Big Brother dawniej i dziś w Polsce i zagranicą

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Bijatyki odchodziły w innym rosyjskim reality show - :Dom: . To była tylko kopia BB.

Ogólnie to polski Big Brother 4.1 na zagranicznych forach został okrzyknięty najgorszą edycją tego reality show, jaka powstała na świecie.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A to ciekawe... Może mógłbyś podać jakiegoś linka ?

Co do samego Big Brothera V to wczoraj oglądałem wydanie "Extra". Ogólnie program zbyt wiele sie nie rożni od BB 4.1, w ogóle mam wrażenie tak jakby to była kontynuacja bo w końcu jeszcze kilka dni temu leciały powtórki BB 4.1 :lol: Zresztą nawet czołówka jest taka sama - niebieski kolor i ta sama muzyczka - i dopiero gdy pojawia sie napis "Big Brother V" to tło zmienia sie w kolor czerwony.

Po za tym co to za VIP-y skoro ja z nich znam tylko kilka osób ? Uczestników jest chyba z 10 a znajome twarze to tylko polowa z nich ! Wzięli tu jakieś dwie ruskie dziewczyny, dwóch bokserów (chociaż Sosnowski jest znany) i inne podstarzałe gwiazdy - ale i mi VIP-y.
Jeszcze chyba ma ktoś dojść, tak ?
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

Axel pisze:Jeszcze chyba ma ktoś dojść, tak ?
chyba Michał Wiśniewski miał wejść :D
Daredevil
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 31 sie 2006, 10:26

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Daredevil »

Wiśniewski nie miał wchodzić. W niedzielę mówił, że nie wszedłby za żadne skarby świata.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arczi13_90 »

zbroili to po to aby te "gwiazdy" wypromować. Np. Kasia Nova wydała w sobotę swoją debiutancką płytę, a bycie w BB może jej pomóc się wypromować, pokazać, że w ogóle istnieje.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Mnie ta edycja bardzo się podoba pod względem osobowości i zadań i realizacji (prócz pani Rutowicz :/ ) Wszyscy (prawie) czepiają się czołówki i muzyki jej towarzyszącej - spójrzcie na YCD - tam również nie zmieniła się tak bardzo czołówka ani muzyka (wogóle) ;)
Daredevil
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 31 sie 2006, 10:26

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Daredevil »

W Big Brotherze to właśnie czołówka jest najlepsza z tej całej chały.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Daredevil pisze:W Big Brotherze to właśnie czołówka jest najlepsza z tej całej chały.
To czemu wogóle oglądasz tą chałę? Skoro widziałeś czołówkę to chyba i BB widziałeś... A zresztą... i tak ta edycja najbardziej mi się podoba od BB 4.1 Chociaż normalnie jest...
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

No i nie będzie rozbieranka. Sashę w nocy zabrał z domu Wielkiego Brata jej ojciec z ochroniarzami. Producenci się nie zgadzali, ale wyszła. Nie miała zadowolonej miny. Producenci mają zamiar iść do sądu, ponieważ uczestniczka miała wpisane w umowie, że zostanie w programie do końca.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Evil - ja Ci polecam, żebyś obejrzał program, by później pisać prawdę, a nie wymysły Faktu.

Sasha sama zażądała wyjścia z programu po rozmowie ze swoim menagerem, który powiedział jej, że ma ważne spotkania w Amsterdamie. Producenci nie chcieli się na to zgodzić i przetrzymywali ją w domu od soboty wieczora. Gdy Gulczas w niedzielę wychodził z programu, poprosiła go o telefon do menagera, by powiedział mu, że jest przetrzymywana. Ten razem z ojcem Sashy i policją podjechali pod dom Wielkiego Brata.
I co to w ogóle za bzdura z tą niezadowoloną miną ? Ona się cieszyła, że w końcu ją wypuścili. A łzy w oczach, którymi tak bronili się producenci-manipulatorzy i Fakt były spowodowane piosenką, którą dla Sashy zaśpiewał Marcin Miller.
A odnośnie umowy - Sasha wyraźnie powiedziała, że aneks dołączony do umowy dotyczył możliwości rezygnacji z programu. Producenci twierdzą, że aneksu nie było, bo ci amatorzy nawet nie umieją trzymać dokumentów w jednym miejscu. Sasha tę umowę ma i wygra każdą sprawę :)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A czemu Marcin Miller odszedł z programu i potem sobie wrócił i mieszka i mieszka...
Nie oglądam tego programu a jedynie zerkam czasami.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Axel pisze:A czemu Marcin Miller odszedł z programu i potem sobie wrócił i mieszka i mieszka...
Nie oglądam tego programu a jedynie zerkam czasami.
Był gościem. Wyszedł z programu wczoraj wieczorem.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Wyszedł z programu i zaraz powrócił jako gość. No też mi gość, który mieszka tydzień albo i dłużej. Wzięli go z powrotem, żeby oglądalność nie spadła.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Axel pisze:Wyszedł z programu i zaraz powrócił jako gość. No też mi gość, który mieszka tydzień albo i dłużej. Wzięli go z powrotem, żeby oglądalność nie spadła.
Nie był na prawach uczestnika tylko na prawach gościa. Powiedział nawet to sam Wielki Brat. Miller nie brał udziału nawet nominacjach, tylko siedział z uczestnikam w domu WB. Radzę najpierw pooglądać trochę program a potem komentować wydarzenia.

A nigdy nie miałeś gościa w domu który był tydzień albo dłużej? Bo ja np. miałem.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

Big Brother V

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arczi13_90 »

Czy oglądaliście może teraz bbV? Odwołali program, powtarzają BB omnibus, ponieważ w domu zaszło do jego zdemolowania przez Józefa, który pobił ponadto Janusza i gonił jakiegoś tam innego chłopaka (pseudonim bodajże ARIEL). Pokazywali kawałek reklamówki, zapowiadający bb Ring w niedzielę. w tej reklamówce był właśnie pokazany kawałek z tych sytuacji.
Niezłe schizy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości