[TVN/TVN7] 19+

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

No i dobrze. Mam nadzieję że to będzie ostatni odcinek...
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Jeśli nakręcono 140 odcinków, tak jak już ktoś o tym wspominał, to na pewno nie będzie to ostatni odcinek. :D
alojz
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 gru 2015, 22:18
x 4
x 5

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alojz »

Raczej na pewno nie będzie to ostatni, a nawet jeśli tak, to zapewne wrócą z drugą serią w październiku lub wcześniej (może w wakacje?). Na Snapchacie (tvn19plus) można zobaczyć snapy nagrywane z planu.

Sceny z ostatnio emitowanych odcinków (49, 50 odcinek) były nagrane początkiem kwietnia 2016 roku.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

No właśnie chciałem się spytać o scenerię. Zauważyłem w serialu teraz wiosenną. Szybko przeszli z zimowej scenerii na wiosenną. Swoją drogą ktoś mi powie czy te wątki są oparte jak w Wawie Non stop. Na realiach? że oni faktycznie to przeżywają? Wawa Non Stop w zasadzie była życiowa bo oni tam mieszkali i mieli problemy. Niektóre wątki były wiadomo fikcją ale niektóre prawdą więc jestem ciekaw. Ktoś wie?

Ostatnio oglądam częściej serial. Bo wątek z blogiem mi się podoba. Ale on ma większy potencjał. Serio ten serial zamienia się znowu w dziecinny paradokument. A powinien dawać przykład że dorosłe życie jest cięższe niż te marzenia Melanii na zarobku na blogu... nie wiem ale dla mnie serial powinien ma już potencjał. Dobre wątki Leny i Oskara mi się bardzo podoba. Chyba dają najlepszy przykład na dorosłość. Reszta jest dziecinna. Czytałem że
[ Spoiler ]


Co do nowego sezonu, we wakacje raczej wątpię. Na pewno będzie przerwa. I pewnie na plan wrócą jak zapewne nowy sezon Szkoły na jesień więc. Obstawiam drugi sezon gdzieś około jesieni 2017
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Sceny to akurat fikcja, po tym kątem to wiele wspólnego z Wawa Non Stop nie ma.

Ogółem miałem nadzieję, że to się nieco rozkreci, ale znowu zaczyna się robić masło maślane. Nie ma tragedii ale po niezłych ostatnich odcinkach miałem nadzieję, iż pójdzie to w góre, niestety zanosi się na kolejną obniżkę lotów. Nie mówiąc o tym, że jest to nieco przekolorowane jak dla mnie.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

No tak myślałem ale trochę mi to tak przypominało. Ale Wawa to się działo naprawdę po części i bohaterowie niektórzy mieli takie same imiona jak w życiu realnym.

No ja też tak myślałem ale niestety faktycznie robią się flaki z olejem. Fajne odcinki były do tego odcinka bieg gołych 4 literek xdd a teraz znowu obniżka lotów. Tak Serial mocno podkoloryzowany niestety a szkoda. Bo mógłby dawać przykład że życie dorosłe to nie bajka. A serial schodzi znowu do poziomu "załóż bloga, myśl o niebieskich migdałach" zamiast pokazać jak naprawdę wygląda dorosłe życie. Zasadniczo to serial ma fajny pomysł z blogiem ale reszta średnia..

Po części to samo z serialem Szpital. Potencjał mógłby być większy a niestety zastanawiam się "czy taki szpital istnieje naprawdę" bo chyba niestety nie istnieje -.-
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Poniedziałkowy odcinek zapowiada się żenująco wręcz... Jak ktoś ogląda 19+ to najbliższe odcinki na blogu będzie prowadzić
[ Spoiler ]
mam nadzieje że
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2016, 22:25

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaccob »

Nowa czołówka: Na pewno uznacie to za fake ;-)
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Serio? żartują sobie? no to jest żałosne. Poziom serialu przez to spadnie, a tego słuchać się nie da. I co picie kawy ma do 19+ ok spoko
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Co powiedzieć o zapowiedziach do kolejnych odcinków? Zapowiedź środowego odcinka brzmi jak fabuła z "Ukrytej prawdy", Ala w szpitalu i awantura z pobiciem.

Szkoda, że "Miłość na bogato" takich scenariuszy nie ma, bo byłoby z czego pośmiać. :lol:
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Trochę mnie ten wątek Ali zaczyna wnerwiac, podobnie z matką Oskara, w ogóle po całkiem niezłych ostatnich dniach znowu mam wrażenie, że poszło to w masło maślane. Jeszcze brakuje Kasi w ciąży z tym co zdradziła Rafała i Melanii która nagle okaże się że jest obojnakiem i jestem spełniony.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Łotr1SW_TVN pisze:Serio? żartują sobie? no to jest żałosne. Poziom serialu przez to spadnie, a tego słuchać się nie da. I co picie kawy ma do 19+ ok spoko
Ale tej piosenki nie ma w czołówce, ja sobie takie żarty zrobiłem. :D
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Memorex_94 pisze:Trochę mnie ten wątek Ali zaczyna wnerwiac, podobnie z matką Oskara, w ogóle po całkiem niezłych ostatnich dniach znowu mam wrażenie, że poszło to w masło maślane. Jeszcze brakuje Kasi w ciąży z tym co zdradziła Rafała i Melanii która nagle okaże się że jest obojnakiem i jestem spełniony.
No niestety :/ ja sobie odpuściłem znowu nawet bo te odcinki są znowu coraz gorsze... fajne były chyba do "biegu gołych 4 literek" a po tym zjazd w dół
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Pojawiła się nowa zapowiedz, kolejnych nowości w serialu na najbliższe tygodnie pewnie. Ehhh i jakoś nie zapowiada się to najlepiej... czyli serial skończył się w sumie na odcinku "biegu 4 gołych literek" pózniej już zjazd w dół...
[ Spoiler ]
Melania stała się irytująca po strasznych przeżyciach. Brakuje tylko odcinków w których stoczy się jak Ala... meh szkoda bo myślałem że serial nawet będzie lepszy niż Wawa którą bardziej dało się pózniej lubić za atmosferę, czego tu niestety brak.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVN] 19+

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Dzisiaj są jakieś problemy z udostępnieniem odcinka dzisiejszego na Player. Zawsze odcinki były udostępnione regularnie a dzisiejszy odcinek pojawi się jutro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości