[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Szczerze mowiac to wiekszosc uczestnikow mnie irytuje, podkrecajacy to montaz nie pomaga. Mam dosc Ani i jej "rozgrywania", Michala, Swira, Karoliny, Ilony. W sumie to nie lubie chyba do konca zadnego uczestnika, po raz pierwszy na tym etapie :D I moze to dziwne, ale wolalam juz Kreta jako antybohatera, byl inteligentniejszy i troche mniej glosny niz Michal. A bardziej w klimacie prawdziwego agenta i spiskow. Ale o dziwo nie wiem kto jest agentem, wy to znacznie szybciej wiecie :D Fajnie tylko, ze wszystkie znaki wskazuja, ze nie bedzie ukladu agent i przykaciel agenta - zwyciezca, bo to bylo slabe wyjatkowo. Za to w tej edycji nie ma tak pozytywnej postaci jak np. Kedzior i brakuje mi poczucia humoru i lekkosci. Peja wprowadza koloryt, ale nie taki.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Nina pisze: Też na to zwróciłam uwagę, szczególnie dzisiaj wyszła Jej na twarz jakaś taka wredota i to nie udawana.
Tak, szczególnie jedna wypowiedź. :)

nadziula_m pisze:
Lub spali te połówki które nie pasowaly do niczego.
Peja wyjmuje kilka banknotów o nominale 1 000 z zielonej koperty o nr 7. Są na pewno w całości.
me-now
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 17 maja 2016, 15:34

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: me-now »

ewcia pisze: Peja cały czas powtarza za Karolina jest agentem.
Powtarza, komentuje, rzuca podtekstami w odniesieniu do Karoliny. Bardzo to mocno od dawna jest pokazywane...
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

w nastepnym odcinku nie bedzie czasami zamiany kopert z fantami?
Mr_Agent
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 11 maja 2016, 10:12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mr_Agent »

Nie każdy daje sobie radę byciem skarbnikiem i nie chodzi tu o księgowość :D, mam namyśli byciem skarbnikiem zwraca się na siebie większą uwagę a nie którym to może nie być na rękę. Zarazem Ilona sama wybrała Maję na skarbnika, potem na nią głosowała to tak jakby chciała się wybielić wobec niej, na zasadzie patrz daje ci całą kasę ufam ci myślę o grupie i kasie grupy, więc nie podejrzewaj mnie. ;)


Fillion masz rację, będzie to 1 z 3 zadań.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2018, 23:47 przez Mr_Agent, łącznie zmieniany 1 raz.
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Zwiastun może sugerować, że będzie wymiana kopert. Więc być może pieniądze z tych kopert spali Peja (rok temu te koperty też były ponumerowane).
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2018, 23:48 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Zolcior
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 kwie 2016, 15:42
x 11
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zolcior »

Dziwne jest to że jest nieparzysta liczba osób. Może po ekspresowych zamianach wpadli na pomysł, że jedna osoba może pozostać przy swoim fancie. Zdecydowanie spowolni to rozgrywkę.
Iga1
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 29 mar 2018, 21:30

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iga1 »

Pamiętacie ten moment kiedy Majka (już po odpadnięciu z programu) mówi: czegoś tu nie rozumiem? :D Jestem ciekawa w czym rzecz.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

krejzolekk pisze:


Michał to bardzo dobry gracz, podobnie jak chociażby Kret w zeszłej edycji. Oby więcej takich uczestników. To jest gra, a nie domowe przedszkole. :)

Podpisuje sie sie pod tym rekami i nogami ;) dokladnie.
Sam nawet wspomina ze oddzielic trzeba gre od prywaty lubie - nie lubie. A juz kolejny program gdzie trzeba sie eliminowac, gdzie jest kazdy uczestnik konkurentem a spora czesc tak sie boi narazic, niekorzystnie wypasc przed kamera...chore.

Tez kibicuje Michalowi wygranej. Przesiaknieta podejrzeniami skierowanymi na Tomka bardzo nie chcialabym zeby on sie nim okazal.
Ilona bardziej mi pasuje na agenta ten jej placz niby za Julka dla mnie juz wtedy byl taki nawet i szczery tylko ze ja postawil w sytuacji ktorej nie chciala wybitnie - bycie skarbnikiem, czy to jest agentowi na reka czy nie. W dzisjeszym odcinku pokazali ze Ilona jednak funkcje szybko przerzucila na Maje
lion87
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2018, 7:26

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lion87 »

Ja też należę do grona osób, którym podoba się sposób gry Michała. Wcale nas nie jest tak mało. :-) Bardzo wnerwia mnie za to Malina, też nic oryginalnego... A Majke wykiwali. Zwróciłam też uwagę, że na początku odcinka, w tym idiotycznym ustawionym fragmencie, w setce Piotrka widać ewidentnie, że czyta zadany mu tekst-rusza źrenicami aż miło!
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:08
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chatterbox »

Ja wciąż typuję Ilonę - i jeśli oczywiście się nie mylę, zagranie z kasa było naprawdę sprytne.
Żeby odsunąć od siebie podejrzenia, przekazuje Majce rolę skarbnika, czym chce wprowadzić konsternację w grupie.

Dodatkowo tak jak ktoś wyżej wspominał - o typowaniu Ilony wyraźnie powiedziała Majka, która odpadła. Czyli montażyści bardzo ją wybielili.
Tak zwani "Janusze", którzy ślepo wierzą w Agenta w TV (i nie czytają naszych rozkmin na forum) mogą pomyśleć: "oddała kasę, więc nie jest agentem", "Maja na nią głosowala i odpadła więc nie jest agentem".

Bardzo chciałabym, żeby agent był zaskoczeniem i był nim Świr, albo Peja... ale obawiam się, w odniesieniu do poprzednich edycji, że montażyści używają podobnych tricków, żeby tuszować osobę Agenta. I niestety, bardziej oglądam tę edycję tropiąc "sposób myślenia montażystów", niż "działanie agenta" :)
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 22 lut 2017, 9:22

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adrri »

A ja wciąż pozostaje przy Tomku, chociaż podobnie jak ktoś napisał wyżej jestem już przesiąkniętymi analizami na jego temat. Chyba wszystko co się dało wylać już się wylało i szkoda już strzępić r... :) i szkoda już męczyć.

Program zamiast przyspieszać to spowalnia, dynamika jest coraz mniejsza. konkurencje coraz mniej atrakcyjne. Cieszę się, że wybrałem wczoraj mecz Ligi Mistrzów (Liverpool-City), a odcinek obejrzałem dopiero na playerze.

Teraz moje analizy idą w kierunku, kto tym agentem już na pewno nie jest. Na zasadzie "czynników ostatecznych" Tak jak wykreśliłem ostatnio Karoline i Michała, tak po dzisiejszym zdecydowanie skreślam Peje (mój typ szaleńczo-życzeniowy). Ktoś tu zauważył, że Peja w następnym odcinku pali pieniądze. Tak tak...już to widzę, że montażyści akurat nam to pokazują w odcinku oraz głównym zwiastunie jak agent pali ukradziony hajs. Równie dobrze mogli by pokazać, jak Odeta podrzuca sobie puzelkiem lub ukazać w głównym zwiastunie żąglującego złotymi kamyczkami Huberta. A może i tak było tylko ja nie dostrzegłem ? :)
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

A co jeśli Peja za zgodą wszystkich pali pieniądze które zdobyli za to że odpadła Maja
doublemom
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2017, 15:32

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: doublemom »

Zgadzam się z donixxx, też mi się wydaje, że będzie chciał spalić hajs za Majkę. A grupa na to przystanie, bo będą to brudne pieniądze.
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

donixxx pisze:A co jeśli Peja za zgodą wszystkich pali pieniądze które zdobyli za to że odpadła Maja

Jeśli chodzi o kase którą pali Rychu to podejrzewam że jest to kasa z pokera. ( koperta jest oznaczona). Jest 7 osób czyli jedna osoba zatrzyma zawartość koperty a wydaje mi się że będzie to Peja. Haczyk będzie taki że jeśli pieniądze zostaną to osoba będzie musiała to kase spalić ( lub będzie miała wybór żeby ją spalić). Co ciekawe w holenderskiej wersji laska która była agentem wiedziała w której kopercie jest kasa. Tak zamotała przy pokerze że wymieniła się specjalnie z kimś kto połówki pieniędzy niemiał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości