FilmNet (1995-1997)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

FilmNet (1995-1997)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Czy ktoś pamięta FilmNet, kodowany kanał filmowy?
Był u nas w kraju przez pewien czas... pamietam jak włączyli go do mojej kablówki na 14 dni promocji za friko... a później zamontowałem piracki filtr ;)
Macie jakieś wspomnienia z tym kanałem? Może jakieś zapy i inne bajery ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Z tego co pamiętam, to ten kanał dało się i bez filtra oglądać :) Logo miał takie:
Obrazek

Tylko zdaje się, że było szersze (zajmowało prawie pół ekranu :))
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Ja pamiętam. Mieli fatalne zabezpieczenia przed odkodowaniem. Mój brat na lekcjach w Technikum zrobił karte do odkodowania i już mogliśmy się cieszyć z tej telewizji :) Emitował fajne filmy i seriale. Niestety pamięć się "łuszczy" i pamiętam tylko dwa tytuły - animowany Ace Ventura, Bayer in Bel-Air :) Poza tym był też taki serial o chłopaku, który przez "nieudany" eksperyment miał zdolność do szybkiego biegu. Był też serial o młodym Supermanie tylko nie wiem czy to nie leciało jednak na Canale Plus.

Stacja upadła, bo nie umieli się dobrze kodować, przez co każdy mógł mieć do niego dostęp za drobną opłatą na bazarku ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Jeśli się nie mylę to Filmnet wchodził w skład pakietu Multichoice.Nigdy nie miałem okazji oglądać tego kanału.Z tego co słyszałem to emitowali tam fajne filmy.

http://www.rdi-cards.com/pic.php?i=mult ... crypt2.jpg
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

U mojego sąsiada do niedawna wisiała antena satelitarna z logiem FILMNETu.Zdjął ją bo korozja ją już przeżarła..
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Tomek pisze:Ja pamiętam. Mieli fatalne zabezpieczenia przed odkodowaniem. Mój brat na lekcjach w Technikum zrobił karte do odkodowania i już mogliśmy się cieszyć z tej telewizji :) Emitował fajne filmy i seriale. Niestety pamięć się "łuszczy" i pamiętam tylko dwa tytuły - animowany Ace Ventura, Bayer in Bel-Air :) Poza tym był też taki serial o chłopaku, który przez "nieudany" eksperyment miał zdolność do szybkiego biegu. Był też serial o młodym Supermanie tylko nie wiem czy to nie leciało jednak na Canale Plus.

Stacja upadła, bo nie umieli się dobrze kodować, przez co każdy mógł mieć do niego dostęp za drobną opłatą na bazarku ;)
Hmm, miałem ten kanał, ale nie pamiętam żeby tam seriale leciały, pomyliłeś z C+ (tam leciał bajer z bel-air)
Stacja nie upadła, tylko NetHold został przejęty przez koncern Canal+

Co do filmów, to leciały tam głównie filmy telewizyjne.
Na jesieni stacja nadawała w miare artakcyjne filmy z wytwórni Foxa (hot shot'y, kevin sam w... itd)
Było też kilka filmów Paramount'u

W sumie był to przeciętny kanał.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Pawop pisze:
Tomek pisze:Ja pamiętam. Mieli fatalne zabezpieczenia przed odkodowaniem. Mój brat na lekcjach w Technikum zrobił karte do odkodowania i już mogliśmy się cieszyć z tej telewizji :) Emitował fajne filmy i seriale. Niestety pamięć się "łuszczy" i pamiętam tylko dwa tytuły - animowany Ace Ventura, Bayer in Bel-Air :) Poza tym był też taki serial o chłopaku, który przez "nieudany" eksperyment miał zdolność do szybkiego biegu. Był też serial o młodym Supermanie tylko nie wiem czy to nie leciało jednak na Canale Plus.

Stacja upadła, bo nie umieli się dobrze kodować, przez co każdy mógł mieć do niego dostęp za drobną opłatą na bazarku ;)
Hmm, miałem ten kanał, ale nie pamiętam żeby tam seriale leciały, pomyliłeś z C+ (tam leciał bajer z bel-air)
Co do dwóch pierwszych jestem pewien. Ace Ventura i Bayer in Bel-air leciały na 100%.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

FilmNet nadal istnieje,tyle że w tylko w greckiej wersji jezykowej w pakiecie NOVA z Hot Birda.Kodowany w Irdeto 2
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

A jeszcze słyszałem,że w pakiecie był taki kanał jak CMT-Country music Television,który emitował muzykę country.Aktualnie nigdzie go nie ma.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

Wogóle muzyki coutry nie znajdziesz w żadnej stacji muzycznej.Możesz jedynie Jej co najwyżej posłuchać na Pikniku Country w Mrągowie
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

danielpes5 pisze:Wogóle muzyki coutry nie znajdziesz w żadnej stacji muzycznej.Możesz jedynie Jej co najwyżej posłuchać na Pikniku Country w Mrągowie
A VH1 Country w USA? :D
http://www.vh1.com/channels/vh1_country/channel.jhtml
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Tomek pisze:Co do dwóch pierwszych jestem pewien. Ace Ventura i Bayer in Bel-air leciały na 100%.
Ty chyba mówisz o fimie bel-air (dokładnie nie pamiętam tytułu) mi chodziło o serial z Wilem Smithem.

A tu jest info o fuzji Nethold'u (FilmNet) z Canal+
(pod sam koniec strony)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Pawop pisze:
Tomek pisze:Co do dwóch pierwszych jestem pewien. Ace Ventura i Bayer in Bel-air leciały na 100%.
Ty chyba mówisz o fimie bel-air (dokładnie nie pamiętam tytułu) mi chodziło o serial z Wilem Smithem.
Mówie o serialu.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Serialu Bajer z Bel-Air napewno nie było na Filmnecie
Najpierw był na C+, potem na TVN'ie
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

FilmNet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Pawop pisze:Serialu Bajer z Bel-Air napewno nie było na Filmnecie
Najpierw był na C+, potem na TVN'ie
Skąd ta pewność? Poza tym Bajer był też jeszcze na TVN7. Skończmy, jednak ten wątek, bo nikt nie ma dowodów na poparcie swej tezy. Wróćmy do Filmnetu.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości