Telewizja internetowa

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11485
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie jest to fikcja, tylko prawdziwa, ale amatorska telewizja internetowa, w dodatku piracka.
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster
Posty: 1794
Rejestracja: 30 gru 2015, 11:15
Lokalizacja: Słupsk
x 8
x 46

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper130700 »

Najgorszy kanał internetowy jaki kiedykolwiek widziałem. Na pewno nie pojawi się w telewizji.
Początkowo ten kanał miał wystartować w czerwcu, ale nie wiadomo z jakich powodów przesunięto na dzień dzisiejszy.
Awatar użytkownika
vistafan12
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:24
x 13
x 4
Kontakt:

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vistafan12 »

kacper130700 pisze:Najgorszy kanał internetowy jaki kiedykolwiek widziałem. Na pewno nie pojawi się w telewizji.
Początkowo ten kanał miał wystartować w czerwcu, ale nie wiadomo z jakich powodów przesunięto na dzień dzisiejszy.
Pewnie dlatego, że zabrakło dysków na pirackie filmy :DD

Znowu odkryłem ciekawą rzecz - mianowicie facebookowa strona TeleRozrywki wykupiła Lajki żeby się wybić.
Skąd ja to wiem? A no wiem z tego że kiedyś TR wrzuciła jakiś post który miał z 13 lajków - a osoby które ten post lajkneły były z jakiś innych krajów. :D
Edit: W niektórych postach też lajkują Polaki.... ale konta tych Polaków zostały założone tydzień temu, czy nawet później :lol:
oh no it's vistafan again
vistafan12.eu.org
luki118
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 12 paź 2014, 8:06

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: luki118 »

Trzeba zgłosić do Polsatu w sprawie Awantury o Kasę i zaraz ten kanał zablokują :)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11485
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Do ATM Grupy zgłosić.
radek151719
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 02 lip 2017, 23:51

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: radek151719 »

Tylko że oni będą pewnie to puszczać z YouTube bez pobierania- zobacz, że przy emisji filmów jest znaczek YouTube który odsyła do tego filmu na tej platformie, więc zgłoszenie do ATM Grupy nie zablokuje kanału, a... odcinki, które są dostępne na YT... :lol:
vistafan12 pisze: Znowu odkryłem ciekawą rzecz - mianowicie facebookowa strona TeleRozrywki wykupiła Lajki żeby się wybić.
Skąd ja to wiem? A no wiem z tego że kiedyś TR wrzuciła jakiś post który miał z 13 lajków - a osoby które ten post lajkneły były z jakiś innych krajów. :D
Edit: W niektórych postach też lajkują Polaki.... ale konta tych Polaków zostały założone tydzień temu, czy nawet później :lol:
Oj nie ładnie kłamać, podaj kilka linków....

Proszę na przyszłość nie pisać post pod postem. Na dodatek nie cytuje się ostatniego posta i dobrze by było, jakby cytowano konkretną część do której się odnosisz, a nie całe posty - FinalAnswer98
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 sty 2017, 11:54
Lokalizacja: lokalizacją się nie pochwalę
x 20
x 26

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BW134PL »

Nie podoba mi się. Totalna amatorszczyzna, branie filmów z youtube, do tego wszystko co poprzedni koledzy napisali.
Jedyne co jest dobre, to ramówka. Oprawa graficzna przypomina mi początki telewizji internetowych na YouTube, czyli Movie Maker i Paint. Mam nadzieję, że ATM Grupa zniszczy to dno za AOK. Pewnie ten kanał jest prowadzony przez 10 latka.
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11485
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

https://www.facebook.com/telerozrywka/v ... =2&theater
Ten kanał jest prowadzony przez jakieś dziecko. xD
Awatar użytkownika
vistafan12
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:24
x 13
x 4
Kontakt:

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vistafan12 »

radek151719 pisze:Oj nie ładnie kłamać, podaj kilka linków....
Kłamać?
Sprawdź posty z 2014-2015.

Wystarczy tyle cytatu, nie trzeba od razu cytować całego posta :) - FinalAnswer98
oh no it's vistafan again
vistafan12.eu.org
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wakacje pełną gębą :-) A @radek151719 to pewnie ten dzieciak. Nie ma o czym dyskutować.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11485
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

radek151719 pisze:Tylko że oni będą pewnie to puszczać z YouTube bez pobierania- zobacz, że przy emisji filmów jest znaczek YouTube który odsyła do tego filmu na tej platformie, więc zgłoszenie do ATM Grupy nie zablokuje kanału, a... odcinki, które są dostępne na YT... :lol:
Takie dystrybuowanie filmów też jest naruszeniem praw autorskich. Wiem, bo sam się kiedyś o tym przekonałem.
radek151719
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 02 lip 2017, 23:51

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: radek151719 »

vistafan12 pisze:
radek151719 pisze:Oj nie ładnie kłamać, podaj kilka linków....
Kłamać?
Sprawdź posty z 2014-2015.

Wystarczy tyle cytatu, nie trzeba od razu cytować całego posta :) - FinalAnswer98
Haha... Trzy lata temu? :lol:
kacper3100 pisze:
radek151719 pisze:Tylko że oni będą pewnie to puszczać z YouTube bez pobierania- zobacz, że przy emisji filmów jest znaczek YouTube który odsyła do tego filmu na tej platformie, więc zgłoszenie do ATM Grupy nie zablokuje kanału, a... odcinki, które są dostępne na YT... :lol:
Takie dystrybuowanie filmów też jest naruszeniem praw autorskich. Wiem, bo sam się kiedyś o tym przekonałem.
Na tym się nie znam, choć mam podobny przykład: jak ktoś dawał na fb transmisje KSW a ktoś to udostępnił, to ukarany był ten co to transmitował czy udostępnił post? :lol: Tu zasada jest praktycznie taka sama

I ponownie post pod postem. Ostatni raz upominam - jeszcze raz to się stanie a wlepię ostrzeżenie. FinalAnswer98.
Awatar użytkownika
vistafan12
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:24
x 13
x 4
Kontakt:

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vistafan12 »

radek151719 pisze:Haha... Trzy lata temu? :lol:
*sarkazm* Nie, kurczę, 328520 lat temu. *koniec sarkazmu*
To i tak nie ma znaczenia, jak te 9 tysięcy polubień są wykupione. :)
PS: I każdy wie, że ty jesteś właścicielem TeleRozrywki.
PS2: polecam używać opcji edytuj, a nie wpisywać kilka postów na raz.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2017, 14:00 przez vistafan12, łącznie zmieniany 1 raz.
oh no it's vistafan again
vistafan12.eu.org
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Aż się prosi napisać: A nie mówiłem? Przecież już sama ramówka na pierwszy tydzień (zapowiadana od kilku dni) i tak by nie została pozyskana legalnie z taką łatwością, to raz. Dwa, w materiałach promocyjnych było widać czołówki programów zrobionych w Paincie, a i w międzyczasie okazało się, że to jakiś dzieciak prowadzi. Może ująłem to wcześniej w nieodpowiedni sposób, ale mimo wszystko.
Jednego jednak gościowi nie można odebrać: nieźle wkręcił znakomitą większość, nawet niektórych znawców rynku TV internetowych.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2017, 14:09 przez Kacper, łącznie zmieniany 1 raz.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 sty 2017, 11:54
Lokalizacja: lokalizacją się nie pochwalę
x 20
x 26

TELE Rozrywka TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BW134PL »

radek151719 pisze:
kacper3100 pisze:
radek151719 pisze:Tylko że oni będą pewnie to puszczać z YouTube bez pobierania- zobacz, że przy emisji filmów jest znaczek YouTube który odsyła do tego filmu na tej platformie, więc zgłoszenie do ATM Grupy nie zablokuje kanału, a... odcinki, które są dostępne na YT... :lol:
Takie dystrybuowanie filmów też jest naruszeniem praw autorskich. Wiem, bo sam się kiedyś o tym przekonałem.
Na tym się nie znam, choć mam podobny przykład: jak ktoś dawał na fb transmisje KSW a ktoś to udostępnił, to ukarany był ten co to transmitował czy udostępnił post? :lol: Tu zasada jest praktycznie taka sama
Mnie się wydaje, że obydwoje byliby, albo ten co transmitował (koniec ot)
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości