Polo TV

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Z Polo TV też chyba znikają bo padają teź podziękowania dla stacji za współpracę. Myślę że producentowi programu czyli Wydawnictwu Muzycznemu Folk zmiany własnościoer w stacji mogły się nie spodobać.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

A ja myślę, że miał z nadawcą umowę do końca grudnia br., która wygasła :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Dziś rano byłem w Kebabie gdzie akurat leciało Vipo. Pomyślałem "o kurczę znowu Vipo". A to był ostatni odcinek :O

Forma pożegnania nie zwiastuje niczego dobrego. Wiele takich pożegnań już widziałem i wiem, że rzadko kiedy programy wracały. Do TVSu raczej nie wrócą, bo Grodzki jawnie wyśmiał tę stację... na antenie Polo TV. Inni też tego programu nie wezmą no bo kto i po co ? Tak więc można wstępnie uznać, że Vipo przeszło do historii. I tak długo pociągnęli - mieli farta, że Polo TV ich przed wieloma laty wzięło.

Program nie był zły, nawet go lubiłem i oglądałem jeszcze w TVS. Jego bolączką była po prostu zwykła wtórność - cykle "co na mieście ?" oraz "pytania (dziewczyna przepytująca zespoły)" niewiele wniosły do programu - były wręcz nudne. Sam Grodzki jako prowadzący oraz teledyski były okej ale to stanowczo za mało w dzisiejszych czasach.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Polo TV z nową oprawą graficzną (zapy z WP Pilota, stąd słaba jakość):
Załączniki
Screenshot_2018-02-10-00-55-25.png
Screenshot_2018-02-10-00-55-29.png
Screenshot_2018-02-10-00-53-59.png
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 658
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2127
x 474

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

Ohydna.. Belki zasłaniają pół ekranu.. Nie lubię ogółem tego typu muzyki ale poprzednie belki były lepsze.
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Obecna oprawa nawet lepsza od poprzedniej.
Persefona
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:23

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Persefona »

Mnie się także podoba, o niebo lepsza od poprzedniej. :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A dla mnie zdecydowanie za duża - a już kropek zasłaniających przez moment CAŁY ekran nie widziałem nigdy na żadnym kanale. Oni robili tą oprawę dla niedowidzących, czy jak ?
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2570
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 671

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Stacja zwinęła kolejne pasma z retromuzyką (m.in. w czwartkowe i piątkowe wieczory). Jeszcze trochę i odetną klimaty lat 90.

Zastanawiam się, kto tak serio ogląda te wszystkie programy z gwiazdami disco polo (czy też polskiego dance). Od marca zrobili trochę porządków w ramówce, poznikało część staroci (m.in. Vipo Disco Hity czy jakoś tak, pamiętało to jeszcze czasy TVS!) i pojawiły się kolejne nowości. W czasach Internetu i ciągłej łączności wykonawców z fanami jakieś "Selfie z fanem" emitowane w środku dnia kogoś obchodzi?

Widzę, że Lemon Records co do joty powiela taktykę Polsatu z pierwszej fali disco polo. Kiedy udało się wypromować gwiazdy (w latach. 90 wiadomo, a teraz np. Weekend czy Piękni i młodzi), wylewa na rynek masę wykonawców z własnej wytwórni z seryjnie produkowanymi utworami. Może tym razem się uda. Przy okazji pozwala to spojrzeć inaczej na sprzedaż LR przez ZPR. Nie widzieli większego potencjału? Nie byli gotowi na dalsze wywalanie pieniędzy w produkcję gwiazdeczek?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Warto wspomnieć, że prezenterka stacji - Edyta Folwarska - zagrała w głośnym już filmie Patryka Vegi pt. "Kobiety Mafii": http://pytanienasniadanie.tvp.pl/226446 ... tryka-vegi
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ja np. lubię sobie włączyć Polo TV i po prostu ot tak pooglądać/posłuchać niekoniecznie siedząc ale ogólnie chodząc po pokoju, robiąc inne rzeczy. Myślę, że widownia Polo TV jak i innych stacji muzycznych w ciągu dnia jest zupełnie przypadkowa, po prostu są to ludzie, którzy włączą TV, żeby posłuchać i czasem zerknąć. A na co zwykle trafiam ? Na "Disco Studio", "Disco Polo Live", playlisty teledysków, jakieś wstawki reporterskie, weekendami na "Video Mix" - i właściwie lubię ten cały kontent. Ale muszę przyznać, że jeszcze parę miesięcy temu znacznie lepiej mi się oglądało tę stację, po przejęciu przez Polsat widać, że coś grzebią - chociażby oprawa troszkę mnie drażni. Niestety dodali też paski z pozdrowieniami i jakieś wstawki ekranowe rodem z Vivy lub 4fun.tv. A jak wiadomo każdy kanał muzyczny, który zaczyna coś takiego wstawiać na ekran w niedługim czasie bardzo marnie kończy. No ale dopóki na Polo są teledyski najpopularniejszych zespołów gatunku to jeszcze pociągną długo.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Polo TV ma swój spot ramówkowy "Miłość w rytmie Polo TV".
ManiakTV
Obserwator
Posty: 465
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:10
x 46
x 30

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ManiakTV »

A w PoloTV nadal pachnie świętami, szczególnie przez czapke mikołaja w logu, chyba że to jest celowe, aż do końca zimy? 😕
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Za miesiąc ma mieć miejsce trzęsienie ziemi w Polo TV:
Screenshot_2019-03-15-14-34-09.png
Poland - Aktywnie najlepszy!
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

Polo TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

Z jednej strony to zaskakujące a z drugiej strony szansa na powrót takich wykonawców jak Buenos Ares, Impuls, Focus czy Model MT.
Natomiast ja myślę że od maja zmieni się rotacja pasma Szalone lata 90. i nie będzie już powtarzać od 5 lat tych klipów które są emitowane w Szalonych latach 90. tylko pokażą wszystkie klipy z lat 1994-2002.
Jedyny w swoim rodzaju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości