet przy bardzo dobrej ofercie programowej będzie stanowiło poważną przeszkodę w osiągnięciu celu. Oczywiście pojawi się kampania promocyjna, ale na wszystko potrzeba czasu, a jak wiemy nie jest łatwo zmienić przyzwyczajenia widzów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości