Gdzie najlepiej kupić domenę?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: gosc »

Czy ktoś się orientuje? Chodzi mi o to żebym jak w pewnym miejscu dziś nie kupił za 0,5zł a a zamian za to musiał ją wykupić na następne dwa lata za kilkaset zł.
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: forum-polsat »

Najlepszy wybór jest chyba jednak na home.pl - mam tam zamiar wykupić domenę .pl. I lepiej nie łapać się na reklamy typu 'Tylko u nas domena za 1 zł!'...
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: RaPi »

A jaką chcesz domenę .pl czy może jakąś inną?
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: gosc »

.pl lub .eu a ewentualnie może być nawet jakaś dobra bezpłatna z dowolnym rozszerzeniem żeby tylko w miarę prosto zamieścić swoją ofertę, adres, usługi, ceny,godziny itp..
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Mario98 »

host247.pl - ja płąciłem za domene ".com.pl" za pierwszy rok coś koło koło 23 zł, a za odnowienie 84zł.


http://host247.pl/domains.php
Ceny domen netto:

Promocja ! pl - 29 zł, com, net, info, org - 29 zł, eu - 29 zł, funkcjonalna (np. com.pl) - 19 zł, regionalna - 9 zł

Odnowienia:

pl - 79 zł, com, net, info, org - 29 zł, eu - 39 zł, funkcjonalna (np. com.pl) - 69 zł, regionalna - 29 zł
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: RaPi »

w home.pl jest pierwszy rok za grosze a odnowienie 99zl. W sumie wychodzi całkiem atrakcyjnie...
Adammm
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:14

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Adammm »

Ja na początku roku kupiłem w 2be.pl, mają w miarę sensowne ceny. Może kilka zł drożej niż inni za pierwszy rok, ale za to odnowienia jedne z tańszych - przynajmniej z tego co ja się orientuję.
Voytek
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2008, 15:34

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Voytek »

A jak rejestruję domenę to jest taka zależność że muszę też serwer w tej samej firmie mieć, czy tu już mam dowolność?
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Artu »

Z tego co wiem, to nie.
Maślanek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2008, 11:45

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Maślanek »

Domenę możesz kupić gdzie indziej niż serwer. Natomiast ostatnio się naciąłem na active24, gdzie kupiłem serwer i nie mogłem podpiąć domen gdyż nie były obsługiwane przez active. Kazali mi je przetransferować do active.
Nie lubię niestety być do niczego zmuszany.
A domeny polecam kupić w 2be.pl - za 19 zł kupujesz .pl, przedłużasz za 69 zł. Z tego co konsultant mówił na chacie można z domeny zrezygnować, można też ją przenieść gdzie indziej
Voytek
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2008, 15:34

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Voytek »

Maślanek pisze:Domenę możesz kupić gdzie indziej niż serwer. Natomiast ostatnio się naciąłem na active24, gdzie kupiłem serwer i nie mogłem podpiąć domen gdyż nie były obsługiwane przez active. Kazali mi je przetransferować do active.
Nie lubię niestety być do niczego zmuszany.
A domeny polecam kupić w 2be.pl - za 19 zł kupujesz .pl, przedłużasz za 69 zł. Z tego co konsultant mówił na chacie można z domeny zrezygnować, można też ją przenieść gdzie indziej
A jak wygląda procedura przenoszenia się między rejestratorami. Dostaję ten cały kod authinfo i co? Przesyłam go mailem do nowego, gdzie chcę mieć teraz domenę i piszę o co mi chodzi?
Adam_D
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2008, 16:41

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Adam_D »

Domeny usługi hostingowe oferuje krakowska firma 2be.pl. Zajrzyj tam do nich na stronę i zapytaj się o szczegóły oferty – w końcu pytanie nie boli.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Evil »

Ja kupiłem domenę na www.nazwa.pl -niby za 1zł ale w rzeczywistości zapłaciłem 12 zł z groszami na rok, ale i tak jestem zadowolony :)
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 wrz 2006, 1:20
x 1
Kontakt:

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: regoat »

Evil pisze:Ja kupiłem domenę na www.nazwa.pl -niby za 1zł ale w rzeczywistości zapłaciłem 12 zł z groszami na rok, ale i tak jestem zadowolony :)
to trzeba bylo czytac dobrze regulamin.

Proponuje nazwa.pl najwygodniej. nie kupuj na domeny.pl a jak juz to dobrze przeczytaj regulamin bo ostro wala w h..ja
Polisa
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2011, 10:36

Gdzie najlepiej kupić domenę?

Post autor: Polisa »

Największe firmy sprzedające domeny stosują starą jak świat metodę "rejestracja za 1 zł, a potem płać setki zł za przedłużenie". Trzeba bardzo dokładnie czytać regulaminy i zorientować się w ewentualnych procedurach przenoszenia do innego rejestratora. Niestety na rynku domen są dziwne zwyczaje łapania klientów na czasem nie do końca fair, trzeba uważać. ja swoje dwie domeny mam w www.uti.pl i jestem zadowolona.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości