Trójka - Polskie Radio

Pawel

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze: Twoja ocena znów jest niesprawiedliwa, bo czemu te same standardy nie obowiązują we wszystkich mediach publicznych?
To nie moja ocena niesprawiedliwa tylko szefostwa Trójki. Ja tylko wskazałem różnicę między występowaniem dziennikarza Trójki w komercyjnej stacji, a w TVP. No ale widzę że wszystko co nie po twojej linii to brednie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jak dla mnie, to Twoja wypowiedź wyraża poparcie / zrozumienie dla decyzji szefostwa Trójki. Problem w tym, że nie mieści się ona w dotychczasowych standardach, którymi kierowano się w Polskim Radiu. TVP jako "rodzina" na tą chwilę pozwala na udzielanie się dziennikarzy w mediach komercyjnych, więc czy patrząc na ogół działalności mediów narodowych można stwierdzić, że panują w nich podwójne standardy?
Pawel

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Może mają zamiar to zmienić i od czegoś trzeba zacząć. Może inni mają tak skonstruowane kontrakty że nie można im zabronić pracy w komercyjnych stacjach. Pytań jest wiele, odpowiedzi znają tylko szefowie Trójki.

Natomiast tak, moja wypowiedź wyraża zrozumienie tego że czym innym jest pozwolenie dziennikarzowi jednoczesnych występów w siostrzanej TVP a czym innym w komercyjnej stacji nie mającej z publicznym nadawcom nic wspólnego.
Oczywiście pod warunkiem że tyczyć będzie się to wszystkich dziennikarzy na takich samych zasadach (chociaż jak już wspomniałem, nie wiadomo jak skonstruowane są ich kontrakty).
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Wcześniej przesunęli już audycję Andrusa, by kolidowała ze „Szkłem kontaktowym” w dniu, w którym najczęściej bywał w programie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Robert Kantereit również bez zgody na pracę w TVN24 - http://www.press.pl/tresc/50532,robert- ... ign=buffer
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Po 18:00 w Trójce retransmisja wieczoru autorskiego Marka Wałuskiego.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Pozostaje jeszcze Marek Niedźwiedzki, który ma stały cykl w „Pamięci absolutnej” TVN24. Kojarzycie jeszcze jakieś nazwiska z PR występujące w komercyjnych mediach?
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
mrc5
Obserwator
Posty: 570
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:46
Lokalizacja: Warszawa
x 5
x 41

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mrc5 »

W ogóle programy Andrusa są raczej problemem dla dyrekcji Trójki. Nie dość że są mało zbieżne z linią ideologiczną szefostwa, to mają małą wartość komercyjną. Kabarety - nawet te z humorem najwyższych, inteligenckich lotów - nie pasują do stacji z ambitną muzyką rozrywkową i rockiem. Najbardziej pasują do Jedynki - i to nawet gdyby 23,5 godziny ramówki wypełniła Gójska z Rachoniem, a 0,5 godziny Andrus. Bardzo mi przykro.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Michał Olszański o przyszłości popołudniowego ZD3:
Akurat jestem jednym z tzw. rezerwowych, jeśli chodzi o popołudniowe „Zapraszamy”. Prowadziłem tę audycję wielokrotnie, kiedy chłopcy byli na urlopach. Oczekuję na jakąś rozmowę w tej sprawie. Wiem, że Krystian Hanke jest bardzo rozbity i na razie konsekwentnie odmawia prowadzenia popołudniówki. W czwartek zastępstwo miał Kuba Strzyczkowski, w piątek, wiadomo, też Kuba. Co do poniedziałku, jeszcze nie wiadomo. Ta nasza stara grupa w „Trójce” jest coraz mniejsza. Mamy wrażenie, że „Trójka” traci swój charakter.
I o swojej przyszłości w Trójce:
Jestem w troszkę innej sytuacji, bo w tzw. okresie ochronnym. Mam 63 lata i do emerytury zostają mi trzy lata. Więc na razie zostałem, ale też mam granice. Mogę powiedzieć, że sam się nad tym zastanawiam, czy nie przyjdzie taki moment, iż trzeba będzie odejść.
http://wyborcza.pl/7,75398,22601067,mic ... usa-i.html
Ostatnio zmieniony 03 lis 2017, 15:01 przez Kamilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Artur Andrus poprowadził dzisiaj audycje ''Akademia Rozrywki'' po raz ostatni.

Za to dzisiaj w porannym ''Zapraszamy do Trójki'' Piotr Bukartyk zaśpiewał piosenkę o odejściu Andrusa i Kantereita w PR3, gdzie także Wojciech Mann żalił się na antenie z powodu ich odejścia.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Wojciech Zimiński (czyli współprowadzący "Szkła kontaktowego") także zakończył swoją współpracę z PR3: http://wyborcza.pl/7,75398,22604603,woj ... alosc.html

Ciekawe, co z Patrycjuszem Wyżgą, który nadal pracuje w TVN24 BiS i w Trójce.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Jest super, kolejne odejście. Tym razem Michał Gąsiorowski.

http://[link zakazany]/artykul/mi ... erty-pracy
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Monika Sułkowska też odchodzi z ''Trójki''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 180

Trójka - Polskie Radio

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

SNOL pisze:Pozostaje jeszcze Marek Niedźwiedzki, który ma stały cykl w „Pamięci absolutnej” TVN24. Kojarzycie jeszcze jakieś nazwiska z PR występujące w komercyjnych mediach?
Przed chwilą w „Pamięci absolutnej” podano, że Marek Niedźwiecki nie dostał zgody swojego szefostwa na występowanie w tym programie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości