Telewizja Polsat w sieci

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Miro
Obserwator
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Miro » 06 mar 2008, 16:34

Telewizja Polsat z nowej stron

Telewizja Polsat odświeżyła swoją twarz w Internecie. Stacja uruchomiła nową stronę internetową, która jest bardziej dynamiczna i pełni rolę informacyjną prezentując ofertę programową oraz sylwetki prezenterów.

Na nowej stronie Telewizji Polsat zastosowano nowoczesny system nawigacji, dzięki któremu użytkownicy poruszają się po niej w intuicyjny sposób. W warstwie estetycznej i funkcjonalnej zastosowano nowoczesne podejście, bazujące na przekazie informacji poprzez obraz a nie poprzez tekst. Strona zbudowana jest w technologii flash. Do jej ożywienia wykorzystano elementy animacji.

-Jest to pierwszy etap budowy strony. Aktualnie uprościliśmy nawigację, skoncentrowaliśmy się na łatwym dostępie do najważniejszych z punktu widzenia internautów informacji o programie. Ponadto atrakcyjna grafika ma wzbudzić pozytywne emocje i zainteresować widzów bogatą ofertą Polsatu - mówi Maciej Stec, Członek Zarządu Telewizji Polsat.

źródło: media2.pl

www.polsat.com.pl
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Axel » 06 mar 2008, 16:58

Generalnie strona jest kiepska a ten wszechogarniający kolor czarny aż odstrasza i mówi wręcz "wyłącz już tą stronę !". Może gdyby tło zmienić na kolor biały a ramki na czarny to coś by z tego było a tak to kiepścizna. Poprzednia strona Polsatu byla bardzo wygodna w przeglądaniu i sam często z niej korzystałem aby poczytać np. o najbliższych emisjach filmów wraz z dokładnymi zdjęciami. Teraz jednak chyba kompletnie zrezygnuje z wchodzenia na stronę Polsatu...
0 x
Awatar użytkownika
Krzysztof25
Użytkownik

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Krzysztof25 » 06 mar 2008, 17:22

Axel pisze:Generalnie strona jest kiepska a ten wszechogarniający kolor czarny aż odstrasza i mówi wręcz "wyłącz już tą stronę !"
No własnie! Lepiej POLSAT wróci do starego układu strony.
0 x
TVN to najlepszy kanał!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 8
x 102
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Poland » 06 mar 2008, 17:37

A mnie się podoba choc mogło by być bardziej pomarańczowo. A przy okazji na jakie licho zlikwidowali forum ??
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Axel » 06 mar 2008, 17:51

A co tu sie może podobać ? Strona powinna zawierać jak najwięcej potrzebnych informacji a tutaj mamy tylko program tv i przegląd "gwiazd Polsatu" z gigantycznymi zdjęciami. Po co to komu ? Raz ktoś zobaczy i już drugi raz nie musi. Ty kisiel jak widać nie patrzysz na zawartość wewnętrzną strony ale na "opakowanie".

Po za tym zajrzyjcie do działu "O nas" do tekstu "Historia stacji" - jak widać skurczył sie on jeszcze bardziej niż na poprzedniej stronie. Jak widać Polsat chyba nie chce afiszować sie tym, że istnieje już od 15 lat i miał dużo więcej sukcesów w historii, no albo jakiś kiepski administrator zajmuje sie tą stroną.
0 x
Evil
Junior
x 1

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Evil » 06 mar 2008, 18:16

Ten czarny to mi nawet pasuje, ale te ruszające się obrazki po prawo i na dole, wrrr. Zdjęcia gwiazd Polsatu są gigantyczne, a tekst po prawej jest prawie nie widoczny.
0 x
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Paweł Ciupak » 06 mar 2008, 18:20

Maksymalny pisze:Stacja uruchomiła nową stronę internetową
To nie jest strona, tylko prezentacja flashowa. Dziękuję Polszmatowi, że ma on w najgłębszym poważaniu tych, którzy nie mogą, nie chcą bądź z niektórych powodów wyłączony flash.
W warstwie estetycznej i funkcjonalnej zastosowano nowoczesne podejście, bazujące na przekazie informacji poprzez obraz a nie poprzez tekst.
Nowoczesne? Obrazkami to sie mógł posłygiwać człowiek prehistoryczny, chyba po to nasza cywilizacja jest piśmienna, żeby po coś było pismo wykorzystywane. Poza tym mnie wk*** traktowanie z góry ludzi jako idiotów, którzy nie rozumieją tekstu pisanego i trzeba im serwować jakieś obrazeczki.
Ponadto atrakcyjna grafika ma wzbudzić pozytywne emocje i zainteresować widzów bogatą ofertą Polsatu
Ta, bogatą. Chyba w powtórki, telenowele, TV Markety, konkursy audiotele i oczywiście p0rn.
0 x
Obrazek
Miro
Obserwator
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Miro » 06 mar 2008, 18:27

Paweł Ciupak pisze:
Maksymalny pisze:Stacja uruchomiła nową stronę internetową
To nie jest strona, tylko prezentacja flashowa. Dziękuję Polszmatowi, że ma on w najgłębszym poważaniu tych, którzy nie mogą, nie chcą bądź z niektórych powodów wyłączony flash .
sorry,ale to nie są moje słowa,tylko z artykułu media2 :P
0 x
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: embi » 06 mar 2008, 21:59

Axel pisze:Generalnie strona jest kiepska a ten wszechogarniający kolor czarny aż odstrasza i mówi wręcz "wyłącz już tą stronę !". Może gdyby tło zmienić na kolor biały a ramki na czarny to coś by z tego było a tak to kiepścizna. Poprzednia strona Polsatu byla bardzo wygodna w przeglądaniu i sam często z niej korzystałem aby poczytać np. o najbliższych emisjach filmów wraz z dokładnymi zdjęciami. Teraz jednak chyba kompletnie zrezygnuje z wchodzenia na stronę Polsatu...
Moim zdaniem strona jest dużo lepsza niż poprzednia. Jednak jeśli jesteś fanem TVN-u to masz prawo ją krytykować, choć porównaj strony internetowe tych dwóch kanałów to stwierdzisz że strona Polsatu jest ładniejsza.
0 x
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Axel » 06 mar 2008, 22:03

Nie jestem fanem TVN-u, nie wiem skąd to ci przyszło na myśl. Ale jeśli już jesteśmy przy temacie TVN to ta stacja ma o wiele lepszą stronę internetową od Polsatu, w każdym bądź razie można na niej znaleźć to co sie chce a nie jak na nowej stronie Polsatu wszystko pomieszane i oprawione w czarne barwy.
0 x
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: embi » 06 mar 2008, 22:05

No wiesz zazwyczaj ci co potępiają Polsat są fanami TVN-u, weźmy np. taki forum-polsat prowadził stronę o Polsacie a teraz jedzie po tej stacji ile tylko może. Jeśli nie jesteś fanem TVN-u to wybacz za moje podejrzenia.
0 x
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Zonk » 07 mar 2008, 18:20

Gusta gustami. Mi przypadła do gustu, niektórym nie. To jest dopiero początek i na czerwiec ma być to o wiele bardziej rozbudowana witryna.
Gdyby była tak interaktywna jak ITVP to byłbym bardzo rady.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
Mythical VIP
x 3

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Ice » 07 mar 2008, 22:00

Mnie strona się podoba... średnio. Dlatego, że niestety wszystko jest we flashu i jak na przykład chce dany artykuł 'wziąść' na nową kartę niestety nie mogę. Zdziwiły mnie te czarne barwy. Nijak pasują do kolorystyki Polsatu. Ale jak mam oceniać witrynę poprzednią i nową - stawiam na nową... ;)
0 x
Awatar użytkownika
Orange
Użytkownik
Kontakt:

Telewizja Polsat w sieci

Post autor: Orange » 08 mar 2008, 10:01

Przy słabszych łączach np. moim + FireFox = Błąd typu "Nie wysyłaj" ;/
0 x
Za reklamę w sygnaturze - specjalny VIP-owski ban.[Trzeciak]
Evil
Junior