[TVN] Hipnoza (2018)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Tak sobie myślę, czy TVN wmawiając ludziom podczas promocji, że to się dzieje naprawdę, rzeczywiście sądził, że jego "młody, wielkomiejski widz" w dobie internetu nie znajdzie sobie tam zagranicznych wersji tego formatu, gdzie rzekomi "uczestnicy" zachowują się dokładnie tak samo jak w polskiej wersji? Nie dało się chociaż próbować zachować jakichś pozorów, zmienić przebieg zadania, a nie robić dokładnie to samo, w takiej samej kolejności? Widzieliście ten fragment wersji brytyjskiej, który zamieściłem. Tyranozaur identyczny, ratownik identyczny, tyranozaur ryczy i straszy prowadzącego identycznie, ten boi się identycznie, ratownik całuje prowadzącego identycznie. To jest tutaj najgorsze - pójście produkcji na łatwiznę. Księga formatu zakazuje jakiejkolwiek własnej inwencji?
2009-2021
Lex

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Kompletnie nie wiem w jakim kierunku idą polskie telewizje. Mam wrażenie, że się zatrzymali na pierwszej dekadzie XXI wieku. Tak jak napisał @Direct. Dyrektorzy programowi uważają chyba, że ich widz jest głupi i szuka dalej taniej rozrywki w telewizji.
Dalej czekam na program rozrywkowy związany z iluzja i magią, ale nie w kategoriach cyrku.
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:25
x 1
x 11

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P »

Chyba wszystko zostało powiedziane- poziom żenady przekroczył wszelkie normy... Mam nadzieję, że "Kocham Cię, Polsko", a i nawet "Shrek" zmiażdżą ten program, a Miszczak zastanowi się następnym razem czy warto wprowadzać coś takiego na antenę... TVN na początku sezonu funduje nam festiwal żenady ;) Jeszcze "Iron Majdan" jutro...
;)
Lex

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Pierwszy odcinek ze względu na swoją głupotę może mieć wysoką oglądalność, ale potem ona będzie drastycznie spadać.
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Zadanie ze SPA tak jak z literami też toczka w toczkę jak w UK...
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Spróbuje załapać się na nagranie :D I odkryć co tam wyrabiają :P
xyz
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Wszystkie odcinki są już nagrane. Kilka właśnie widziałem zza kulis.
vissi

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Pudelek sie spisał ;)

https://www.pudelek.pl/artykul/126019/u ... stowaniem/

Mówiłam ze ta blondynę kojarzę-a akurat kilka razy widziałam House Hunters :P
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Właśnie oglądam powtórkę tego ambitnego programu - po minucie normalnie wymiękam. :lol:
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

Ta blondyna brała udział w "Jokerze".
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

To, że w programach biorą udział osoby z doświadczeniem telewizyjnym, nie jest nowością.
Lex

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Gorzej jak z widza próbuje się zrobić idiotę takimi podstawionymi osobami. Paradokumenty są w Polsce tak popularne, ze niektórzy kojarzą tych podstawionych aktorów nawet w teleturniejach bądź w programach talent show.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

pulkownik pisze:Czyżby prowadzący wreszcie zrozumiał, w czym bierze udział?
Ja tam kręgosłupa moralnego u Chajzera nie widzę. Naprawdę nie trzeba zobaczyć krytyki w Internecie po emisji (!), żeby zdać sobie sprawę, że ten format pachnie kupą.
rynienka
Obserwator
Posty: 292
Rejestracja: 23 sie 2017, 22:15
x 16
x 48

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rynienka »

A można było kupić po prostu jakiś fajny, normalny teleturniej zamiast robić debili z występujących i przy okazji próbować zrobić takich samych z widzów... "The Wall" w podobnym paśmie na TVP1 radzi sobie bardzo dobrze. Pierwsze, co nasunęło mi się na myśl to "The Chase" albo "Grasz czy nie grasz", ale innych formatów, które pasowałyby do TVN-u jest mnóstwo.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Hipnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Format "The Chase" idealnie by się nadawał do TVN-u. W brytyjskiej ITV jest pokazywany o godz. 17:00 i regularnie ogląda go 2,5-3 mln widzów. Naprawdę świetny teleturniej z tzw. "goniącym", czyli przeciwnikiem uczestników - 100x byłby lepszy od tego hipnotyzującego badziewia. Tylko musiałby być pokazywany od poniedziałku do piątku. Ja się dziwię, że jeszcze do tej pory ten format nie zawitał do Polski - to jest w końcu też od ITV, tak jak ta cała durnowata "Hipnoza" :) Tym razem wzięli ewidentnie gorszy teleturniej od Brytyjczyków... u nich "Hipnoza" utrzymała się przez 2 (!) sezony, a "The Chase" jest pokazywany nadal od 2009 roku. Więc chyba warto byłoby spróbować. :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości