[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Vissi - to chyba na szczęście ostatni spoiler, który możemy zobaczyć w zapowiedzi sezonu. Chociaż nie, jest jeszcze
[ Spoiler ]
.

Zadanie z zegarami było chyba w 1. edycji WIDM, ewentualnie w 2.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ludzie na FB twierdzą, że Kret zakopał wystający kawałek, bo wie kto go zakopał i jest agentem. To ma ręce i nogi nawet :)
Awatar użytkownika
prezenter
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2015, 12:11
x 1
x 5

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: prezenter »

wiatriwoda pisze:Ja mam pomysł, że zwinął go ktoś kto latał do wody i tam wrzucił :)
Nie mogła tego zrobić osoba, która latała do wody, bo nie mogła tych klocków nawet dotknąć, bo ktoś z tych co je układali napewno by zobaczył a dziwnym trafem znikną klocek z litery, którą układała Olga, więc to może być trop. Przypomnę, że Hubert rok temu w ustach schował kawałki złota, które szukali w wodzie i zrobił to przy wszystkich, więc.... ;)

A co do eliminacji to ja na miejscu Kingi bym w ogóle nic nie mówił, tylko jak co odcinek podsumował bym to typu "Agent dziś mocno zadziałał, więc pokonał was..." :D itd. Ale faktyczne drugi test to PORAŻKA tego programu i mógłbym powtarzać to co wy pisaliście, że powinni coś z tym zrobić, tylko po co, skoro i tak z tym nic nie zrobią!? :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Patrząc na FB nie ma jednego pewnego agenta, więc nie będzie tak, że wszyscy czy wieszkośc wiedziała. Odeta, Olga, Jarek, Kędzior, Edyta, oni dominują :)
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Lester81 pisze:Dzis chyba bardziej podczas licytacji oplacalo sie kupic pamietnik Magi niz jokera. Przeciez wystarczylo dac 200 pln i masz za to info na kogo Maga glosowal i odpadl. A przy okazji moze co innego jeszcze ciekawego by czlowiek przeczytal....
Dokladnie o tym samym wspomnialam wczesniej, nie robmy z niego juz totalnego przypala, dla mnie to ze nikt nie dal oferty na jego zapiski jest conajmniej dziwne.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Było nieśmiertelne stwierdzenie Kingi, "Możesz się pożegnać z kolegami"? Bo szczerze mówiąc, nie zwróciłem uwagi. :D
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 22 lut 2017, 9:22

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adrri »

Ten post to jest jeden wielki spoiler:

Pozostało jeszcze trochę spoilerów:
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mnie zaskakuje jedna osoba - Alan, po 1 odcinku wszyscy go podejrzewali, potem nikt, teraz jest zupełnie niezauważalny. To inteligentny i waleczny gość.
Lester81
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2016, 14:59
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lester81 »

Uciekajacy po miescie Kedzior? hmm czyli tak jak Oswiecinski w pierwszej edycji w czolowce programu - fragment z jednego zadania. A wiec potwierdzamy ze Kedzior jedzie na kontrakcie Tomasza hehe.

Dzis Odeta wspomniala cos o babskim sojuszu. Ona, JJ i mimo wszystko Olga to taki jakby uklad choc ostatnio Frycz jakby nieco dalej i bardziej pilnuje Kreta. JJ trzyma z Odetą a Edyta przekazujac jokera Odecie cos chce sprawdzic na organizmie Moro. Albo Rzezniczakowa cos czuje i ma plan albo sie zagubila w swoich przypuszczeniach i za tydzien poleci. Dzis Edytki bylo duzo w programie a ostatnio bywalo tak ze osoba ktora odpadala w kolejnym programie byla w poprzednim duzo pokazywana. Tak bylo z Maga i Niecikiem - mieli swoje 5 minut.

