[POLSAT] Idol (2002-2005, 2017)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
MYSZA32
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 21 sie 2006, 15:00

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MYSZA32 »

Jeśli w jury nie będzie wojewódzkiego to to będzie klapa.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Idol z Kubą Wojewódzkim?

Telewizja Polsat w nowym roku planuje zwiększenie wydatków na własną produkcję. Mówi się o kolejnej edycji "Idola" z udziałem byłej gwiazdy Polsatu - Kuby Wojewódzkiego.

Za produkcję programów w Polsacie będzie odpowiedzialna była dyrektor telewizyjnej Dwójki - Nina Terentiew, której udało się z TVP2 zrobić program o charakterze rozrywkowym.

Aleksander Myszka, prezes Polsatu, zdradził "Gazecie Prawnej", że widzowie mogą liczyć na poprawę jakości polsatowskich produkcji oraz kilka nowości w dziedzinach - seriale, rozrywka, film.

Wśród nowości ma być m.in. kolejna, piąta edycja "Idola". Osoby zajmujące się przygotowaniem do programu chętnie w jury ponownie widziałyby swoją byłą gwiazdę - Kubę Wojewódzkiego.
To trzymamy kciuki,żeby się udało namówić Wojewódzkiego,żeby zasilił skład jury Idola.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Kij z Wojewódzkim. Idol V jest powala na kolana.......
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

"Idol" bez gwiazd?

Sukces "Tańca z gwiazdami" stacji TVN spowodowały, że także Polsat postanowił wrócić do sprawdzonego pomysłu -"Idola". Na razie szczegóły projektu trzymane są w tajemnicy, czytamy w "Super Expressie".

Rzecznik prasowy Polsatu potwierdził "Super Expressowi", że powstanie program oparty na sukcesie "Idola". Wiadomo także, że w programie będzie jury oceniające uczestników.

Zanim ostatecznie powstanie scenariusz nowego programu "Super Express" postanowił spytać jurorów poprzednich edycji "Idola", czy ponownie podjęliby się tej roli. Okazało się, że jedynym entuzjastą takiej propozycji jest Robert Leszczyński, który uczestniczył we wszystkich edycjach.

Jak czytamy w "Super Expressie", Kuba Wojewódzki mimo sentymentu do programu nie widzi w nim miejsca dla siebie. Marcin Prokop także nie wystąpi w programie. Postawę wyczekującą zajęli Elżbieta Zapendowska i Jacek Cygan, którzy oboje przyznają, że dotychczasowa formuła "Idola" już się wyczerpała i nie rokuje żadnych szans na sukces programu.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
balneum
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 29 lis 2006, 23:29

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balneum »

nie mogli by czegoś nowego zaproponować? ciągle to samo... odgrzewane nigdy nie jest dobre:)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Teraz TV4 odgrzewa Idola. Mam nadzieje że niedługo go sama wyprodukuje.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

kisiel205 pisze:Mam nadzieje że niedługo go sama wyprodukuje.
A możesz powiedzieć po co? Dosyć, że BB już daje. Nie mają szans z "You Can Dance".
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Bo oni zawsze pokazują to co powinno być na otwartym Polsacie :) mówiąc inaczej podbierają pomysły i są z tego znani.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

kisiel205 pisze:mówiąc inaczej podbierają pomysły i są z tego znani.
Od kogo podbiera pomysły? Od Polsatu? Przecież wszystko Polsatowskie, łącznie z TV4, mają powiązania z "Polskie Media". W sumie to to samo.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ale zobacz na jej ofertę programów kilka programów powinna być na Polsacie (Big Brother,Happy Hour czy też wcześniej Cała Prawda a z seriali 24godziny czy Zbuntowani).
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No może masz racje ale czemu "chycili " za TV4 zapominając o Polsacie ?? Mogli by do Polsatu podrzucić np : Całą Prawdę która nie jest nadawana albo jakiś inny program z TV4 już nie istniejący, mówiąc inaczej pomoc w obydwie strony (TV4 ----> Polsat, Polsat -------> TV4). Polsat też podrzuca/ł powtórki do TV4 więc czemu nie ma być też odwrotnie ??
Wracając do tematu program podsumuje tak : pierwszy zwycięzca sie wypalił a reszta istnieje (no może poza Krzysztofem Zalewskim) co do pierwszej edycji sądze że nie Alicja Janosz a Ewelina Flinta i Szymon Wydra są prawdziwymi zwycięzcami pierwszej edycji,
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Chwycili w tym sensie że ładują mocne programy w TV4 a Polsat np: w paśmie do 18 jedźie powtórka za powtórką (z przerwą na Wydarzenia i Interwencje). Troszkę lepiej jest z prime-time ale tu też by się zmiany przydały.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

gosciu17 pisze:''Cała prawda'' była niewypałem TV4, więc Polsat bał się brać coś co z góry było skreślone - jak już wcześniej pisałem, że Polsat nie chce upodaniać się do TVN, a zresztą Polsat jest za dużą telewizją aby brać odpadki od mniejszych nadawców. A ''Cała prawda była również pomysłem Tv4 i dopiero byloby gadanie ze polsat bierze wszystko od TV4.(...)
a czy RTL boi się inwestować w jakiś program bo podobny gatunek ma sat.1? (RTL "Olivier Geissen Show", sat.1 "Britt", "Zwei bei Kallwas" Nie i dlatego Polsat powinien ruszyć z kopyta i coś w końcu zrobić z daytime (ale te dusi grosze z Polsatu w życiu czegoś takiego nie zrobią)

Jeśli chodzi o "Cała Prawdę" to nie był to żadny pomysł TV4 tylko niemiecka licencja talk show "Vera" z sat.1. Polska wersja była okropna i nie ma oczym pisać. Jednak mogli się wzorować na "Olivier-ze" albo "Britt" bo te talk showy bardziej pasują do Czwórki (są bardziej dla ludzi młodych)

Idol w Czwórce? Tylko nie to, lepiej niech poszukają nowego formatu i nieoszczędzają na grafice i scenografii (Big Brother V to pod tym wzgędem żenada)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Nie chodziło mi o to, że był całkowicie pomysłem Czwórki tylko ogólnie, że TV4 ogólnie wpadła na pomysł emisji programu. Ja bym chciał Idola w Czwórce albo coś w podobie tego formatu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Idol (2002-2005)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

kisiel205 pisze:Wracając do tematu program podsumuje tak : pierwszy zwycięzca sie wypalił a reszta istnieje (no może poza Krzysztofem Zalewskim) co do pierwszej edycji sądze że nie Alicja Janosz a Ewelina Flinta i Szymon Wydra są prawdziwymi zwycięzcami pierwszej edycji,
Też tak sądzę. Ja i tak szczególną sympatią dażę Ewelinę Flintę. Miła, ciepłą osobą (miałem okazję ją poznać, nie osobiście, ale podczas koncertu), nadal utrzymuje się w świecie muzyki, ale i tak najbardziej z jej wszystkich lubię piosenkę ''Żałuję''. Szymon Wydra? Nie mam nic do niego - jego ostatnia piosenka ''Jak ja jej to powiem'' podoba mi się, ale nie powala na kolana. Co do Ali Janosz - niestety sądzę, że nie miała talentu muzycznego/wokalnego. Była bardzo ''lubiana'' / ''chwalona'' aż zabardzo przez Jury. I na czym skończyła? Na byciu prezenterką w 4 Fun TV (długo się nie nabyła) - nie potrafiła skorzystać z prawdziwej szansy [może dogadać się nie mogła?]. Ale dobrze, że Ewelina, Szymon i pare innych utrzymują sie na rynku - i tak trzymać !

---------------------------------------------------------------------
Przepraszam za post pod postem. To się więcej nie powtórzy :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości