[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Jaka lawina komentarzy na FB, że to Kasia nie powinna wygrać programu o.O są głosy, że to był NAJGORSZY występ w historii finałów TTBZ XDDD ja się pytam, czy Ci którzy komentują oglądają ten sam program? :P
lisa
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:01
x 1

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lisa »

Damianou18 pisze:Jaka lawina komentarzy na FB, że to Kasia nie powinna wygrać programu o.O są głosy, że to był NAJGORSZY występ w historii finałów TTBZ XDDD ja się pytam, czy Ci którzy komentują oglądają ten sam program? :P
Komentarza na FB jak zawsze oderwane od rzeczywistości. Tam faworytami byli Sławomir, Krzysiek i Paweł. Kasia nigdy nie była szczególnie lubiana.
Kuloon
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 29 paź 2016, 22:26

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuloon »

Damianou18 pisze:Jaka lawina komentarzy na FB, że to Kasia nie powinna wygrać programu o.O są głosy, że to był NAJGORSZY występ w historii finałów TTBZ XDDD ja się pytam, czy Ci którzy komentują oglądają ten sam program? :P
XDDDDDD HAHAHAHAHA no chyba to są żarty, to kto niby?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Niepoważni, sfrustrowani i śmieszni ludzie... niestety takie bzdury trzeba olewać, bo powiedziałbym tak pokrótce, że nie mają pojęcia o czym piszą :lol:
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Niestety to typowo polskie. Dobić doszczętnie, bo mój faworyt nie wygrał.

Sory, ale Kaśka z tym wykonem jesienią "pogoniłaby" totalnie Tyszkiewicz.

W ogóle poziom tej edycji był dużo wyższy od 6. Maria (nie odbierając jej talentu i tego, że jednak wygrała) nie miałaby szans na wygraną przy takiej stawce.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Kuloon pisze: XDDDDDD HAHAHAHAHA no chyba to są żarty, to kto niby?
W większości piszą, że to Asia zasługiwała na zwycięstwo. Dla mnie, to był jeden z najlepszych finałów w historii tego programu :D jeśli nie najlepszy.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 0:10 przez Damianou18, łącznie zmieniany 1 raz.
kubaj0
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2015, 15:53
x 543
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubaj0 »

Ludzie, Wy nie czytajcie komentarzy na Fejsie i pod filmikami na Youtubie. Radzę Wam to dla spokojności ;) ja od czasu wygranej naszego "specjalisty od kobiecych ról" nic nie czytam na Fejsie o TTBZ, a komentarze na Youtubie olewam jak już jakiś totalnie bzdurny natknie mi się w oczy przypadkiem.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ale akurat z fankami Pawła się zgadzam, że jego brak w finale to kompletna pomyłka ;)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Damianou18 pisze: W większości piszą, że to Asia zasługiwała na zwycięstwo.
Jabłczyńska jest jednak bardzo popularna, od wielu lat, Popowska pojawiła się niedawno, do tego nie mizdrzy się do publiczności, a tę sztukę świetnie opanowała Jabłczyńska :P nic nie ujmując oczywiście jej talentowi. Popowska wygrała jak najbardziej zasłużenie :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

A co z naszym rankingiem za dzisiaj? Na normalnych zasadach?
lisa
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:01
x 1

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lisa »

Nina pisze:
Damianou18 pisze: W większości piszą, że to Asia zasługiwała na zwycięstwo.
Jabłczyńska jest jednak bardzo popularna, od wielu lat, Popowska pojawiła się niedawno, do tego nie mizdrzy się do publiczności, a tę sztukę świetnie opanowała Jabłczyńska :P nic nie ujmując oczywiście jej talentowi. Popowska wygrała jak najbardziej zasłużenie :)
Ja odniosłam wrażenie, że Kasia jest bardzo niemedialną osobą. Jak świetnie wcielała się w postacie przez cały program tak ogłoszenie wyników pokazało, że nie do końca komfortowo czuła się na scenie będąc po prostu sobą. Była strasznie nieporadna, jakby zagubiona, nie wiedziała do końca co powiedzieć. Nie wiem czy tylko ja odniosłam takie wrażenie.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

To tak w ramach podsumowania. Czas na ostatnie rankingi tego sezonu ode mnie :D

Najpierw występy finałowe:

1. Kasia Popowska (bezapelacyjnie, zasłużyła na zwycięstwo! :D)
2. Zosia Nowakowska (jeden z jej najlepszych występów w tym programie :))
3. Sławomir (dobry występ, ale to nie było to czego oczekiwałem)
4. Joasia Jabłczyńska (to był zły wybór na finał, cała reszta zaśpiewała lepiej od niej, ale 2. miejsce, które zajęła jest zasłużenie :D)

Ranking za wszystkie występy w dniu dziejszym:

10 - Kasia Popowska (nic dodać, nic ująć, to było cudo! :D)
7 - Paweł Jasionowski (największy przegrany tej edycji, pokazał, że powinnen być w TOP4 tej edycji :/)
6 - Monika Borzym (zaśpiewała bardzo fajnie :D mi się to podobało, lepiej od Krzyśka)
5 - Zosia Nowakowska (jeden z jej najlepszych występów w tym programie, ale tutaj prócz Kaśki, dwa występy z duetów były lepsze :D)
4 - Krzysiek Kwiatkowski (Monika zaśpiewała lepiej, ale jego występ również dobry :D rozwinął nam się chłopak, w drugiej części tego programu)
3 - Sławomir (Ci co śpiewali w duetach byli, jak dla mnie lepsi)
2 - Joasia Jabłczyńska (po podsumowaniu wyszło, że dzisiaj prawie same dno tej tabeli :/ ale to nie był naprawdę zły występ)
1 - Kuba Świderski (no znowu najgorszy, ale no jak dla mnie nic nie pokazał dzisiaj; robił za tło głównie dla Pawła w duecie)

Ranking za 7. edycję :)

65 - Kasia Popowska
60 - Joanna Jabłczyńska
57 - Paweł Jasionowski
50 - Monika Borzym


44 - Krzysztof Kwiatkowski
42 - Sławomir
37 - Zosia Nowakowska
25 - Kuba Świderski

Żal, że to koniec tej edycji. Jeśli chodzi o poziom, GENIALNY! Bardzo bardzo wyrównany, w sumie aż 3 artystów zasłużyło na zwycięstwo. (Może Paweł, trochę mniej, ale ogólnie gdyby wygrał też byłbym zadowolony :)) Fajnie, że to jednak wygrała liderka mojej klasyfikacji czyli Kasia, która zdetronizowała Asię z pierwszego miejsca, które zajmowała u mnie od samego początku :) więc naprawdę to tylko pokazuję, jak ta edycja była mega wyrównana. Kilka występów, było naprawdę niezapomnianych. Tylko ten Kuba, odstawał wyraźnie od poziomu całej reszty (cztery jedynki ode mnie), ale większość jego występów nie była dla niego pisana. No i może trochę Zosia, ale tutaj chyba wszystkiego nie pokazywała tego co mogła :) takie odniosłem wrażenie. Największe zaskoczenie na plus to Paweł i Sławomir :D myślałem, że będzie z nimi trochę lipa, ale tutaj naprawdę dali radę :D ale Paweł to już w ogóle. Może coś innego niż disco-polo i "Żono Moja"? :P Bo w innym repertuarze, też bym go z chęcią wysłuchał. Chyba trochę będę tęsknić za tymi uczestnikami ;)

Jeśli 8. edycja ma być ta jaka ta co minęła. To ja nadal kupuję ten program! :D tylko to jury, by mogli naprawdę zmienić :/ już nawet dla odświeżenia.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

donixxx pisze:A co z naszym rankingiem za dzisiaj? Na normalnych zasadach?
Możecie podawać punkty, chociaż jesienią zainteresowania nie było, a rok temu po finale zagłosowało tylko kilka osób.

Ranking 9 epa podam po południu :)
Awatar użytkownika
soberTOMek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 07 mar 2017, 17:53
x 14
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soberTOMek »

wg. mnie to był najsłabszy zwycięski finałowy występ
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A pomyśleć, że siedem lat temu bezczelnie nie dopuszczono Kasi (razem z Sawczuk! :D ) do finałowej czterdziestki "Mam Talent". Ogromną drogę przeszła ta dziewczyna, mam nadzieję, że wygrana (w pełni zasłużona) da jej kopa - ona może więcej, niż te lukrowe piosenki. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 3rd, kubaj0 i 21 gości