[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Wg mnie on nie uniesie własnego programu. Facet jest sympatyczny i rozbrajający, ale niestety osobowością telewizyjną nie jest. Łatwo się wyróżniać na tle ludzi, którzy w większości na komików by się raczej nie nadawali.
Wg mnie on naprawdę pasuje właśnie do radia. On jest genialnym komentatorem tego co się dzieje, nie wyobrażam sobie natomiast, żeby kreował zabawne gagi i sytuacje sam z siebie. Typu opis walizki Magi "Świat się zatrzymał. Nic się nie działo tylko płynęła walizka Mateusza". Ale sam "Mateuszem gubiącym walizkę" nigdy nie będzie.
Ale i tak go lubię.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 223
x 327

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

kromkachleba pisze:Wg mnie on nie uniesie własnego programu.
Raczej tak, mimo całej sympatii dla człowieka. Ale bez wątpienia jest bardzo wdzięcznym gościem na jakieś krótsze "występy" i zaproszenia :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
lordi
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lordi »

Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu.To że odpadł nie znaczy, że nie może przebywać razem z uczestnikami programu,bo jak najbardziej może, tylko po prostu nie bierze już udziału w nagraniach.To zdjęcie to prawdopobnie kadr wykonany poza nagraniami :)
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: giornalista »

Co do licytacji pamiętnika Magi: moim zdaniem agent nie mógł otworzyć tej licytacji, bo istniało ryzyko, że nikt nie zechce go przebić. Wtedy przed najgorętszą licytacją odpadłby z gry. Nie dość, że wytraciłby mało pieniędzy, to jeszcze uniknął zrobienia dodatkowej nieprzyjemności w postaci zajumania komuś jokera/immunitetu.
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 223
x 327

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci (...)To zdjęcie to prawdopodobnie kadr wykonany poza nagraniami :)
Ciekawe :huh: Małe zamieszanie jednak jest i będziemy w następnym odcinku z nadzieją wypatrywać Kędziora ;) Daria i Alan umieścili na swoich instagramach "pożegnalne" fotki, ale to też może prowokacja :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
michalw18
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: michalw18 »

lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu. (...)
[ Spoiler ]
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Nie wiem o co już chodzi w tym wszystkim-wkurzę się jeśli będą jakieś powroty jeszcze, chociaż może produkcja postawiała na taki zwrot akcji widząc jaki agent jest nieudolny nijaki i mdły-żeby trochę rozruszać program i wzbudzać jakieś większe zainteresowanie mediów...
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu.To że odpadł nie znaczy, że nie może przebywać razem z uczestnikami programu,bo jak najbardziej może, tylko po prostu nie bierze już udziału w nagraniach.To zdjęcie to prawdopobnie kadr wykonany poza nagraniami :)
No dobra jeszcze jestem w stanie w to uwierzyć, ale zrobili by tak perfidnie, mówiąc "Hej, odpadłeś, usiądź przy komputerze, udawaj, że piszesz test o agencie, a my wyślemy to zdjęcie do gazety, niech myślą, że powróciłeś"?
gregory15
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gregory15 »

Odeta rzeczywiście kiepsko sprawuje się w swojej roli. Ale może być to kwestia pecha, że jej próby sabotażu brały przeważnie w łeb (no chyba, że w odcinku finałowym montażem pokażą nam coś nowego, póki co Jarek i Daria, a nawet Olga wykonali więcej "kreciej" roboty). Na chwilę obecną najlepsza rzecz, jaką można powiedzieć o jej agentowaniu, to to, że przez połowę sezonu była praktycznie niezauważalna, co dodało jakiegoś suspensu temu sezonowi. Osobiście widząc ją w pierwszym odcinku pomyślałem sobie, że byłaby murowanym kandydatem na Agenta, ale okazała się na tyle nijaka, że przez kilka tygodni wykluczałem ją praktycznie z podejrzeń.

Swoją drogą możliwe, że Rylikowa zmyślnie nie dodała zdjęcia, wiedząc, że Kędzior powróci, ale z drugiej strony - nie wiem jak to działa, ale może po prostu nie ma kontaktu z uczestnikami, którzy pozostali na tym etapie i nie dostaje już przecieków o kolejności odpadania? W programie zostały głównie osoby, których nie wymieniła w swoich podziękowaniach po odpadnięciu. Jeśli dobrze pamiętam, to nie wymieniła też Odety. Niewykluczone, że i do niej ma pretensje, wszak trochę trzymały się razem na samym początku, a jej koleżanka okazała się Agentem i Rylik nie wybaczy jej tego do końca życia, że przez jej machlojki tak szybko poleciała? Osobiście byłoby miło, gdyby Kędzior wrócił, bo jemu i Darii kibicowałem najbardziej. Zresztą ta dwójka chyba najbardziej trzyma się z Odetą w programie, więc to trochę zastanawiające, że miał drugi najgorszy wynik na teście.
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

michalw18 pisze:
lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu. (...)
[ Spoiler ]
Tak mowil
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

To dziwne, bo w 1 edycji z tego co pamietam w jakims wywiadzie Macademian Girl powiedziala, ze nawet jak ktos odpadl byl transportowany do hotelu w Johannesburgu i tam spedzal czas do końca zdjęć. A do Polski wracali wszyscy razem.

Teraz tak by sie to zmienilo? Czyżby budzet juz nie taki jak ostatnio?
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1005
x 2923

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik »

Nie mogli wrócić razem, bo Maślak brylował na ściankach, a Szczawińską w tamtej edycji złapali paparazzi na zakupach, no chyba że Tamara mówiła o czołowej grupie, tej, która doszła najdalej.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Dokładnie, powiedział, że wracał sam i z nikim sie już nie widział.
Wydało mi sie to dziwne bo byłam pewna, że zawodnicy wracają turami, najpierw kilka pierwszych osób ktore odpadły, a potem koncowa 6.
Ale Olga po odpadnięciu udała się na Dominikane z tego co czytałam, wiec może Kędzior też poleciał gdzies odpocząć.
Tak czy siak, z nadzieją czekam do wtorku.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nowaczy »

Rok temu był na YouTube filmik z powrotu Szpaka Maćka Sylwii i kogoś jeszcze, z lotniska ktoś telefonem to nagrał-ale nie można już odnaleźć tego filmiku ( było min. jak Sylwia wita się z mężem i podchodzi do nich Szpak-był widoczny też Maciek)
Awatar użytkownika
EBOL OFFICIAL
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: EBOL OFFICIAL »

No napewno jest to robione po to by odwrócić naszą uwagę.
Jeśli ktoś jescze nie widział wczoraj wstawiłem nowy filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xNIDPnbOQ8Y&t=5s
Bless Ya !
Teraz wszystko będzie jeszcze bardziej zagmatwane , jestem ciekaw jak oglądalnośc Ageta teraz wygląda w porównaniu z 1 edycją "Gwiazdy".
Omawiam programy: Agenta , The Voice i nie tylko ;) Zapraszam na kanał ;)
http://bit.ly/2Hr1z4j
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”