do tego kwestie jokerow. Niecik daje Madze. on odpada. Maga zostawia Niecikowi to leci teraz on. Edyta rozdaje na prawo i lewo to moze teraz obdarowany poleci....
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ale jaja, Niecik powiedział, że jak TVN zadzwonił do niego ws Agenta, to powiedzieli mu, że będzie Kuba w programie ;)
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

wiatriwoda pisze:Mnie zaskakuje jedna osoba - Alan, po 1 odcinku wszyscy go podejrzewali, potem nikt, teraz jest zupełnie niezauważalny. To inteligentny i waleczny gość.
Ja Alana podejrzewałam przed programem ;) Po 1 odcinku go wyeliminowałam ;)
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Lester81 pisze:Uciekajacy po miescie Kedzior? hmm czyli tak jak Oswiecinski w pierwszej edycji w czolowce programu - fragment z jednego zadania. A wiec potwierdzamy ze Kedzior jedzie na kontrakcie Tomasza hehe.

Dzis Odeta wspomniala cos o babskim sojuszu. Ona, JJ i mimo wszystko Olga to taki jakby uklad choc ostatnio Frycz jakby nieco dalej i bardziej pilnuje Kreta. JJ trzyma z Odetą a Edyta przekazujac jokera Odecie cos chce sprawdzic na organizmie Moro. Albo Rzezniczakowa cos czuje i ma plan albo sie zagubila w swoich przypuszczeniach i za tydzien poleci. Dzis Edytki bylo duzo w programie a ostatnio bywalo tak ze osoba ktora odpadala w kolejnym programie byla w poprzednim duzo pokazywana. Tak bylo z Maga i Niecikiem - mieli swoje 5 minut.

do tego kwestie jokerow. Niecik daje Madze. on odpada. Maga zostawia Niecikowi to leci teraz on. Edyta rozdaje na prawo i lewo to moze teraz obdarowany poleci....
Dobrze kombinujesz z Kędziorem
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

vissi pisze:
wiatriwoda pisze:Mnie zaskakuje jedna osoba - Alan, po 1 odcinku wszyscy go podejrzewali, potem nikt, teraz jest zupełnie niezauważalny. To inteligentny i waleczny gość.
Ja Alana podejrzewałam przed programem ;) Po 1 odcinku go wyeliminowałam ;)
Alan oraz jeszcze 1 osoba dostali rolę Antka z 1 serii.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 22 lut 2017, 9:22

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adrri »

Ogólnie to dzisiejsze zadanie z klockami jakoś tak mi się skojarzyło z tym zadaniem z 1 edycji w rzece. Nie wiem czy też odnieśliście takie wrażenie ? Tam szukali złota i na końcu w działalności agenta pokazali Huberta wyjmującego ukryte kawałki złota z ust. Po tym zadaniu Hubert powiedział "Gdyby ktoś to zauważył, miałby utorowaną drogę do finału) Tutaj co prawda układali, ale najprostszą i najskuteczniejszą metodą było ukrycia jednego kawałka i z pewnością agent to uczynił. Kwestia leży gdzie. Czyżby w finałowym odcinku pokazując działalność agent, produkcja ujawni fragment jak on zakopuje kawałek, bądź chowa gdzieś w gacie? :D
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze:Ale jaja, Niecik powiedział, że jak TVN zadzwonił do niego ws Agenta, to powiedzieli mu, że będzie Kuba w programie ;)
I on to tak na poważnie ;D Znowu wrócił do spięcia z Alanem twierdząc, że go uderzył, ciekawa jestem gdzie jest prawda, akurat wierzę, że Alan ze swoją zadziornością, i dużą pewnością siebie mógł mocno wkurzyć "prostego chłopaka z Podlasia".
Adrri pisze: Czyżby w finałowym odcinku pokazując działalność agent, produkcja ujawni fragment jak on zakopuje kawałek, bądź chowa gdzieś w gacie? :D
Jestem przekonana, że tak będzie, przecież to chyba największy "smaczek" z działalności agenta do tej pory ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości