Cyfra+ - pytania i problemy

fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

czuje sie ignorowana...To prawda, ze mam 2 tygodnie na rezygnacje z cyfry? Strasznie malo czasu w sumie...
matuszr
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2008, 16:17

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: matuszr »

witam!!!ludzie pomocy,mam prawie idealny sygnal ale nie wyszukuje zadnego kanalu(dekoder z twardym dyskiem,talerz 80)prosze o pomoc
Animal
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 12 sie 2006, 15:23

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: Animal »

kol.dedal@ ze strony C+ http://www.cyfraplus.pl/ wybierz w dolnym lewym rogu masz tam wszelkie promocje majowe w C+ zawartość poszczególnych pakietów i ich ceny a z prawego górnego rogu masz dostęp do magazyny abonentów C+ tj Magazyn Plus z zawartością /nowinkami /programową w C+.Po zapoznaniu podejmij decyzję.Pozdrowienia
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

forumowicz pisze:
fortuna pisze:czuje sie ignorowana...To prawda, ze mam 2 tygodnie na rezygnacje z cyfry? Strasznie malo czasu w sumie...
Nie do końca rozumiem o czym piszesz.
Jeśli chodzi ci o wypowiedzenie umowy to w Cyfrze+ obowiązuje 1 miesięczne wypowiedzenie.
No wlasnie gdzies przeczytalam ze sa tylko 2 tygodnie i ma to zwiazek z podniesieniem cen za abonament...a nie moge uzyskac zadnych informacji od nich:/.
Animal
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 12 sie 2006, 15:23

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: Animal »

Obecna zmiana abonamentu dotyczy tylko nowych abonentów a pozostałych łapie dopiero od 1.07.08 i masz miesiąc na wypowiedzenie.Jeżeli przejdziesz na okres nieokreślony masz 3 miesiące.Wysyłasz listem poleconym wg np takiego wzoru:WYPOWIEDZENIE UMOWY
Pizdzieszyn 28 kwiecien 2008
Proszę o rozwiązanie mojej umowy podpisanej dnia ……… z winy operatora (wzrost ceny abonamentu)

Toni Macaroni


……………………….

wszystko idzie na

CANAL+ CYFROWY
Sp. z o.o.
02-100 Warszawa
skr. poczt. 8 .Mam nadzieje że teraz nie czujesz się ignorowana.Pozdrowienia
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: arczi13_90 »

Mam dekoder PHILIPS 6010 i nagrywarkę DVD LG, problem polega na tym, że po podłączeniu i nagrywaniu, na nagraniu pojawia się tylko głos, a obrazu brak. Czy nagrywarka podpięta pod ten dekoder wam działa? Co mam zrobić?
Awatar użytkownika
dedal
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:31

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: dedal »

No tak, ale teraz znowu dali podwyzke, znajomi maja i nie chwala az tak pelnego pakietu. A cena wrecz odstrasza, gdzies widzialem druk wypowiedzenia ino nie pamietam gdzie.
Animal
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 12 sie 2006, 15:23

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: Animal »

Dedal@ jak to znowu dali znowu podwyżkę bo ostatnia była cztery lata temu a ta jest tylko o 2 zł to po pierwsze a po drugie nikt nie da Ci gwarancji że w pozostałych platformach też nie będzie podwyżek a po trzecie jak znajomym będą się podobały tylko blondynki to tobie też muszą?Patrz pod swoim kontem i wybieraj zgodnie z ze swoimi zainteresowaniami i możliwościami finansowymi.Przecież nikt na siłę nie namawia Cię na C+ nie chcesz to jest do wyboru inna platforma.Tylko "ino"nie zapomnij że masz coś wybrać.Pozdrowienia
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Nie no podwyzka nie jest duza. Po prostu chcialam zrezygnowac z cyfry, a w zwiazku z ta zmiana moge wszystko zalatwic szybciej wiec raczej skorzystam z okazji. Nie wiedzialam tylko jak szybko musze sie zdecydowac. A co wybiore teraz...tego jeszcze nie wiem....
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Nie wiem czy chce zmienic czy zrezygnowac calkowicie. I nie mialam wczesniej innej platformy poza cyfra. Od wielu osob majacych rozne platformy slyszalam skrajne opinie, takze to chyba kwestia gustu... Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi:)
Awatar użytkownika
dedal
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:31

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: dedal »

Wielkość niby nieznaczna, ale za chwilę znowu do kolejnych HD będzie trzeba dopłacić, a oferta na razie tylko w planach.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: shipus »

Ale moye te doplaty do kolejnych HD beda opcjonalne...
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Nie chodzi o promocje i o to ze nie wiedzialam ile bede placic...Bez przesady, wiem co podpisuje i jaki jest abonament. Zwyczajnie stwierdzilam, ze kilkadziesiat kanalow, z ktorych ogladam moze 10 to lekka przesada.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: shipus »

No wszystkim na raz się nie dogodzi, to już sprawdzone. Najlepiej jak każdy indywidualnie wybierałby sobie jakie chce kanały.
Awatar użytkownika
lukas_k
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:38
Lokalizacja: Okolice Radomia
x 1
Kontakt:

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: lukas_k »

Ale jak narazie jest to niemożliwe i raczej żadna platforma tego w przyszłości nie zaoferuje. Chociaż dla abonenta to oczywiście byłoby dobrze, bo płacił by za te kanały, które ogląda a tak musi płacić nawet za kanały, których nie ogląda
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości