Radio Maryja

Dyskusje o polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w tym także lokalnych oraz internetowych.
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

Ojciec Dyrektor prezydentem! I w końcu w polsce będzie żyło sie dostatnie!Będą autostrady!Nie będzie żadnego bezrobocia(wszyscy wyjadą)Na taką polske czekałem!!!!
a wy?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

No to nie pamiętacie jak ojciec Rydzyk w 2005 roku tez chciał założyć "Partie Maryja" ? Oczywiście to były plotki i do niczego nie doszło a Rydzyk dogadał sie z PiS-em na współprace.
Tak samo ta nowa partia co niby ma sie nazywać "Partia Narodowa" to tez nie prawda - bo rzecznik Radia Maryja to zdementował. To była raczej kaczka dziennikarska bo nigdzie w żadnym z mediów ojciec Rydzyk ani razu nie wypowiedział sie, że zakłada partie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Gdziekolwiek i kiedykolwiek taka partia by nie powstała, to uważam, że nie pomoże jej ani osoba Ojca Dyrektora ani jakaś wybitna nazwa promowana na antenie Radia Maryja. Zastanawiam się kto znalazłby się w ogóle w takim ugrupowaniu. Politycy trzymali z Radiem Maryja, bo to z kolei promowało ich partie na swojej antenie. Jednak wątpię aby któryś upadł tak nisko, żeby wstąpić do partii prowadzonej przez rozgłośnię. Poza tym jeśli dojdzie w ogóle do założenia jakiegokolwiek ugrupowania przez RM to osobiście wszcząłbym procedurę odebrania rozgłośni koncesji, bowiem daleko wykracza poza swoje prawa.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Dziś w nocy o 02:07 w Radiu Maryja była śmieszna wpadka. Otuż kiedy zapowiedziano Wiadomości i poszedł dżingiel tego serwisu to speakerka (chyba Monika) zamiast zacząć przedstawiać wiadomości to powiedziała mniej więcej tak:
Kuźwa! Nie można tego naprawić? Palce sobie można połamać!.
Po czym nastała długa cisza i powturzono dżingiel wiadomości i już speakerka przedstawiła bez szwanków informacje. Po zakończeniu serwisu nie tłumaczyli tej wpadki. Niestety nie udało mi sie tego nagrać.
waldi 134
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:36

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldi 134 »

Jeżeli dobrze się orientuję, to wiadomości w Radiu Maryja w godzinach nocnych są wcześniej nagrywane i są emitowane z komputera.
Kilka razy na własne uszy słyszałem, gdy komputer nie odpalił i ojciec prowadzący przepraszał za "chochlika".
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Wiem że tak jest w RMF FM ale ta wpadka wydarzyła się naprawdę czyli te Wiadomości musiały iść na żywo a nie z "puszki".
Awatar użytkownika
balwan
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2009, 13:44

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balwan »

waldi 134 pisze:Jeżeli dobrze się orientuję, to wiadomości w Radiu Maryja w godzinach nocnych są wcześniej nagrywane i są emitowane z komputera.
Kilka razy na własne uszy słyszałem, gdy komputer nie odpalił i ojciec prowadzący przepraszał za "chochlika".
To nie był chochlik, to byłem ja bałwan !!!!!
wieczyslaw124
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2009, 15:00

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wieczyslaw124 »

Zejdżcie w końcu z radia.Ludzie starsi nie chcą sluchać ciemnity jaką wciskają inne rozgłosnie.Skąd tyle nienawiści i hamstwa.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

wieczyslaw124 pisze:Ludzie starsi nie chcą sluchać ciemnity jaką wciskają inne rozgłosnie
Szczególnie Dwójka i Trójka. Te dwie stacje ciemnoty wciskają najwięcej, rzeczywiście.
2009-2021
Gucio14014
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2009, 14:23
Kontakt:

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gucio14014 »

Nie urągając założycielowi tego radia , ale gdy czasem przez przypadek zdarzy mi się słyszeć i widzieć sluchacza stwierdzam "Ojciec Rydzyk założyciel największej i co najstraszniejsze legalnej sekty .
Awatar użytkownika
arnold44
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 23 lis 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arnold44 »

Przychodzi mi na myśl kawał o słoniu, ale zostawmy to.
Jak wymieniłem radio w aucie i nie muszę kręcić gałką to naprawdę uwierzcie mi zapomniałem że taka stacja istnieje - ale z ciekawości zaprogramuję sobie stację i posłucham kogo to na widelcu znowu mają redaktorzy czy goście Radia M.; jak słucham tych przebojów to dochodzę do ciekawych refleksji i już wtedy wcale nie żałuję że chodzę do kościoła 3 razy w roku.
tworzenie prezentacji multimedialnych - prezentacje multimedialne
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Dziś Radio Maryja obchodzi dwudzieste urodziny. Z tej okazji odbyła się w Toruniu uroczysta homilia, którą poprowadził abp Sławoj Leszek Głóź.
Według gazety.pl przyjechało ok. dwustu autokarów, a wzięło w nich udział od 10 do 15 tys. osób. W programie było także zwiedzanie budynku rozgłośni oraz korpusu akademickiego Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.
Awatar użytkownika
alpha
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2012, 23:41

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alpha »

No i dobrze że istnieje takie radio. Nie wiem, niektórzy by się nudzili gdyby nie istniało a tak się wyżywają. Dla niektórych to cel życia. Zamiast jakoś ambitnie podejść do życia. Jak się nie podoba, to nie słuchaj i tyle ;) Ja mam swoje radio i też zdarza się, że niektórym się coś tam nie podoba itd. cóż nie chcesz, nie słuchaj, są dziesiątki czy setki tysięcy którym się podoba i jest super. Życie kręci sie dalej ;) Odpuście w końcu bo to od lat już jest żałosne - ta Wasza działalność, Rozumiem media - dla mediów RM to konkurencja ale żebyście Wy psuli sobie z tego powodu krew ? eh :)
Bolesławiec
Rzeczpospolita poszukuje dziennikarzy :)
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
Posty: 1925
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:01
Lokalizacja: Katowice
x 88
x 85

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brk »

Czyżby Radio Maryja zmieniało logo? Takie logo jest zaprezentowane na wersji beta strony radia:
Obrazek
Od 13 lat jako piszący, trochę dłużej jako czytający :D
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11
x 1

Radio Maryja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michas1992 »

brk pisze:Czyżby Radio Maryja zmieniało logo? Takie logo jest zaprezentowane na wersji beta strony radia:
http://beta.radiomaryja.pl/wp-content/t ... logo_0.png
Radio Maryja nie zmieniła loga. Pozsotaje bez zmian na nowej stronie która znajduje się pod dotychczasowym adresem www.radiomaryja.pl Musze przyznać,że strona na plus. Jest lepiej skonstruowana i ściąganie plików jest łatwiejsze. Wogóle strona jest bardziej przejrzystas. Dla niezorientowanych ramówke można znaleźć w zakładce nasze media->radio maryja u góry strony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kubasek i 4 gości