[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wyniki 4 odcinka!

Zagłosowało (po raz 3!!!) rekordowe 27 osób :D


197 – Iza Miko
192 – Krzysztof Szczepaniak
184 – Janek Traczyk

122 – Joanna Lazer „Ruda”
109 – Natalia Krakowiak
104 – Anna Guzik

73 – Filip Lato

35 – Andrzej Młynarczyk





Najwięcej "10" - Iza Miko (11 na 27 - 41% wszystkich "10")
Najwięcej "1" - Andrzej Młynarczyk (17 na 26 - 74% wszystkich "1")


Klasyfikacja ogólna po 4 epach:


753 – Krzysztof Szczepaniak (awans o 1 pozycję)
679 – Natalia Krakowiak (spadek o 1 pozycję)

567 – Janek Traczyk
551 – Izabela Miko (awans o 1 pozycję)

483 – Anna Guzik (spadek o 1 pozycję)

426 – Filip Lato
376 – Joanna Lazer „Ruda”



212 – Andrzej Młynarczyk ( ;D )


Krzysiek nadal utrzymuje swoją genialną formę i nie schodzi z podium. Wygrywa Iza, tak jak w odcinku :)

W ogólnej Krzysiek uciekł Natalii, która zanotowała bylejaki wykon Shakiry. Dalej wyklarowała nam się kolejna 2. Guzik ma jeszcze szansę ich dopaść. Lato i Ruda musieliby bardzo podnieść swój poziom, a Andrzej idzie na najgorszego uczestnika w historii programu ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 5


10p - Krzysiek (jak tak dalej pójdzie to przebije i to wyraźnie Kuszewskiego - na razie nie ma roli, której nie zrobiłby ŚWIETNIE po prostu!!! Niestety tak jak pisałem na początku epa wczoraj na bank dadzą mu mało punktów, bo producent musi udawać, że rywalizacja jest megawyrównana :angry: )
7p - Iza (naprawdę bardzo dobrze sobie poradziła zwłaszcza jak na kobietę)
6p - Ruda (najlepszy jej wykon jak dotychczas)
5p - Janek (pod koniec już lekko nie wyrabiał, ale poza tym bardzo dobry wykon)
4p - Filip (w końcu porządnie zmienił głos, ale trafił na ep, gdzie było wiele dobrych i bdb występów)
3p - Andrzej (w końcu przez choćby chwilę nie słyszałem Andrzeja - a nawet trwało to więcej niż połowę wykonu - postarał się i przykre co jury mu zrobiło, bo nie był najgorszy)
2p - Natalia (smaczki uwzględnione, ale 80% piosenki to był wokal samej Natalii niestety :( Drugi pod rząd conajwyżej średni wykon)
1p - Anka (kolejny facet i kolejny raz tak samo śpiewająca Anka - do tego tu wyraźnie podłamywał jej się głos, a i taniec odbiegał mocno od tego, co wyrabiał w filmie Chmielnik - niestety nie było to złe, ale na tak dobry odcinek tylko 1p).


Po 5 epach:

45p - Krzysiek
30p - Natalia
25p - Janek
25p - Ania

24p - Iza
16p - Ruda
15p - Filip
10p - Andrzej



U mnie Krzysiek już ma taką przewagę, że 4 pewna praktycznie. Dalej walczy 4 wykonawców. Natalia dla mnie w ostatnich 2 epach dość widocznie obniżyła loty, ale może się odkuje w kolejnych epach :)
ttbzfani123
Obserwator
Posty: 491
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:30
x 22
x 15

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ttbzfani123 »

OCENY WEDŁUG MNIE W 5 ODCINKU
1 pkt - Andrzej (myślę że jeszcze nas zachwyci jakąś metamorfozą)
2 pkt - Filip (nie była to barwa Deana)
3 pkt- Anna (była dobra ale byli również lepsi)
4 pkt- Janek (bardzo mi się podobało ale niestety tylko 4)
5 pkt- Natalka (niesamowita barwa głosu oraz ta lekkość Judy)
6 pkt- Ruda (bardzo dobry występ)
7 pkt - Krzysztof (nie wiem dlaczego jury go tak potraktowało, wykonał kawał dobrej roboty)
10 pkt- IZABELLA MIKO (według mnie najlepszy występ odcinka, widziałem 0% Izy i 100% Charliego)

PS Na angielskiej wikipedii podano już piosenki do 6 odcinka
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Nie rozumiem Waszego zachwytu nad Krzyśkiem i porównywaniem go do Kacpra Kuszewskiego, który moim zdaniem jest nie do przebicia. Fakt, Krzysiek ładnie śpiewa i świetnie wchodzi w rolę, ale jako Mika lub Rosiewicz słyszałem tylko głos Krzyśka. Kacper zmieniał głos najlepiej w historii programu, a Krzysiek jest po prostu dobrym uczestnikiem.

Moje punkty za wczoraj:

1p - Ania Guzik (to jej najsłabszy występ chociaż i tak źle nie było)
2p - Janek (przy takim poziomie odcinka tylko tyle)
3p - Andrzej (jego najlepszy występ, ale to że nie wylosował ani jednej kobiety póki co to skandal)
4p - Krzysiek (Świetny w tym odcinku, ale przerysował trochę)
5p - Natalia (przepięknie zaśpiewane, mimo że swoim głosem w większości)
6p - Ruda (fajnie, że wygrała - należało jej się)
7p - Iza (jestem w szoku, że Iza jest tak dobra w tym programie, największe zaskoczenie)
10p - Filip (piękny występ, naprawdę Filip wyrasta u mnie na faworyta)

Po 5 odcinkach:

Iza - (4 - 6 - 10 - 10 - 7) = 37
Filip - (10 - 1 - 6 - 3 - 10) = 30
Natalia - (3 - 10 - 7 - 2 - 5) = 27
Ruda - (5 - 4 - 4 - 6 - 6) = 25
Jan - (2 - 7 - 5 - 7 - 2) = 23
Krzysiu - (7 - 3 - 3 - 5 - 4) = 22
Anna - (6 - 5 - 2 - 4 - 1) = 18
Andrzej - (1 - 2 - 1 - 1 - 3) = 8
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

ttbzfani123 pisze:PS Na angielskiej wikipedii podano już piosenki do 6 odcinka
Byłem na nagraniu. Sporo piosenek wymyślonych z nieba, także nie wierzcie Wikipedii, kiedy ktoś przedwcześnie ujawnia na niej utwory, punktacje, i tym podobne.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
indywidualny
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2018, 15:36

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: indywidualny »

Cześć :)
Pamiętacie może, do którego występu uczestników programu Piotr Gąsowski przygrywał na akordeonie :)?
kubaj0
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2015, 15:53
x 543
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubaj0 »

Piąty odcinek u mnie:
10p. - KRZYSZTOF (rewelacja znowu! - te 2 punkty od Skrzyneckiej i zarzut parodii to nieśmieszny żart; jej punktowanie w tej edycji to jedna wielka nieśmieszna parodia; podobnie jak zarzucanie mu parodii tutaj na forum - gdzie tu niby parodia, dostał rolę jaką dostał, odwzorował ją GENIALNIE);
7p. - RUDA (też świetnie! - jej najlepszy występ w programie);
6p. - FILIP (super - w końcu skutecznie schował swoją charakterystyczną barwę i zrobił na mnie ogromne wrażenie);
5p. - IZABELLA(też bardzo dobry występ);

4p. - Janek Traczyk (całkiem ok, ale ta prawie wygrana wczoraj ogromna przesada - dobrze, że nie wygrał; jego liderowanie póki co w klasyfikacji programu, mimo że aż taki zły nie jest, to pomyłka);
3p. - Andrzej Młynarczyk (niezły występ - jestem niemiło zaskoczony taką jednomyślnością co do jedynek jurorów :/ );
2p. - Natalia Krakowiak (nie rozumiem serio dużych pretensji o niskie oceny dla niej - występ ok, ale większość występu głosowo była ona i tylko ona, a zadanie takie trudne nie było; przy takim odcinku niestety na tyle ją oceniam i nie wiem o co pretensje do jury);
1p. - Ania Guzik (też ok występ, jak wszystkie w odcinku, ale z wcieleń męskich Ani chyba to najsłabsze i niestety najsłabiej wypadła w tym odcinku - to 10 od Skrzyneckiej też bez komentarza...)

Ogólnie - 4 fenomenalne występy i 4 niezłe.

Półmetek edycji - pora coś "powytykać:
*Nie sądziłem, że to napiszę, ale Skrzynecka ocenia w tej edycji FATALNIE! Serio - wczoraj 2 dla genialnego Krzyśka, a 10 dla wypadającej średnio w tym odcinku Ani... tak samo Natalii za genialną Borys 3, za wspaniałego The Weeknd 1... a za wczorajszy jednak średni występ 6. Rudej za wczoraj 4, za dużo gorszego Organka 5... Jak udawało jej się oceniać w miarę spoko w poprzednich edycjach, tak w tej stwierdzam, że ocenia najgorzej z jury i ogólnie fatalnie :(
*Kacper może i merytorycznie w jury się sprawdza, ale ocenowo mam już mu co wytykać: pcha ewidentnie przed szereg Janka Traczyka - na 5 odcinków dał mu już trzy dziesiątki... przesada jak dla mnie, Janek może i nie jest złym uczestnikiem, ale na mój gust jedyny występ jego kwalifikujący się pod tę notę to Sława Przybylska z poprzedniego odcinka. Tak samo za wczoraj wytknę mu to, że dał tylko 3 punkty świetnej Izie, a 5 ewidentnie gorszej od niej Ani. Uważam, że nie do końca sprawiedliwie rozdziela swoimi punktami.
*Królikowski w sumie obstawił swoimi dziesiątkami, póki co, 4 z 5 zwycięzców odcinków tej edycji, szału nie ma, ale w sumie ja się już przez te 9 edycji do tego przyzwyczaiłem. W tej edycji wyjątkowo nie jest dla mnie najgorszym ogniwem jury (w sumie poprzednie kilka edycji to miano zabierał mu Kasprzykowski :D )

Ciekawa sprawa z tą absencją Walewskiej. Dziwi mnie to, że na 9 edycji, dopiero pierwszy raz ktoś się nie mógł pojawić ze składu programu. Zawsze mi się wydawało, że tak dostosowują nagrania, żeby każdemu pasowało :P ale jak widać jednak na takie ewentualności są zastępstwa w jury przewidziane.

Poza tym, jestem rozczarowany szóstym już męskim wcieleniem Andrzeja.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2018, 17:35 przez kubaj0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Chyba jestem jedną z niewielu osób, która zgadza się ze słabymi ocenami Krzyśka w tym odcinku. Fakt, był to prześmieszny występ, zupełnie nie po warunkach. Przed tym odcinkiem nawet stwierdziłem, że to wręcz trzeba przerysować, żeby wyszło dobrze. Wydaje mi się jednak, że Krzysiek dość aż zbyt mocno przesadził z parodią i przerysowaniem tej postaci. Meryl tam śpiewa operowym głosem, dodając sporo nieczystości. Dźwięki wydawane przez Szczepaniaka przypominały małpy w zoo. Nie nastawiam się teraz przeciwko niemu i nie mówię, że ten występ był zły - w tym odcinku nie było złych występów, ale tym samym nie rozumiem osób oceniających go w tej ep'ce na 6-10 pkt.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Punktacja za 5 odcinek:
10 p. - Młynarczyk
7 p. - Szczepaniak
6 p. - Krakowiak
5 p. - Lato
4 p. - Miko
3 p. - Guzik
2 p. - Traczyk
1 p. - Lazer
Ranking po 5 odcinkach:
39 p. - Szczepaniak
32 p. - Krakowiak
30 p. - Miko
23 p. - Traczyk
19 p. - Młynarczyk
17 p. - Guzik
16 p. - Lazer
14 p. - Lato

4 "1" Andrzejowi to kompromitacja jury. Jego poprzednie występy były słabe, ale ten był bardzo dobry. Szkoda, że nie wygrał. Wygrana Lazer jedna z najbardziej niesprawiedliwych wygranych w historii show. Wczorajsze oceny jury były beznadziejne. Oby za tydzień jurorzy lepiej oceniali.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Myślę, że ten odcinek pokazuje jak ciężko jest być jurorem, bo przeglądając pobieżnie oceny to wiele osób się ze sobą nie zgadza i to chyba dobrze ;)
Awatar użytkownika
soberTOMek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 07 mar 2017, 17:53
x 14
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soberTOMek »

odc. 5:
10pkt - Meryl Streep :lol:
7pkt - Eminem
6pkt - Judy Garland
5pkt - Dean Martin
4pkt - Charlie Chaplin
3pkt - Renée Zellweger
2pkt - Pan Wołodyjowski
1pkt - Jacek Chmielnik

RANKING PO 5 ODCINKACH:
1. Krzysztof Szczepaniak - 37pkt (4+7+10+6+10)
2. Natalia Krakowiak - 36pkt (3+10+7+10+6)
3. Filip Lato - 33pkt (10+5+6+7+5)
4. Janek Traczyk - 25pkt (5+4+5+4+7)
5. Izabella Miko - 19pkt (2+6+2+5+4)
6. Anna Guzik - 16pkt (7+3+3+2+1)
7. Joanna "Ruda" Lazer - 14pkt (6+1+1+3+3)
8. Andrzej Młynarczyk - 10pkt (1+2+4+1+2)
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Punktacja 5 odcinka:
10 - Filip Lato - fenomenalny występ. Świetnie oddany klimat.
7 - Natalia Krakowiak
6 - Jan Traczyk
5 - Andrzej Młynarczyk - moze trochę na wyrost, ale to był jego najlepszy występ więc doceniam.
4 - Iza Miko
3 - Krzysztof Szczepaniak
2 - Ruda
1 - Anna Guzik

Klasyfikacja generalna:
38 - Natalia
31 - Filip
25 - Krzysztof
24 - Iza - wyżej bo ma jedną dziesiątkę
24 - Anna
22 - Jan
14 - Ruda
12 - Andrzej
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Moja punktacja, zresztą naprawdę trudna do ułożenia, prezentuje się tak:
1 pkt - Anna Guzik jako Jacek Chmielnik - Ania świetnie wchodzi w męskie postacie, lecz tym razem było nieco gorzej głosowo. Występ jako sam występ - bardzo dobry, ale w porównaniu do reszty uczestników wypadła najsłabiej;
2 pkt - Krzysztof Szczepaniak jako Meryl Streep - mam nadzieję, że cała fala fanów Krzyśka nie zlinczuje mnie za to miejsce. Występ mi się podobał, był bardzo zabawny i humorystyczny, ale w wielu momentach to już było wręcz przegięcie i nawet zbyt mocne przerysowanie postaci, która tak naprawdę sama w sobie jest przerysowana;
3 pkt - Andrzej Młynarczyk jako Pan Wołodyjowski - jego pierwsze naprawdę dobre wykonanie. Bardzo wiernie oddał barwę z oryginału tego utworu, nie zasłużył na same jedynki i najniższą ilość pkt w historii;
4 pkt - Joanna „Ruda” Lazer jako Renée Zellweger - jedna z najlepszych metamorfoz Rudej. Bardzo wiernie oddana barwa głosu i choreografia. Zasłużona wygrana, ale w tym odcinku pozostali nieco bardziej mnie zaskoczyli;
5 pkt - Iza Miko jako Charlie Chaplin - najlepszy występ Izy, świetnie zarówno głosowo jak i aktorsko. Całokształt wykonania bardzo mi się podobał;
6 pkt - Natalia Krakowiak jako Judy Garland - uwielbiam Judy i Natalka pięknie i bardzo nastrojowo zaśpiewała jej utwór, zachowując w wielu momentach smaczki i barwę głosu Judy. Stanowczo za nisko oceniona w tym odcinku;
7 pkt - Filip Lato jako Dean Martin - mam wrażenie, że Filip raz zawodzi, a raz zaskakuje. Teraz z pewnością zaskoczył. Zrobił cudowną atmosferę, a także udało mu się dotknąć barwy Deana Martina, co jest naprawdę trudne;
10 pkt - Janek Traczyk jako Eminem - jednak, mimo ogromnego poziomu tego odcinka, swoją dziesiątkę drugi raz daję Jankowi, który idealnie wszedł w postać, bardzo wiernie oddał barwę Eminema (co dla niego było z pewnością niezwykle trudne, gdyż ma on zupełnie inny tembr głosu od niego), a także świetnie odtworzył emocje samej postaci w tym utworze.

Ogólna punktacja:
1. Janek Traczyk - 36 pkt (3 + 7 + 6 + 10 + 10)
2. Krzysztof Szczepaniak - 30 pkt (7 + 4 + 10 + 7 + 2)
3. Natalia Krakowiak - 27 pkt (4 + 10 + 4 + 3 + 6)
4. Filip Lato - 25 pkt (10 + 1 + 5 + 2 + 7)
5. Iza Miko - 25 pkt (2 + 5 + 7 + 6 + 5)
6. Anna Guzik - 20 pkt (6 + 6 + 3 + 4 + 1)
7. Joanna „Ruda” Lazer - 19 pkt (5 + 3 + 2 + 5 + 4)
8. Andrzej Młynarczyk - 8 pkt (1 + 2 + 1 + 1 + 3)
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2018, 0:11 przez Liberat, łącznie zmieniany 1 raz.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Ciekawa sytuacja, każdy uczestnik oprócz Guzik dostał od użytkownika przynajmniej jedną "dziesiątkę". Widzę, że jesteśmy bardzo podzieleni :D

Top6 uczestników za 5 odc. bardzo blisko siebie u nas...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
kubaj0
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2015, 15:53
x 543
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubaj0 »

Liberat pisze: 2 pkt - Krzysztof Szczepaniak jako Meryl Streep - mam nadzieję, że cała fala fanów Krzyśka mnie nie zlinczuje za to miejsce. Występ mi się podobał, był bardzo zabawny i humorystyczny, ale w wielu momentach to już było wręcz przegięcie i nawet zbyt mocne przerysowanie postaci, która tak naprawdę sama w sobie jest przerysowana;
Jako jeden z "fanów Krzyśka", nie mogłem się powstrzymać od odniesienia się do tej opinii... jak się robi "Boską Florence" w wykonaniu Streep, która sama przesadza w przerysowaniu tej postaci jak można uczestnikowi, który robi to samo, robić z tego zarzut, że przesadza.
Biorąc pod uwagę, że musiał sfałszować występ cały praktycznie i przerysować, wyszło mu to świetnie, zwłaszcza że to facet w kobiecej roli.
Wiem, że nie każdy musi mu za to dawać 7 i 10, ale dawanie mu 2 czy 3 punktów za zrobienie czegoś takiego to przynajmniej obraza, bo ta kreacja jest dokładnym pokazem na to, na czym polega program "Twoja Twarz Brzmi ZNAJOMO"...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mooniaa, Rektor i 28 gości