Player [VOD]

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Playera można ściągnąć ze Sklepu Windows. Iplę zaś ze strony internetowej ipla.pl.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1897

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

kacper3100 pisze:Jak się zacina, to jest problem z wolnym komputerem lub Internetem.
Widać jakie masz rozeznanie w temacie. Jeszcze w środę oglądałem na Playerze "Na Wspólnej" przez 20 minut, czyli łączny czas trwania jednego odcinka, a już kolejnego dnia zajęło mi to pół godziny, przez ciągłe zacinanie się. Oczywiście zarówno mnie, jak i dziesiątkom innych internautów wyrażających swoje niezadowolenie w komentarzach na Facebooku, jednego dnia spowolniły łącza internetowe i momentalnie zaczęły psuć się komputery. Bardzo mnie ciekawi, ile z tych Twoich 2300 postów faktycznie wnosiło coś do dyskusji.
Trzeciak pisze:Zresztą w wymaganiach jasno jest napisane, że do odtwarzania materiałów potrzebny jest już system Windows 8 lub nowszy, a nie Windows 7 lub nowszy - jak to było do środy.
Trochę strzelają sobie w stopę, skoro Windows 7 ma zapewnione wsparcie techniczne ze strony Microsoftu do stycznia 2020 r., a przede wszystkim od lat pozostaje najpopularniejszym systemem operacyjnym w Polsce. Moim zdaniem jest to przedwczesna decyzja.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Jakoś u mnie przy 2 Mb/s pobierania nie ma żadnych zacinek i wszystko chodzi na tip-top, dlatego napisałem, że jak się zacina, to jest problem z wolnym komputerem lub Internetem.
Popatrz na swoje posty, a nie się interesujesz moimi.
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 sty 2017, 11:54
Lokalizacja: lokalizacją się nie pochwalę
x 20
x 26

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BW134PL »

Aby obejść problem z zacinkami na Playerze, wystarczy do zakładek przeglądarki dodać Pobieracze. W Internecie takie skrypty można znaleźć. Można wtedy bez reklam oglądać. I to wszystko jest legalne
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Zauważyłem, to jest na minus, że w wyszukiwarce gdy wpiszę się konkretny numer odcinka danego programu, to i tak wyszukuje ogólnie cały program, a nie dany odcinek, jak to było w poprzedniej wersji serwisu.
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

Moim sposobem na normalne oglądanie programu w playerze jest...
...Odwiedzanie innej strony internetowej w czasie gdy strona player.pl jest schowana.
W ten sposób, nigdy się nie zatnie.
Jedyny w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

W ofercie Playera pojawiły się pakiety ze stajami Canal+ i HBO. Osobno można też kupić dostęp do Canal+ Seriale.

http://[link zakazany]/artykul/ca ... ak-wykupic
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

Ja się zastanawiam kiedy Player wreszcie uaktualni swoją apkę na telewizory, bo obecna w ostatnim czasie bardzo często albo nie działa albo łapie zwiechy (nie jest to winą łącza) albo tak jak mam obecnie czyli działa, ale np. w zakładki "seriale" i "programy" nie wejdę, bo się nie da. Teraz kiedy zmieniają swój styl to jest to najlepszy moment aby w końcu się za to zabrać.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Mi tam śmiga bez problemu na 5-letnim telewizorze, a na dodatek praktycznie bez reklam. Trzeba tylko umiejętnie włączyć materiał :-) Oczywiście żadnych doinstalowanych dodatków.
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

No widzisz czyli aplikacja działa różnie, mi teraz na 2 letnim LG właśnie te zakładki nie działają przez co mam mocno utrudniony dostęp do części programów (te które jednak uda mi się obejrzeć również są praktycznie bez reklam). Zapewne w przyszłym tygodniu apka ponownie będzie działać jak należy, bo to nie jest pierwszy taki przypadek, ale mimo wszystko aktualizacja niwelująca tego typu błędy by się przydała szczególnie, że -o ile mnie telewizor nie kłamie- ostatnia była 3 lata temu.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Będzie dekoder z Playerem.

http://[link zakazany]/artykul/be ... nterfejcie

TVN razem z nc+ przygotował set-top box, umożliwiający dostęp do pełnej oferty Playera (w tym Canal+ i HBO), a po podłączeniu anteny także do kanałów naziemnych.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Czyli dekoder DVB-T z dostępem do Playera :-) Po podłączeniu do internetu :-D
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Cyfrowy Polsat wymyślił takie coś już kilka lat wcześniej dodając do dekodera DVB-T iplę, ale nie odniosło to chyba zbytniego sukcesu nie licząc egzemplarzy rozprowadzanych przez Biedronkę - pomimo że oferował większą ilość kanałów bo obsługiwał MUX4.

Temu projektowi też raczej nie wróżę pomyślności, zwłaszcza że obsługuje tylko Playera, a nie wszystko co się da jak dongle typu Kodi czy Chromecast. Dekoder DVB-T mają już wszystkie telewizory na rynku a niemal wszystkie telewizory na rynku mają wbudowane Smart TV na których da się oglądać wszystko, łącznie z ofertą Player.pl - więc nie bardzo wiem do kogo adresowane są te urządzenia. Do posiadaczy kineskopowców? Ciekawe jak skoro sprzęt pewnie nie będzie obsługiwał wyjścia Euro.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Z okazji Dnia Kobiet na platformę player.pl trafił serial Kasia i Tomek.
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

player.pl [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

A u mnie player.pl znów zaczął działać.
Tylko że, gdy chcę obejrzeć konkretny serial lub program wyskakuje komunikat mówiący o tym że wystąpił błąd.
Jedyny w swoim rodzaju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości