TVP INFO

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Parowka09 pisze:Cóż za pluralizm :lol:.
No jest frakcja promacierewiczowska i frakcja pro-Ziobro-Kaczyński. I mamy pluralizm :)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

A są stali goście TVP Info, czyli Stankowski i tak dalej? Nie ma co - dziś 10, miesięcznica, więc specjalny serwis z transmisją sprzed Pałacu Prezydenckiego... Ale zestaw gości to "dobra zmiana" w praktyce. Sami swoi!
michal
VIP Expert
Posty: 3106
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

pulkownik pisze:
Memorex_94 pisze:Znana głównie z prowadzenia programów call tv w TVN pani Małgorzata Opczowska właśnie prowadziła relacje z przed siedziby PiS. Nie wiem czy już była jakichś czas czy to debiut, ale jestem w sporym szoku, że widzę ją akurat w tej roli.
Już była, wielokrotnie, głównie zajmuje się reporterką i prowadzeniem "Kroniki" w krakowskim ośrodku.
OT: Już od ładnych kilku miesięcy Małgorzata Opczowska nie prowadzi "Kroniki" TVP3 Kraków. Od pewnego czasu ona zajmuje się w tym ośrodku przygotowywaniem paralive'ów dla krakowskiego serwisu oraz prowadzeniem "Pogody".
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Czy ktoś wie, jak wyglądał dzisiejszy Poranek Info? Było jakieś specjalne wydanie, plenerowe na przykład?
michal
VIP Expert
Posty: 3106
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Ciekawe, czy w poniższym linku jest mowa o tej samej Elżbiecie Żywioł, którą znany m.in. z TVP Info?
http://stara.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=103648
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Nie wiem czy zauważyliście ale w tzw. międzyczasie Małgorzata Steckiewicz stała się Małgorzatą Świtałą:)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Nie wiedziałem, że brak dzisiejszego wydania "Panoramy" w TVP INFO to taka ważna informacja żeby w wersji zapętlonej informować o tym na podstawowym pasku. :P
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1435
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 176
x 111
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Spoko, wczoraj podczas wydania specjalnego z okazji Marszu Niepodległości emitowali w zapętlonej wersji czerwony pasek z info, że TeX tylko w TVP1, a TeX Extra będzie o 17:15. Nawet podczas tego drugiego emitowali ten pasek ;)
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mam pewne pytanie a mianowicie jak waszym zdaniem jak TVP rozmieści swoje serwisy w czasie przyszłego remontu? Osobiście juź się pogubiłem w kwestii gdzie nowe studio powstanie. Swoją drogą ciekawi mnie czy studia informacyjne TVP są położone obok siebie w siedzibie Telewizji Polskiej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator
Posty: 747
Rejestracja: 17 sie 2008, 18:18
x 1

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacek_TVPinfo »

tv_fan pisze:Nie wiem czy zauważyliście ale w tzw. międzyczasie Małgorzata Steckiewicz stała się Małgorzatą Świtałą:)
W międzyczasie, czyli między 4.11 (jeszcze Steckiewicz) a 11.11 (już, lub ponownie, Świtała) :D Swoją drogą bardzo mało informacji o kwestiach prywatnych Świtały krąży w internecie.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Z tego co słyszałem, to podobno Małgorzata Świtała-Steckiewicz się rozwiodła, więc dlatego już nie używa nazwiska Steckiewicz.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
Posty: 1518
Rejestracja: 07 maja 2012, 7:01
x 60
x 161

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz44 »

http://[link zakazany]/artykul/ja ... -spoleczna
Kurski jak zawsze w formie!


Swoją droga logika Pana K coraz bardziej mnie zaczyna zadziwiać. W skrócie:
03.2016: Oddanie reżyserki studia A w pełnym HD.
09.2016: TVP INFO nadawać będzie w wysokiej rozdzielczości HD. Od stycznia stacja ma przejść w pełne HD.
10.2016: Nowa oprawa ekranowa INFO.
01.2017: Nic nie zmieniło się w kwestii studia i przekazu.
03.2017: Przetarg na modernizacje reżyserki Studia C "INFO" do standardu HD.
10.2017: Wspólne studio dla Wiadomości i TVP INFO.
11.2017: Koszt nowego studia INFO wyniesie 20 milionów zł.
Po 2020: Wybudowanie nowego obiektu dla TAI.

No i teraz krótkie wyjaśnienie o co mi chodzi. Kurski swoimi decyzjami ciągle popełnia karygodne decyzje, które są kompletnie bez sensu. Dlaczego? Otóż, mamy studio A, które jest jednym z największych pomieszczeń W CAŁYM budynku TAI. Studio przygotowane do HD już w 2016 roku. W marcu 2017 roku KURSKI decyduje się na modernizacje reżyserki studia C. Potem kilka miesięcy później dochodzi do wniosku, że oprawa studio jest do kitu, trzeba wybudować wspólną scenografie dla VV i INFO. I teraz pytanie? Po co nam studio C? Po co włożono kilka, bądź kilka set tysięcy złotych na modernizacje aparatury studia C? Skoro studio A ma kompletne wyposażenie i skoro budujemy wspólną przestrzeń, to nie potrzeba nam studia C. Pomijam już absurdalny plan w 2020 roku postawienia nowego budynku TAI, bo to było faktycznie przyjęte w 2015 roku. I co włożymy grube miliony w budynek na PP a potem co? Wyprzedaż? Bo jeżeli nowy budynek już powstanie, to standard pewnie będzie docierać powoli do 4K, a TVP sprzęt będzie przenosić?

Kurski ciągle udowadnia, że nie posiada JAKICHKOLWIEK kompetencji do prowadzenia czegoś, o czym nie ma kompletnie pojęcia. Szkoda tylko, że jego pozycja jest mocno ugruntowana w TVP.
[ Spoiler ]
Dkdomjk
Obserwator
Posty: 405
Rejestracja: 20 cze 2016, 14:58
x 654
x 78

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dkdomjk »

Jutro wyjazdowy poranek z Wisły.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Podobno wczoraj pojawił się w TVP Info ''pasek grozy'' pt. ''Atak na rząd szefa Platformy Obywatelskiej skompromitowanej głosowaniem przeciwko Polsce''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Nie zdążyłem zrobić fotki, ale w jednym z serwisów jakoś popołudniu niedługo, taki rzeczony pasek się pojawił.

Cóż, zajęcia z etyki dziennikarskiej dają wymierne efekty, skoro paski nie stanowią problemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości