VIVA Polska! Sprzed kilku lat....

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: master »

jak myślicie dobrze że VIVA Polske przejoł Viacom?? Moim zdaniem oferta sie pogorszyła ale to kwestia indywisualnego gustu
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie »

Moim zdaniem Viva PL była lepsza kiedy nie była własnością Viacomu.Teraz to jest taka sobie,ale i tak jest lepsza np. od 4 Fun TV,czy MTV PL.

Pod tym linkiem jest teledysk Liroya-Hello,czy Ty czujesz to ze starym logiem vivy PL. http://www.smog.pl/wideo/2046/liroy/

Na samym dole,ostatni.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: przemkob »

VIVA PL jest moim zdaniem coraz to gorsza.
PRZEMKOB
Kazik
Obserwator

Post autor: Kazik »

Ja chciałbym aby wróciło Get The Clip ale władze Vivy mają to gdzieś
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 660
x 3409

Post autor: Karol »

Władze VIVY wiedzą jak zarabiać pieniądze. MTV to ogólnie światowa sieć tanich programów i dużych zysków reklamowych. Bo to nie wyczyn wyprodukować jedną serię np. "Penetratorów" i wyemitować ją w 50 oddziałach MTV, które do emisji nie dopłacają nawet grosza bo obejmują ich prawa autorskie do programów. Nie wiem tylko jak jest z oddziałami MTV utrzymywanymi przez inne niż Viacom firmy.
Ghost
Użytkownik

Post autor: Ghost »

Przynajmniej leci muzyka 24 h, a na te patologiczne paski dla pokolenie bravo nie zwracam uwagi.
Kto wie co Viacom zrobi z tą stacją za parę lat, na VH1 już pojawiają się jakieś pierdoły rodem z mtv, to kto wie czy nie zostanie nam tylko 4fun.tv....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 660
x 3409

Wątpię, że zostanie nam tylko 4fun.tv. Nie jesteśmy takim małym, raczkującym rynkiem telewizyjnym jak ma to miejsce na wschodzie. Jeśli stacje radiowe się dobrze przygotują, to może także zaczną inwestować w kanały telewizyjne i nie mówię tu o telewizjach internetowych, np. RMF Maxxx TV, lecz o normalnych kanałach nadających satelitarnie. Tu właśnie liczyłbym na uzyskanie koncesji przez RMF Maxxx TV i ewentualnie kanału radiowego Eski, który wzoruje się na francuskim radiu NRJ, przynajmniej tak robił do tej pory. Tamta stacja ma już swoje kanały telewizyjne. Poza tym wchodzi w grę jeszcze wiele opcji, np. całkiem nowe kanały telewizyjne, kanały tematyczne Viacomu, np. MTV Hits.
Awatar użytkownika
Pointrox
Użytkownik

Post autor: Pointrox »

Dla mnie VIVA to obecnie zbiorowisko komercji i najgorszego syfu. Koniec, kropka.
Daredevil
Użytkownik

Post autor: Daredevil »

To chyba nie widziałeś MTV...
Awatar użytkownika
Pointrox
Użytkownik

Mam, a nawet jeszcze MTV Base z Wielkiej Brytanii ale to szczegół ;)
Co ciekawe, na MTV Base wieje mniejszą komercją (bo pewnie w GB nie ma czegoś takiego)
Daredevil
Użytkownik

Post autor: Daredevil »

Chodziło mi oczywiście o polskie MTV, w którym (jak na Music Television przystało) lecą mniej więcej 2-3 godziny muzyki dziennie... :/
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 660
x 3409

Pointrox pisze:Co ciekawe, na MTV Base wieje mniejszą komercją (bo pewnie w GB nie ma czegoś takiego)
Jestem innego zdania. To są kanały skierowane m.in. na inne (niż brytyjski) rynki, dlatego nie ma tam tyle śmieci co na VIVIE. Jednak reklamy pięciominutowe bloki co niecały kwadrans, w dodatku z ryjącymi spotkami towarzystw ubezpieczeniowych nie nazywasz komercją?
Awatar użytkownika
Pointrox
Użytkownik

Ja mam na myśli komercję w sensie muzyki tworzonej pod publiczkę, dla pieniędzy i rozgłosu. Reklama to też swojego rodzaju komercja, zwłaszcza ta forma natarczywej reklamy w Polsatanie.
Ale to już inna historia...
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Post autor: regoat »

ej przeciesz VIVA, MTV i nawet MTV Base a UK to sa momercyjne stacja nadajace komercyjna muzyke wiec nie wiem o co wam chodzi z ta komercja na tych stacjach. Byby lu nie komercyje stacje muzyczne jak np VIVA Zwai i jak skonczyla? Zamknieciem! jak by ktos nie kojarzyl.
user_2009-1-9
Użytkownik

Post autor: user_2009-1-9 »

master pisze:jak myślicie dobrze że VIVA Polske przejoł Viacom??
Witam

Zobaczmy jak nadają zachodnie stacje radiowe oraz telewizyjne a jak nasze Polskie - WSTYD!

Taka VIVA TV to potrafi nadawać godzinę za godziną niezmiennie te same utwory i to przez parę miesięcy od października 2008 do stycznia 2009 niezmienna playklista może z 30 utworów, które NON STOP jak katarynka są nadawane cały dzień przez parę miesięcy.

O dziwo właściciele Vivy Polska bardzo się chyba wstydzą że robią takie dziadostwo bo niestety za nic ten powyższy wpis nie może pojawić się na oficjalnym moderowanym forum Polskiej stacji muzycznej VIVA

Bo ludzie kochani kto to widział żeby ze stacji muzycznej uznawanej kiedyś za bardzo dobrą stację zrobić coś takiego? Czyli skrzynkę grającą nad którą chyba już nikt nie panuje bo często ta skrzynka czyli viva polska się psuje, (np. czarny obraz i tylko napisy albo ich inne błędy nie związane z odbiorem z satelity) - ewidentnie wszystko leci z automatu, myślę że albo to świadome działanie VIACOM by doprowadzić do upadku polskiej Vivy i zastąpieniu jej innym kanałem MTV albo po prostu sposób na promowanie wyłącznie wybranej komercji!

Ostatnio było głośno o tym że ktoś w Polsce wreszcie odważył się powiedzieć że takie radio Zet to gra tylko te utwory na zlecenie - potem był jakiś proces o pomówienia ale mniejsza z tym - to nam naświetliło sytuację w Polsce.

Kiedyś pewien artysta, nie pamiętam który, skarżył się ż jego utwory za nic nie chce puścić ZET’ka czyli coś w tym musi być że w radiu „grają tylko na zlecenie”. – czyli tylko te utwory

A jeszcze propos polskiej Viva TV – odkąd w programie „Club Rotation” zobaczyłem zespół „Zakopower” nic mnie już na tym świecie nie zdziwi a stacja pokazała na co ją stać, pokazała że ROBI SOBIE JAJA Z SAMEJ SIEBIE

Ale niestety ludzie lubią takie dziadostwo bo słuchają przecież – może wyłącznie dzieci i nastolatkowie ale słuchają bo - nie protestują.

No ale kota też nauczy się sikać do kuwety i nigdzie indziej nie zrobi. Człowiek nie jest gorszy od kota, kwestia przyzwyczajenia go. Jak mu dasz g**** i powiesz ze cukierek to jest w stanie w to uwierzyć. Zależy od kolorowego papierka.

Viva polska zapewne taki interes prowadzi – by właśnie byle g... utwór nawijać miesiącami aż w końcu się spodoba. Gdyby im zależało na widach to Viva powinna być na poziomie dawnej i dobrej niemieckiej Vivy albo na poziomie telewizji TMF lub NRJ.

A propos tego gościa z ej strony www: http://www.djsportal.com/pl/bpm/index.php?id=viva

co śmie wypowiadać się tak:
"KONIEC niemiecko – polskiego VIVA TV (...) Za jego kadencji i szefowania 'Club Rotation' Viva straciła chyba z milion widzów”
Ewidentnie podoba mu się chyba obecna „komercyjna papka Vivy” a nie ta historyczna i dobra Niemiecka Viva TV – no cóż – jak mówiłem niektórzy chyba wolą "pięknie zapakowane g......"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”