Wellbeing Network (HD) (2015-2018)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Tradycjonalista

Wellbeing Network (HD) (2015-2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

W ramówce Wellbeing Network HD widzowie odnajdą nie tylko naukowe programy o zdrowiu, ale też inspirujące ludzkie historie oraz programy prowadzone przez światowej sławy ekspertów. W zaproponowanej ofercie programowej nie zabraknie opinii i porad ekspertów z całego świata: dietetyków, trenerów, instruktorów oraz lekarzy i trenerów rozwoju osobistego - zapowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Chris Wroński, prezes stacji, w przeszłości założyciel firmy Zone Vision, która stworzyła m.in. kanały Reality TV i Romantica.

Na antenie Wellbeing Network HD znajdą się m.in. reality-show „Ostatni dzwonek” prowadzony przez Dwayne’a „Rock” Johnsona, w którym ludzie będą podejmować różne wyzwania, talk-show „Dr Nandi radzi”, w którym omawiane będą zagadnienia medyczne oraz reality-show „Droga na świat” o trzech lekarkach praktykujących położnictwo i ginekologię.

Na razie ramówka obejmować będzie tylko zagraniczne pozycje, ale docelowo znajdą się w niej też produkcje polskie. - Pojawią się one jednak w trzecim kwartale roku. W tym momencie jesteśmy na etapie selekcji programów, które wzbogacą naszą ofertę - mówi Wroński.

Nadawcą stacji, działającej na licencji Ofcomu, jest założona przez Wrońskiego brytyjska spółka 201 Television Ltd. Dyrektorem kanału został Kacper Grzesiak, w przeszłości pracujący w firmie BIM Networks.
21 grudnia kanał trafi do ofert Cyfrowego Polsatu nr. kanału 22 , NC+, Vectra i Toya. Więcej szczegółów:
http://[link zakazany]/artykul/21 ... tylu-zycia

Parametry techniczne:
tp. nr 112 satelity Eutelsat Hot Bird 13C - 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6 (DVB-S2/8PSK), MPEG4, SD.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Kanał nadaje, reklamy lecą i wszystko jest cacy. Lektorzy programów "normalni", a nie z łapanki. Pytanie tylko kto będzie ten kanał oglądał? :)
Tradycjonalista

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

U satelitarnych operatorów niestety wersja SD. Na razie są emocje związane z nowością ale potem? Dobre pytanie, kto to będzie oglądał?
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Tymczasem kanał poleciał na pozycję 169: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8807
Mnie to nie dziwi - Wellbeing (jak większość kanałów lifestylowych) jest nudny jak flaki z olejem, ale dalej będą forsować tego gniota w programach TV. Przykro mi, ale to nie 2007 rok - teraz przetrwają tylko niekodowane, bo ludzie żegnają się z pay-tv.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ludzie odchodzą od pay-tv? Przetrwają niekodowane? Ludzi właśnie stać płacić, wcale tak nie zabijają się o NTC, a tym bardziej o FTA na satelicie. W IV kwartale 2016 roku Cyfrowy Polsat zanotował 5-procentowy wzrost liczby abonentów samej telewizji względem roku 2015, UPC z kolei z końcem roku zaliczyła wzrost o 4,25 proc., Vectra na plusie o 2,48 proc., więc nie wiem, gdzie te pożegnania... :)

Wellbeing Network to kanał silnie sprofilowany. Fakt, że cieszy się małym zainteresowaniem wynika z dość wąskiej tematyki, którą się zajmuje. Nie bez powodu jego dzienną ramówkę zaczynają dominować telezakupy, jednakże jeśli chodzi o nudność - osobiście przysypiam na kanałach muzycznych :)
Pawel

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

To że ludzie odchodzą od pay tv to akurat nic dziwnego. Oferta VOD niezależnych dostawców się rozrasta. Przy pay-tv zostają tradycjonaliści i kibice.
Jednakże to właśnie kanały FTA praktycznie zanikają. Dobre kanały tematyczne w pay-tv przetrwają. Kwestia tylko taka czy Wellbeing Network jest takim kanałem ;).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

http://satinfo24.pl/koniec-wellbeing-network-w-nc/

Papa :-) Chociaż artykuł jest dwuznaczny, albowiem mówi o zakończeniu nadawania kanału w nc+, a za chwilę o tym, że ogólnie to jego koniec. A przecież nadaje jeszcze w sieciach kablowych.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Ten kanał może widziałem 2 razy na oczy. Mamy w Polsce przesyt stacji o charakterze lifestyle'owym, więc nie jestem zaskoczony wygaszaniem Wellbeing Network.
Tradycjonalista

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Mamy przesyt stacji o charakterze lifestylowym. Jak tylko Cyfrowy Polsat przesunął kanał na pozycję 519 od razu się domyśliłem, co się święci.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Jest u mnie w Toyi i muszę przyznać, że nawet raz go nie włączyłam. Pożegnam go bez żalu, jeśli zakończą nadawanie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Tradycjonalista

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

31 października 2018 kanał zakończy nadawanie. Można powiedzieć nareszcie: https://satkurier.pl/news/175103/wellbe ... wanie.html
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Wellbeing Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Wellbeing Network zakończył dzisiaj swoje nadawanie o północy.

Proponuje zatem przenieść wątek kanału do działu ''Wspomnienia''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Joker
Obserwator
Posty: 464
Rejestracja: 15 maja 2014, 14:54
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
x 359
x 108

Wellbeing Network (HD) (2015-2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joker »

Przeglądajac EWyszukiwarkę Urzędu patentowego RP odkryłem że znak towarowy WELLBEING NETWORK zgłaszała Telewizja Polsat.
Ciekawe co tak łączyło polsat z tym kanałem telewizyjnym?
https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/s ... s/Z.453979
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

Wellbeing Network (HD) (2015-2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Nigdy prawdopodobnie tego faktu tam nie odnotowano, więc to podam. Na jeszcze dostępny profilu kanału na Facebooku, dzień po likwidacji kanału pojawiło się oświadczenie z którego jak podaje jakiś Hemal Holden, decyzja o likwidacji kanału była podjęta przez Polsat i nadawca nie miał na to wpływu i że nie zostali o tym odpowiednio poinformowani.
wellbeing.jpg
Do wszystkich zainteresowanych
Prosimy o przyjęcie niniejszego listu jako potwierdzenie, że Cyfrowy Polsat SA podjął decyzję o zaprzestaniu nadawania naszego kanału The Wellbeing Network. Niestety była to decyzja, na którą nie mieliśmy nic do powiedzenia i dlatego szczerze przepraszamy za tak krótkie powiadomienie o tych informacjach. Jako firma nie zostaliśmy poinformowani o tym wstrzymaniu i dlatego nie mieliśmy możliwości dowiedzenia się.

W wyniku powyższego anulowania zaprzestaniemy wszelkiej działalności w Polsce jako firma. Kanał nie będzie już dostępny w Polsce dla wszystkich operatorów od 1 listopada 2018 r. do odwołania.

Ufam, że podane informacje są wystarczające. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się ze mną skontaktować.

Z poważaniem

Hemal Holden
Dyrektor
https://www.facebook.com/WNTVPL/photos/ ... 970711374/
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
pst
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2021, 14:07
x 3

Wellbeing Network (HD) (2015-2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pst »

Joker pisze: 31 sie 2021, 21:48 Ciekawe co tak łączyło polsat z tym kanałem telewizyjnym?
Z Ostrobramskiej 77 prowadzony był playout Wellbeing Network.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości