Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Wpasnie rozpoczyna sie ostatni odcinek ESMERALDY. Tak jak 20 lat temu majac 7 lat to przezywalem tak przezywam to i teraz majac prawie 27 lat. Esmeralda jest nie zastapiona.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Ostatni odcinek "Esmeraldy" będzie jutro o 16.00. Telenowela liczy 137 odcinków, a nie 136.

@Marcin Coś czuję, że powtórka "Nie igraj z aniołem" będzie już ostatnią telenowelą na TV4. Nie zdziwię się, jak oglądalność nie będzie zbyt wysoka, co będzie powodem zdjęcia pasma z ramówki. No bo ile razy można oglądać w kółko to samo...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Aha no faktycznie jutro jest 137 odcinek. Przepraszam za pomylke.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Co do "Nie igraj z aniołem" to na początku też myślałem, że oglądalność będzie słaba, ale może widzowie znowu będą chcieli to obejrzeć tak jak jest ze "Zbuntowanym aniołem". Szczerze, to czekam, aż skończy się ten powtórkowy okres i wreszcie jakaś stacja odważy się na premierę. No cóż. Na razie oglądanie premier zostało mi tylko z napisami :/
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Atahan, nawet "Zbuntowany anioł" nie był emitowany w ciągu 8-u lat aż 5 razy. Co za dużo to niezdrowo.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 04 paź 2017, 0:18
x 3
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hombre »

Atahan pisze:Co do "Nie igraj z aniołem" to na początku też myślałem, że oglądalność będzie słaba, ale może widzowie znowu będą chcieli to obejrzeć tak jak jest ze "Zbuntowanym aniołem".
Oglądalność piątej powtórki "Nie igraj z aniołem" to prawdziwa zagadka. Wciąż nie wiem co skłoniło Czwórkę do takiego (dość ryzykownego) posunięcia. Z jednej strony bezpieczniej byłoby dać o 16 jeden odcinek "Nie igraj z aniołem", a o 17 nową telenowelę (wszak to już prawie sezon wiosenny), bądź kolejną hitową powtórkę z lat 90. Z drugiej strony jednak, patrząc na ostatnie lata, Czwórka (w przeciwieństwie) do Pulsu, podejmuje właściwe decyzje co do emisji kolejnych pozycji latino. Może i tym razem widownia dopisze. Moja babcia już szykuje się na powtórkę, gdyż oglądała "Nie igraj z aniołem" tylko raz (podczas premiery) i z chęcią zobaczy ją po raz kolejny. Może inni myślą podobnie i fakt piątej emisji nie będzie miał tu większego znaczenia.
M@rcin pisze:Jeśli chodzi o ten strach przed premierami, to absolutnie niesłuszny. W dalszym ciągu na rynku można wyłuskać prawdziwe perełki. Takie telenowele jak "Mi adorable maldicion", "El vuelo de la Victoria" czy "Sin tu mirada" są jak żywcem wyjęte z końca lat 90-tych. Jeśli sięgnąć głębiej w archiwa Televisy, to takich niewykorzystanych przez nasze telewizje szans jest znacznie więcej - "Inocente de Ti" (pierwsza samodzielna telenowela Nathalie Lartilleux), porywające "Contra viento y marea", "Alborada", "Peregrina", "Heridas de amor", czy wielki hit Meksyku w postaci "Fuego en la sangre" (remake "Gorzkiej zemsty, a właściwie jej pierwowzoru).
Nawet w Aztece jest jedna taka perła, a mianowicie "Pobre Diabla" (pierwowzór siegającej 6%SHR "Kotki" w TV4).
Z Venevison też już się powtarzam, ale "Gata Salvaje" i "Angel rebelde"są idealnie skrojone pod polskiego widza telenowel.
Zgadza się. My, czyli fani telenowel o tym wiemy. Osoby pracujące dla danych telewizji już pewnie niekoniecznie.Dostępnych tytułów, które mogłyby się spodobać jest wiele, a telewizje powinny iść za ciosem. Wciąż dziwi mnie, np., że w 2011r., po sukcesie "Osaczonej" Czwórka nie postawiła na "Valerię" z tej samej wytwórni i z tą samą aktorką w roli głównej lub właśnie "Pobre diabla" (również z Alejandrą Lazcano). Teraz także zaskoczyli, gdy po "Esmeraldzie", nie będzie, ani "Pauliny", ani "Marii z przedmieścia"... Szkoda.
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

No wlasnie jak nie bedzie na tv4 ani Pauliny ani Marii z przedmiescia no to pan Jacek moze zaczac dzialac. Kiedys tu pisal ze pewnie tv4 kupilo tez inne hity bo maja wspolprace z Televisa. Ale najwidoczniej nie wiec panie Jacku niech pan nie czeka jak kiedys z Esmeralda ze jej nie bylo a jak juz byla to tv4 kupilo.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Na chwilę obecną nic nie zapowiada zmiany, w obecne pasmo, gdzie jest "Królowa Serc" będzie "Kobra", godzinę wcześniej niekończące się powtórki "Lombardu"...

"To moje życie" akurat z samego rana oglądam, ale wolałbym, aby leciało o 16:00 jak wrócę do domu :-\ .
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Pinirini pisze:No wlasnie jak nie bedzie na tv4 ani Pauliny ani Marii z przedmiescia no to pan Jacek moze zaczac dzialac. Kiedys tu pisal ze pewnie tv4 kupilo tez inne hity bo maja wspolprace z Televisa. Ale najwidoczniej nie wiec panie Jacku niech pan nie czeka jak kiedys z Esmeralda ze jej nie bylo a jak juz byla to tv4 kupilo.


Pan Jacek powinien również wziąć pod uwagę takie tytuły jak La patrona,Solamente Vos, Gata Salvaje,En otra piel, El Rostro de la Venganza,
Corazón Valiente,Dońa Barbara, Marido en Alguier , Montecristo z Silvią Navarro, yo no creo en los hombres z premier, a z powtórek Paulina, Virginia, mogliby też ze swojego katalogu wziąć Miłosny nokaut, Sidła namiętności, Twarz Analiji, Zorro :)


Ciekawa jestem natomiast co ITVN da za obecną telenowelę, mogłaby to być La ley del corazon :)

Na noveli.pl odpisali
"Prawdopodobnie nieemitowana dotąd produkcja z Kolumbii. Wkrótce ujawnimy tytuł." więc już zastanawiam się jaka to mogłaby być, czy wyprodukowana na kanale np. RCN czy, która powstała w Kolumbii np Dona Barbara :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Wpasnie rozpoczyna sie ostatni odcinek ESMERALDY. Tak jak 20 lat temu majac 7 lat to przezywalem tak przezywam to i teraz majac prawie 27 lat. Esmeralda jest nie zastapiona.
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

https://fakty.tvn24.pl/archiwum-faktow, ... 07897.html

Po pierwsze: po co drugi raz pisałaś ten sam post, co wczoraj? Po drugie: obowiązuje podanie jakiegoś komentarza własnego do wklejanych linków. Po trzecie: nie pisz posta pod postem. Masz opcję edytowania postu dostępną przez 12 godzin. Na przyszłość za takie rzeczy zostanie udzielone ostrzeżenie. / Jantar
Sila
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:46

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sila »

Odcinki Królowej serc na TV puls o godz 5:00 jednak od 12 lutego.
katep
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 gru 2014, 22:14
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: katep »

jak wygląda oglądalność "Nie igraj z aniołem" na Tv4?
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Też jestem tego ciekaw. Zapewne wkrótce owe informacje poda novela.pl :D
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Sila pisze:Odcinki Królowej serc na TV puls o godz 5:00 jednak od 12 lutego.
Czyli jednak miałem rację z tym, że będzie zmiana szybciej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości