[TVP1] Alarm! (2018-2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pierwsza część OK, druga - nawalnka na PSL i chwalenie PiS. A jutro warszawska reprywatyzacja, czyli gdzie mieszkają celebryci.

Co jak co, ale w takich programach, gdzie ważny jest poszkodowany człowiek powinno się unikać włączania się w gorącą kłótnię polityczną.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ale ten program po to właśnie powstał, "zwykły człowiek" jest tylko narzędziem do uderzania w inne partie. :) PiS bardzo boli brak władzy w świętokrzyskim, akurat Opatów to oaza PSL (ale to temat na dłuższą i zupełnie inną dyskusję), natomiast pan radny przedstawiony w reportażu robi tylko szum wokół siebie i wokół szpitala, pomocy z jego strony praktycznie brak, ale to na rękę TVP, to częsty gość TVP Kielce. ;)
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

@Trzeciak, w roku wyborów samorządowych? Nie wydaje mi się. Nie wiem też do czego miało służyć wetknięcie na początek tematu himalaistów.

Co do wirtuala - widać troszeczkę sztuczność (szczególnie te lampy na suficie), ale całość jakoś nie kuje w oczy zbytnio. Sygnał dźwiękowy trochę nijaki. Gdyby w napisach końcowych nie było informacji, że autorem jest Lorenc, wcale bym się nie domyślił.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dijon pisze:@Trzeciak, w roku wyborów samorządowych? Nie wydaje mi się. Nie wiem też do czego miało służyć wetknięcie na początek tematu himalaistów.
Temat himalalistów jest ostatnio nośny - zaraz po zimowej Olimpiadzie, więc to sposób na złapania widza na haczyk.

To, że program służy do nawalanki, to i po postaci prowadzącego wiem, choć jestem ciekaw o co będzie chodzić z jutrzejszymi "celebrytami"? :evil:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Teraz trwa wspomnienie o tym, że w dziko reprywatyzowanych kamienicach mieszkają Edward Miszczak, Ania Rubik, Jarosław Gugała, Monika Olejnik, czy Monika Jaruzelska. Ma to związek z materiałem o reprywatyzacji. Gugała udzielił kilku słów na telefon, Olejnik już nie.
Pozdrawiam, Trzeciak
polajt2
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 13 sty 2016, 13:59
x 20

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: polajt2 »

Boże, zakochałem się w tym programie. Przyznam, że poczułem się jakbym się przeniósł w czasie i przypomniała mi się telewizja za pierwszych rządów PiS. To jak początki "Misji specjalnej". Dzisiejszy materiał - mistrzostwo. Za każdym razem kiedy czytam o WSI, kiedy oglądam reportaże o WSI myślę, że już nic mnie nie zaskoczy. A tu proszę - ofiary dzikiej reprywatyzacji, często starsi ludzie, walczący w Powstaniu Warszawskim byli wywalani ze swoich mieszkań na zbity pysk, żeby taki Miszczak, Olejnik, Rubik mogli chwalić się najmodniejszym adresem w mieście. I Gugała w kamienicy po Brzeskiej - smaczek, jakie lubię.

Wczoraj nie oglądałem programu. Jakoś wizja kolejnego reportażu o K2 nie zachęciła mnie do tego. Podejrzewam, że wczoraj stąd ta nie najgorsza mimo wszystko, ale też nie najlepsza oglądalność. Póki ktoś nie zapuka do mieszkań osób tworzących ten program i nikt nie poprzecina im przewodów hamulcowych w samochodach, to będzie co oglądać.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Prawda to, że program dzisiaj wcięto po \\', a przed "Sportem"?
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak, program wyemitowano już po "Pogodzie".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Nieźle kombinują z ramówką ;) Może ten wynik z wczoraj był impulsem do takich zmian.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Re: [TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Czyli wbrew własne fałszywej propagandzie sukcesu, potwierdzono porażkę startu i wprowadzają chaos w ramówce, tylko dla celów propagandowych, brawo.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

A jutro pewnie będzie od razu po "Wiadomościach", aż w końcu premiery wylądują w paśmie powtórek. :lol:
bastus18
Junior
Posty: 1021
Rejestracja: 23 sty 2014, 7:17
Lokalizacja: Kraków
x 6
x 32

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bastus18 »

Program był dziś również emitowany w TVP Info tuż po "Gościu Wiadomości", może to było przyczyną, że w Jedynce "Alarm!" wyemitowano przed sportem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To i tak zbiega do jednego - lepszej oglądalności ze starciem z "Barwami szczęścia". ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Re: RE: [TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Medyk24 pisze:A jutro pewnie będzie od razu po "Wiadomościach", aż w końcu premiery wylądują w paśmie powtórek. :lol:
Raczej tak się nie stanie bo cel programu jest oczywisty.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Alarm!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To wyląduje po "Teleexpress", a przed "Jaką to melodią?". A co? ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości