[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Tez sie zgadam po calosci z Lester81, ciekawe czy sie potwierdzi w nastepnych odcinkach ten trop.
Wiecej sie przewidzi droga analogi, skojarzen, porownan niz tego co nam pokazuja w programie, chyba ze ktos oglada pozniej klatka po klatce,
to a noz widelec cos wypatrzy, w co jednak poki co watpie.
Lester81
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2016, 14:59
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lester81 »

Jesli klocek ktos mial zakopać to musial to byc kret czyli Kret...ale pytanie czy on jest agentem....

analogie mowicie no to moze faktycznie cos w tym jest. Eva Rich to analogia do modelki Edyty lub naszej gwiazdy z USA czyli JJ. Daria to blogerka na finalowa trojke jak Tamara. Alan i Kedzior to nastepcy Tomka i Antka z sojuszu. a jesli chodzi o twarze tvn-u to z pozostalych zostaja Komisarz Zawada czyli Marek, Kedzior jako pracownik TTV i troche Dzien dobry tvn oraz dobry kolega Wojewodzkiego ze stacji radiowej. Skoro Niecik mowi ze zachecali go udzialem w programie bo bedzie Wojewodzki to moze ktos tu cos miesza i od poczatku mial byc wlasnie Kedzior z polecenia Kuby. Chociaz Odeta tez mogla byc z polecenia Kuby. wszak to zona Michala Figurskiego ale oni to sie juz z Wojewodzkim nie trawia....

w poprzedniej edycji byla jeszcze Monika z rodziny zastepczej a wiec gwiazda innej stacji. tu taka gwiazda jest Kret. wtedyvtez Monika byla typowana na agenta a skonczylo sie na braku top 3.

z kolei mikra inteligentna Jablczynska to taka teraz Olga Frycz. czujna i madra ale jednak odpadnie i zajmie 4. miejsce. ...

Nie moge jednak Odety dopasowac..
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W ankiecie na 11 osób, już 2 zagłosowały na Marka, ostatnio na ponad 30 nikt, cóż ten Marek dziś tak podpadł :)
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator
Posty: 389
Rejestracja: 22 lut 2017, 0:34
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Odeta- Dominika Tajner- Wisniewska. Oczywiście mam nadzieje, ze w nie w jej roli, tylko tak osobowosciowo. Dalej stawiam w koncu na nia jako na agentke (trochę z Kedziorem).
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, 0:13 przez kromkachleba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Odeta moze Ci Dominika Tajner tracic, choc ja az do takiego tropu nie doszlam jednak fajnie sie czyta ze ktos cos innaczej probuje rozkminic ;)
Mnie np. chodzi ciagle po glowie Roast Kuby Wojewodzkiego, jak Giza pojechal po Kedziorze, nie dosc ze to bylo w moim odczuci mega smieszne to jeszcze trafne do bolu, ze wreszcie Kedzior bedzie KIMS ? hehe Agentem to by bylo cos w jego karierze ;)
ala
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 13 kwie 2016, 21:34

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ala »

Dlaczego Niecik jest na zdjęciu 6 odcinka w player Agent Gwiazdy -więcej? Zdarzyło się tak kiedyś?
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

A ja się nigdy nie zgodzę z tym ze Niecik to odpowiednik Sieradzkiego-bo Maćka to bardziej do Magi można porównać, tym samym w zyciu Maga nie był odpowiednikiem Szpaka-no chyba ze na zasadzie długości włosów./ Niecik to trochę Oświęciński tej edycji ( i nawet podobnie ich rozsławił Agent)-nawet Tamara gdzieś w wywiadzie tak powiedziała.
gregory15
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2017, 0:13

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregory15 »

Mnie się wydaje, że o ile uczestników można faktycznie scharakteryzować na podstawie określonych kryteriów doboru do "składu" programu, o tyle w kwestii kolejności odpadania zachowałbym większy dystans i nie popadał w paranoję. Rylik i Vienia ciężko podciągnąć pod wspólny mianownik, jeszcze ciężej z Niecikiem i Sieradzkym, tutaj raczej próbowałbym Maćka zestawić z Edytą, oboje związani z branżą modową, raczej spokojni, nierzucający się w oczy - chociaż, jeśli brnąć w teorię spiskową, jest opcja, że Niecik podłożył się na teście, żeby opuścić program i tym samym złamał schemat założonej kolejności odpadania uczestników (to samo mogła zrobić Agnieszka).
Analogię można za to wyprowadzić pomiędzy Magą a Szpakiem, choć podobieństwo też mimo wszystko dość powierzchowne, bo pod względem temperamentu to dwie zupełnie różne osobowości. Alan jest dość wyraźną odpowiedzią tej edycji na Królikowskiego, a Kret wzbudza skojarzenia z Mrozowską, fałszywa agentura, fałszywy trop.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

No właśnie o to chodzi , gdzie Maga bojący się własnego cienia-a gdzie Szpak-pierwszy do wszystkiego... Zupełnie inne bieguny
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

vissi pisze: Niecik to trochę Oświęciński tej edycji ( i nawet podobnie ich rozsławił Agent)-nawet Tamara gdzieś w wywiadzie tak powiedziała.
Dokładnie to samo powiedział dziś Wojewódzki w swoim programie, że Niecik wygrał Agenta, ale nie sądzę, żeby go brakowało za tydzień i w kolejnych odcinkach, zaczynał już przeszkadzać w śledzeniu prawdziwej rozgrywki.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

ala pisze:Dlaczego Niecik jest na zdjęciu 6 odcinka w player Agent Gwiazdy -więcej? Zdarzyło się tak kiedyś?
Zdjęcia są chyba dobierane losowo - zobacz na 4.
vissi pisze:No właśnie o to chodzi , gdzie Maga bojący się własnego cienia-a gdzie Szpak-pierwszy do wszystkiego... Zupełnie inne bieguny
Niezupełnie. Jeden ubiera się jak kobieta i maluje paznokcie, drugi wygląda jak kobieta. Zresztą, jeśli ktoś nigdy nie słyszał o Szpaku, to też miałby problem ze wskazaniem płci. Ciężko ich nazwać 100% facetami. To ich łączy.

Pod koniec odcinka Marek mówi "No właśnie, kto nie był wyczytany?". Nie wiem, jak to interpretować, ale może faktycznie te eliminacje, które widzimy w TV, nijak mają się do rzeczywistości i jest to jeden wielki montaż z wyciętymi fragmentami, byleby tylko zmieścić się w czasie.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, 1:37 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

No nie powiedziałabym, ze Szpak i Maga to 2 odległe bieguny - oboje sprawiają wrażenie, że mają problemy ze swoją płciowością, co robi z nich postacie jednakowo kontrowersyjne, na zasadzie albo jakoś tam akceptujesz albo natychmiastowo odrzucasz. Chodzi o wzorzec osobowościowy, a nie konkretne cechy charakteru - oni reprezentują ten sam.

Dzisiejszy odcinek był naprawdę niezły, agent mógł podziałać i miał pole do popisu. Po tym odcinku naprawdę nie wiem na kogo stawiać.W cień poszła Olga, Kret jak zwykle kręci i to żadna nowość...Chyba Kędzior zaczął mi mocno chodzić po głowie - wg mnie dzisiaj zachachmęcił. On i Kret dzisiaj psuli, trudno mi za to ocenić Darię, a Odeta jak zwykle nieoczywista...Ona faktycznie robi takie wrażenie jak Dominika Tajner w poprzedniej edycji.Cicho - ciemna, trudna do rozgryzienia osoba - to na takie osoby najczęściej padają podejrzenia.

Fajnie widzieć, że sojusze się rozluźniają (Olga - Joasia) - uczestnicy główkują i coraz mocniej się rozglądają za agentem, nie dowierzając już nikomu...

Nie rozumiem dlaczego Kędzior jest uważany za sympatycznego uczestnika. Ok, może taki jest montaż a skoro dziewczyny mówią, że jest spoko to tak jest, ale...Jak dla mnie to Kędzior sporo ukrywa i nieźle miesza w ukryciu. W ogóle jest mało sympatyczny i ma niezłą chrapkę na wygraną,a leniuch z niego nieziemski. Nieźle z Alanem wyrolowali modnego tatę ;))))
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Nola pisze:No nie powiedziałabym, ze Szpak i Maga to 2 odległe bieguny - oboje sprawiają wrażenie, że mają problemy ze swoją płciowością, co robi z nich postacie jednakowo kontrowersyjne, na zasadzie albo jakoś tam akceptujesz albo natychmiastowo odrzucasz. Chodzi o wzorzec osobowościowy, a nie konkretne cechy charakteru - oni reprezentują ten sam.

Dzisiejszy odcinek był naprawdę niezły, agent mógł podziałać i miał pole do popisu. Po tym odcinku naprawdę nie wiem na kogo stawiać.W cień poszła Olga, Kret jak zwykle kręci i to żadna nowość...Chyba Kędzior zaczął mi mocno chodzić po głowie - wg mnie dzisiaj zachachmęcił. On i Kret dzisiaj psuli, trudno mi za to ocenić Darię, a Odeta jak zwykle nieoczywista...Ona faktycznie robi takie wrażenie jak Dominika Tajner w poprzedniej edycji.Cicho - ciemna, trudna do rozgryzienia osoba - to na takie osoby najczęściej padają podejrzenia.

Fajnie widzieć, że sojusze się rozluźniają (Olga - Joasia) - uczestnicy główkują i coraz mocniej się rozglądają za agentem, nie dowierzając już nikomu...

Nie rozumiem dlaczego Kędzior jest uważany za sympatycznego uczestnika. Ok, może taki jest montaż a skoro dziewczyny mówią, że jest spoko to tak jest, ale...Jak dla mnie to Kędzior sporo ukrywa i nieźle miesza w ukryciu. W ogóle jest mało sympatyczny i ma niezłą chrapkę na wygraną,a leniuch z niego nieziemski. Nieźle z Alanem wyrolowali modnego tatę ;))))
Dla tych co nie mogą powiązać Niecika z Sieradzkim już tłumaczę jak reżyser sobie to wykombinował. A więc tak Sieradzki nietypowy artysta, projektant, którego "wymysły" nie każdemu się spodobają, Niecik - gwiazdor disco-polo, a jak wiadomo disco-polo nie cechuje się dużą estymą i tyle. Oni bardzo nad tym się nie zastanawiają wierzcie mi.
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Nola pisze:No nie powiedziałabym, ze Szpak i Maga to 2 odległe bieguny - oboje sprawiają wrażenie, że mają problemy ze swoją płciowością, co robi z nich postacie jednakowo kontrowersyjne, na zasadzie albo jakoś tam akceptujesz albo natychmiastowo odrzucasz. Chodzi o wzorzec osobowościowy, a nie konkretne cechy charakteru - oni reprezentują ten sam.

Dzisiejszy odcinek był naprawdę niezły, agent mógł podziałać i miał pole do popisu. Po tym odcinku naprawdę nie wiem na kogo stawiać.W cień poszła Olga, Kret jak zwykle kręci i to żadna nowość...Chyba Kędzior zaczął mi mocno chodzić po głowie - wg mnie dzisiaj zachachmęcił. On i Kret dzisiaj psuli, trudno mi za to ocenić Darię, a Odeta jak zwykle nieoczywista...Ona faktycznie robi takie wrażenie jak Dominika Tajner w poprzedniej edycji.Cicho - ciemna, trudna do rozgryzienia osoba - to na takie osoby najczęściej padają podejrzenia.

Fajnie widzieć, że sojusze się rozluźniają (Olga - Joasia) - uczestnicy główkują i coraz mocniej się rozglądają za agentem, nie dowierzając już nikomu...

Nie rozumiem dlaczego Kędzior jest uważany za sympatycznego uczestnika. Ok, może taki jest montaż a skoro dziewczyny mówią, że jest spoko to tak jest, ale...Jak dla mnie to Kędzior sporo ukrywa i nieźle miesza w ukryciu. W ogóle jest mało sympatyczny i ma niezłą chrapkę na wygraną,a leniuch z niego nieziemski. Nieźle z Alanem wyrolowali modnego tatę ;))))
Dokładnie tak reżyser widział obu - o nieokreślonej płci/wzorcu płci. I mieli przyciągnąć widza, a potem OUT bo na dłuższą metę tylko by przeszkadzali.
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

A za tydzień znowu sztuczne emocje - powiem tak popatrzcie tylko co Kret trzyma w dłoni?Kto zgadnie co to?
http://player.pl/programy-online/agent- ... ?atpl#play
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości