[TVP Info] W tyle wizji (2016-2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przecież Gmyz jest obecnie korespondentem TVP w Berlinie. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Antosiewicza.
Pozdrawiam, Trzeciak
KodownikPuchaty
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:29

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KodownikPuchaty »

Wiem,to tylko takie luźne podejrzenia,choć bardziej pasuje słowo "przypuszczenia" :)
Nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak piszę. Może to być kolejna "dobra zmiana" w telewizji publicznej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I tylko dlatego będą po ledwie miesiącu go ściągać z Berlina? Na taki bezsens to chyba Kurski już chyba sobie nie pozwoli.
Pozdrawiam, Trzeciak
KodownikPuchaty
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:29

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KodownikPuchaty »

@Trzeciak,Oby,oby! Mam nadzieję że Kurski jednak okaże się inteligentniejszy niż się wydaje i nie popełni takiego błędu :)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Rozumiem, że nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko, ale Pani Ogórek, która z szyderczym uśmiechem wysłuchuje telefonów jakie to dziennikarki z TVN są zidiociałe, osiąga szczyty niegodziwości. Czysto, zwyczajnie, po ludzku. Do niedawna próbowała się wkupić w ich łaski, dzięki protekcji Węglarczyka, który wybłagał dla niej miejsce w swoim programie.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2016, 17:28 przez Kamilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

W maju 2015 roku by się nie śmiała.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Dalej by się nie śmiała, gdyby tylko po wyborach z powrotem znalazło się dla niej miejsce na Wiertniczej. Brak słów.
KodownikPuchaty
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:29

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KodownikPuchaty »

Czy tylko ja mam od poniedziałku(właściwie od wtorku) odrazę do tego programu? Dało się tego słuchać jak jedna osoba z tej całej paczki,wyrażała INNE zdanie od reszty. Teraz to już po prostu jednolite, poklepywanie się po plecach i niżej. Czy TVPInfo rezygnuje z pluralizmu "wtylewizji",dając nam w zamian za to panią Ogórek na każdy, odcinek tego programu?
(tweet z 15.11.2016) https://twitter.com/ogorekmagda/status/ ... 6075144192 (tweet z 16.11.2016(dziś)) https://twitter.com/ogorekmagda/status/ ... 0704889856
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
Posty: 1299
Rejestracja: 27 wrz 2009, 12:31
x 13

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kossa »

Jeszcze tak co do Skiby, to z jednej strony dobrze, że go wywalili w końcu, ale jednak z drugiej nie ma teraz chyba żadnej osoby do komentowania, tak dla "przeciw wagi". O ile dobrze pamiętam, to gdy był zamysł wprowadzenia tego programu na antenę, to mówiło się od początku, że program będzie prowadzony przez dwie osoby o skrajnie, czy przeciwstawnych sobie poglądach. Jednak z tego co jest obecnie, to wszyscy prowadzący są raczej "zwolennikami" jednej strony i nie ma w tych rozmowach jakiegoś kontrastu. Jest swego rodzaju wzajemne "poklepywanie" się po plechach, jak ktoś wcześniej zauważył.

A mam takie pytanie, może umknęło mi gdzieś wcześniej. Od dłuższego czasu "poluję" w tym programie na Waldemara Ogińskiego vel. Waldemara Dziaka. I nie wiem czy nie mogę na niego nigdy trafić, czy może też już przestał współprowadzić program, albo został wyrzucony jak Skiba (chociaż nie przypominam sobie jakiejś grubszej akcji). Jak dobrze pamiętam Ogiński współprowadził program we środy wraz z Wiktorem Świetlikiem, którego nadal możemy oglądać. Czy ktoś wie co jest z Panem Ogiński? Bardzo lubiłem właśnie oglądać ten duet. Pan Ogiński bardzo ciekawie potrafił wszystko skomentować i przyjemnie mi się oglądało jego konwersacje ze Świetlikiem.
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
KodownikPuchaty
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 04 kwie 2016, 18:29

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KodownikPuchaty »

@kossa , Pan Waldemar Ogiński gdzieś wsiąkł na pewno "wtylewizji" nie wiem jak tam wygląda jego obecność w innych środkach przekazu. Ale nawet wydawcy,ekipa tego programu nie sili się aby cokolwiek,gdziekolwiek,jakkolwiek poinformować co się z panem Ogińskim dzieje.Jeśli to wynika z prośby samego Ogińskiego,to w porządku ale i tak wypadałoby poinformować że Ogiński robi sobie przerwę od "wtylewizji" na czas nieokreślony.

Jest też możliwość że został usunięty, bo nie przypodobał się wystarczający władzy,wydawcom programu. Co nie byłoby dziwne ponieważ sam pan Waldemar niespecjalnie chwalił PiS w co drugim słowie,raczej był neutralny a jego wypowiedzi zdystansowane. Ale nawet gdyby został usunięty to o tym również wypada poinformować.

Ludzie na twitterze #wtylewizji,piszą zapytania o Waldemara Ogińskiego,ale odzewu ze strony prowadzących brak. Także sytuacja dosyć dziwna.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Skiba dla trójmiejskiej GW wspomina udział w programie:
Śmialiśmy się w tym programie z różnych polityków - Schetyny, Petru, Jurgiela, ale gdy zaproponowałem, żeby pośmiać się też z Jarosława Kaczyńskiego, temat nie został podjęty.
Spotkałem tam "rozsądnych pisowców" i uświadomiłem sobie, że w tych dwóch zwaśnionych obozach wzajemnie bardzo się demonizujemy. Po tym jednak, jak z tego programu odszedł jedyny krytyczny głos, spodziewam się, że propaganda w TVP obierze jeszcze bardziej ostry kurs.
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... ie-na.html
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Zaorane ;) :
https://twitter.com/Vojtekus/status/800675679171772416
Awatar użytkownika
kossa
VIP Expert
Posty: 1299
Rejestracja: 27 wrz 2009, 12:31
x 13

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kossa »

Od dzisiaj(?) zmieniło się studio programu i belki (chyba?). Jeśli to jest jakaś awaryjna wersja to ok, ale jeśli na stałe to moim zdaniem niezbyt dobry ruch. Tamte studio miało swój klimat i nawet niezłą aranżację jak na swoje możliwości, w przeciwieństwie do tego co teraz jest. Tak wogóle, to jest to samo studio co wcześniej? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby w 1 dzień zmienili w takim stopniu. Oby to było jakieś awaryjne.
1000 postów minęło jak z pejcza strzelił ;)
----------------------------------------------------

Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP Info] W tyle wizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś wyemitowano 200 wydanie programu "W tyle wizji". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP Info] W tyle wizji/W tyle wizji extra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

TVP ubolewa nad skandaliczną wypowiedzią jednej z widzek, która obraziła posła Szczerbę i jego matkę: http://www.press.pl/tresc/47163,tvp-ubo ... -standardy
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości